Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators
20 λεπτά πριν, Random69 είπε

Καλησπέρα αν βρω κάποιον να μου στείλει καπνό από το εξωτερικό θα έχω θέμα να το παραλάβω ;

 

3 λεπτά πριν, gimagas είπε

Οχι φιλε μου. 

Αρκει να ειναι απο ευρωπαικη ενωση

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Random69 είπε

Καλησπέρα αν βρω κάποιον να μου στείλει καπνό από το εξωτερικό θα έχω θέμα να το παραλάβω ;

Αρκεί να μην γράψει πάνω ότι έχει καπνό μέσα και να είναι από ευρωπαϊκή ένωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, περιμένω πακέτο από Γερμανία που είναι πάνω από 5 κιλά και για πρώτη φορά το έχουν αναλάβει τα ΕΛΤΑ ενώ έχει σταλεί με DHL.Υπαρχει πιθανότητα να ανοιχτεί και να την "φάω";

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα ήθελα λίγο τα φώτα σας,

είδα ένα σιτε γερμανικό που πουλάει καπνους και μου κάνει εντύπωση ότι τους έχει φθηνά! υπάρχει περίπτωση να είναι μουφα? στην Γερμανία έχουν 12 μαγαζια από τι γράφει το σιτε τους! εγώ θα στείλω έναν φίλο να παει να τους πάρει και να μου τους στείλει αλλά αυτός δεν έχει ιδέα από αυτά

 

αυτο ειναι το σιτε

smoke2u.de

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα νέος σχετικά στο χώρο του ναργιλέ πρόσφατα απέκτησα τον πρώτο μου, μέχρι πρότινος έκανα στον κολλητό μου που έχει συλλογή . Από που προτείνετε να πάρω καπνό διότι το παλικάρι που μας έφερνε έχει σταματήσει .

Μας έχουν μείνει ισα ισα καπνός για καναδυο φορές ακόμα . Κάναμε της Adalya τη Love και την Ladykiller και θέλουμε να δοκιμάσουμε καμία καινούργια  εχετε να προτεινετε τιποτα λεγαμε να παρουμε mango tango , cola dragon , hawaii .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/3/2021 στις 8:35 ΜΜ, AlphaHS είπε

Καλησπέρα, περιμένω πακέτο από Γερμανία που είναι πάνω από 5 κιλά και για πρώτη φορά το έχουν αναλάβει τα ΕΛΤΑ ενώ έχει σταλεί με DHL.Υπαρχει πιθανότητα να ανοιχτεί και να την "φάω";

Πολύ δύσκολο. Γενικά δεν ανοίγουν δέματα από ευρωπαϊκή ένωση εκτός αν υπάρχει αφορμή. Το οποίο είναι πολύ δύσκολο να γίνει. Απλά θα περιμένεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, BraziL είπε

θα ήθελα λίγο τα φώτα σας,

είδα ένα σιτε γερμανικό που πουλάει καπνους και μου κάνει εντύπωση ότι τους έχει φθηνά! υπάρχει περίπτωση να είναι μουφα? στην Γερμανία έχουν 12 μαγαζια από τι γράφει το σιτε τους! εγώ θα στείλω έναν φίλο να παει να τους πάρει και να μου τους στείλει αλλά αυτός δεν έχει ιδέα από αυτά

 

αυτο ειναι το σιτε

smoke2u.de

Καλησπέρα. Οχι μια χαρά είναι οι τιμές. Τόσο κάνουν στην Γερμανία, 17-18 τα 200g ξανθού καπνού και 19-21 τα 200g του μάυρου καπνού. Δεν είναι μούφα εάν έχει ταινία φόρου πάνω οπού και πρακτικά είναι το μόνο που πρέπει να δεί, αν και δε νομίζω να έχει θέμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/3/2021 στις 11:53 ΠΜ, DTsuras είπε

Φιλοι απο θεσσαλονικη, απο που περνετε τον καπνο σας;

Ξερω ενα μαγαζακι κοντα στο στρατοπεδο εκει στα πανεπιστημια, μαρκας true passion 15 ευρω τα 200γρ αλλα μου φαινεται λιγο πατατα η ποιοτητα. Εχει κανεις αλλος εμπειρια απο το συγκεκριμενο μαγαζι/μαρκα;

Βαζω καρβουνα 320ο και η γευση καιγεται πολυ γρηγορα, ακομα και οταν το heat management δεν ακουμπαει απεθειας πανω στην γευση.

