Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, ALIEN-3- είπε

καλησπερα παιδια , σκοπευω να αγορασω τον Aladin MVP470 . εχει κανείς εντυπώσεις ?

Καλησπέρα φίλε...εγώ έχω τον 460 που είναι ίδιοι αλλάζει μόνο η γυάλα και είμαι ευχαριστημένος για τα λεφτά του είναι πολύ καλός...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλός ο mvp καλη στιβαρή κατασκευή αλλά με ένα δεκαρικο παραπάνω περίπου παίρνεις big maks rapier και με ένα κοσαρικο παραπάνω Midas nada γενικά σε αυτό το μπατζετ περίπου είναι οι πιο value

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά, υπάρχει μια Holster Bono σφραγισμένη όποιος ενδιαφέρεται από Αθήνα ας στείλει ένα μήνυμα. Δεκτές και ανταλλαγές με άλλη γερμανική φορολογημένη (όχι Adalya).

Επεξ/σία από Bill_Kst
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση: Με βάση τις εμπειρίες σας ποιον καπνό θα μου προτείνατε ανάμεσα σε Iris και Vulkana;
(Ψάχνω οπωσδήποτε καπνό, όχι τα παρασκευάσματα με γλυκερίνη)

Υ.Γ.: Πολύ πιθανόν η ερώτησή μου να έχει απαντηθεί, αλλά η συζήτηση έχει φτάσει πλέον τις 301 σελίδες και είναι λίγο δύσκολο να ψαχτεί!)

Ευχαριστώ πολύ όλους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, biktoras1995 είπε

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα να κάνω την εξής ερώτηση: Με βάση τις εμπειρίες σας ποιον καπνό θα μου προτείνατε ανάμεσα σε Iris και Vulkana;
(Ψάχνω οπωσδήποτε καπνό, όχι τα παρασκευάσματα με γλυκερίνη)

Υ.Γ.: Πολύ πιθανόν η ερώτησή μου να έχει απαντηθεί, αλλά η συζήτηση έχει φτάσει πλέον τις 301 σελίδες και είναι λίγο δύσκολο να ψαχτεί!)

Ευχαριστώ πολύ όλους!

Έχω δοκιμάσει και vulkana και iris σε αυτά τα δύο νομίζω vulkana , αν και θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις και mixto

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερες σε ολους,

εχει δοκιμασει κανεις blueberry mint απο vulcana? την αφησα 8 μερες να "ωριμασει" πριν τη δοκιμασω, αλλα ηταν απογοητευση.. μονο μετα απο κανα μισαωρο γλυκανε καπως, αλλα και παλι ηταν αρκετα δυσαρεστη η γευση σε σχεση με παρομοιες που εχω δοκιμασει σε μαγαζια. Εχετε καμια συμβουλη για να τη βελτιωσω ή τζαμπα πεταξα το 18αρι; 

ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

7 λεπτά πριν, giorgospetrou3 είπε

Καλησπερες σε ολους,

εχει δοκιμασει κανεις blueberry mint απο vulcana? την αφησα 8 μερες να "ωριμασει" πριν τη δοκιμασω, αλλα ηταν απογοητευση.. μονο μετα απο κανα μισαωρο γλυκανε καπως, αλλα και παλι ηταν αρκετα δυσαρεστη η γευση σε σχεση με παρομοιες που εχω δοκιμασει σε μαγαζια. Εχετε καμια συμβουλη για να τη βελτιωσω ή τζαμπα πεταξα το 18αρι; 

ευχαριστω!

Κατά τη γνώμη μου μάλλον τζάμπα το πεταξες... προσπαθησε να βρεις γεύσεις από Γερμανία...

αν χρειάζεσαι στείλε μου μήνυμα.

Επεξ/σία από nickps1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, giorgospetrou3 είπε

Καλησπερες σε ολους,

εχει δοκιμασει κανεις blueberry mint απο vulcana? την αφησα 8 μερες να "ωριμασει" πριν τη δοκιμασω, αλλα ηταν απογοητευση.. μονο μετα απο κανα μισαωρο γλυκανε καπως, αλλα και παλι ηταν αρκετα δυσαρεστη η γευση σε σχεση με παρομοιες που εχω δοκιμασει σε μαγαζια. Εχετε καμια συμβουλη για να τη βελτιωσω ή τζαμπα πεταξα το 18αρι; 

ευχαριστω!