Λοιπον εχω παρει πολλες "true passion" απο εκει. Υπαρχει το εξεις παράξενο απο την μια ειναι σιγουρα βουλγαρικες και οχι γερμανικες (ΕΠΟΥΔΕΝΙ) απο την αλλη οταν μιλησα με την ιδια την true passion μου ειπε οτι  ναι μεν αλλα. Ουσιαστικα δεν ειναι μούφα και καπως μπλέκετε η  true passion σε ολο αυτο. Anyway δεν ειναι οτι ποιοτηκότερο, δεν ειναι βεβαια και οτι χειρότερα για τα 15ε ειναι VFM δεδομένου οτι στην ελλάδα θα βρεις στα 30ε διαφορους τυπους που πουλανε γερμανικες που εφεραν απο γερμανια (ενω γερμανια εχουν 17-18ε τα 200γρ) θα βρεις πανακριβους φορολογημενους, GTP τυπου βουλκανα κλπ. Απο εκει και περα απο αραβες δεν θα επερνα καθως μιλαμε για πραγματικα κακης ποιοτητας και ισως επικήνδυνους καπνους. Πρόσφατα πηρα holster απο φιλο στην θεσσαλονικη, γερμανικο αυθεντικο 30ε τα 200γρ δεν θα πω οτι εντυποσιαστικα αλλα σιγουρα κατα 20% καλυτερος απο τους "true passion". Σε σχεση με την κατασταση πριν 2-3 χρονια ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΜΕ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
9 ώρες πριν, geortsaki είπε

Έχετε δοκιμασμένο κάποιο site του εξωτερικού για παραγγελία γεύσεων; 

Τα καταστηματα εξωτερικου δεν στελνουν , πρεπει να εχεις ατομο στην χωρα που ειναι το καταστημα , να παει εκει και μετα να; στο στειλει σαν ιδιωτης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/3/2021 στις 12:31 ΠΜ, babble tribe είπε

Λοιπον εχω παρει πολλες "true passion" απο εκει. Υπαρχει το εξεις παράξενο απο την μια ειναι σιγουρα βουλγαρικες και οχι γερμανικες (ΕΠΟΥΔΕΝΙ) απο την αλλη οταν μιλησα με την ιδια την true passion μου ειπε οτι  ναι μεν αλλα. Ουσιαστικα δεν ειναι μούφα και καπως μπλέκετε η  true passion σε ολο αυτο. Anyway δεν ειναι οτι ποιοτηκότερο, δεν ειναι βεβαια και οτι χειρότερα για τα 15ε ειναι VFM δεδομένου οτι στην ελλάδα θα βρεις στα 30ε διαφορους τυπους που πουλανε γερμανικες που εφεραν απο γερμανια (ενω γερμανια εχουν 17-18ε τα 200γρ) θα βρεις πανακριβους φορολογημενους, GTP τυπου βουλκανα κλπ. Απο εκει και περα απο αραβες δεν θα επερνα καθως μιλαμε για πραγματικα κακης ποιοτητας και ισως επικήνδυνους καπνους. Πρόσφατα πηρα holster απο φιλο στην θεσσαλονικη, γερμανικο αυθεντικο 30ε τα 200γρ δεν θα πω οτι εντυποσιαστικα αλλα σιγουρα κατα 20% καλυτερος απο τους "true passion". Σε σχεση με την κατασταση πριν 2-3 χρονια ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΛΕΜΕ...

Ο vulcana ειναι oντως πανάκριβος.αλλα οχι και τραγικος,δοκίμασες ξανθια σειρά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, gaurorakomelas είπε

Ο vulcana ειναι oντως πανάκριβος.αλλα οχι και τραγικος,δοκίμασες ξανθια σειρά ?

μονο ξανθο καπνο βγαζουν αν δεν κανω λαθος. Εχω δοκιμασει ροδακινο και μεντα και ειναι πολυ καλα τα καπνισα πρωτη φορα 10 ημερες αφου εβαλα το υγρο τολμο να πω οτι στον μηνα επανω ηταν ακομα καλυτερες. Για συνδιασμους καλες ειναι για μονες τους οχι και τοσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 ώρα πριν, babble tribe είπε

μονο ξανθο καπνο βγαζουν αν δεν κανω λαθος. Εχω δοκιμασει ροδακινο και μεντα και ειναι πολυ καλα τα καπνισα πρωτη φορα 10 ημερες αφου εβαλα το υγρο τολμο να πω οτι στον μηνα επανω ηταν ακομα καλυτερες. Για συνδιασμους καλες ειναι για μονες τους οχι και τοσο.

Οι πρώτες σειρές ήταν με oriental καπνό και ήταν αρκετά κοντά στους μαύρους καπνούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...