Εγω θα σου ελεγα να στρωσεις λιγο πιο χαμηλα την επομενη φορα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα στο γκρουπ. Επειδή θα ξεκινήσω να φέρνω καπνούς από Γερμανία μέσω γνωστού που θα μου τους στέλνει, θα ήθελα μερικές γνώμες για το ποιοι καπνοί φεύγουν αρκετά (μάρκες και γεύσεις. Έχω δει για Darkside, Holster και Adalya). Επίσης υπάρχει ρίσκο με την αποστολή του δέματος να σταματήσει τελωνειο; Έχουν σχέση τα κιλά του δέματος; Ευχαριστώ

Επεξ/σία από Mr_Doppelganger
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα. εχω αγορασει εναν ναργιλε εδω και κανα χρονο, τον dud golden enchanter. θελω προς το τελος του χρονου να αλλαξω ναργιλε. δεν χαλασε ουτε εβγαλε καποιο προβλημα αλλα θελω κατι καλυτερο πιο ομορφο εμφανισιακα. ωστοσο εχω δει τιμες για mattpear, alpha, union, wookah κλπ αλλα λυπαμαι τα 200+ ευρω να αγορασω ναργιλε. ειδα καπου οτι μπορω να αγορασω απο τουρκια/βουλγαρια. εχετε καποιο αξιοπιστο λινκ να δω; ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kostakistri είπε

παιδια καλησπερα. εχω αγορασει εναν ναργιλε εδω και κανα χρονο, τον dud golden enchanter. θελω προς το τελος του χρονου να αλλαξω ναργιλε. δεν χαλασε ουτε εβγαλε καποιο προβλημα αλλα θελω κατι καλυτερο πιο ομορφο εμφανισιακα. ωστοσο εχω δει τιμες για mattpear, alpha, union, wookah κλπ αλλα λυπαμαι τα 200+ ευρω να αγορασω ναργιλε. ειδα καπου οτι μπορω να αγορασω απο τουρκια/βουλγαρια. εχετε καποιο αξιοπιστο λινκ να δω; ευχαριστω πολυ!

Να προσεξεις παρα πολυ τις μουφες ,χιλιες φορες να αγορασεις καποιον στα 200 ευρω γνησιο παρα να πας να κερδισεις 50ευρω και στο τελος να βγει μουφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dgeorgios είπε

Να προσεξεις παρα πολυ τις μουφες ,χιλιες φορες να αγορασεις καποιον στα 200 ευρω γνησιο παρα να πας να κερδισεις 50ευρω και στο τελος να βγει μουφα

γιαυτο ρωταω μηπως υπαρχει και ξερει καποιος καποιο αξιοπιστο και καλο site!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει μαγαζί στην Αθήνα να πουλάει καπνούς (όχι απαραίτητα αυθεντικούς), γιατί χρειάζομαι μια άμεση λύση. Από την Θεσσαλονίκη έχω δοκιμάσει τα βουλγάρικα true passion των 15 ευρώ, ξέρετε αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην Αθήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, mimoukis01 είπε

Καλησπέρα σε όλους, ήθελα να ρωτήσω εάν υπάρχει μαγαζί στην Αθήνα να πουλάει καπνούς (όχι απαραίτητα αυθεντικούς), γιατί χρειάζομαι μια άμεση λύση. Από την Θεσσαλονίκη έχω δοκιμάσει τα βουλγάρικα true passion των 15 ευρώ, ξέρετε αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο στην Αθήνα;

δοκιμασε βουλκανα. εγω δεν τρελαθηκα πολυ. ωραιος καπνος ωραια γευση μετρια επιγευση. σε σχεση με το μιξ της adalya δεν ειναι τοσο δυνατο αλλα ειναι μια καλη λυση. αν σε ενδιαφερει επισης το eshisha εχει φερει ladykiller και Love66. πολυ δυνατα και τα δυο. αγαπημενο μου ειναι το ladykiller γιατι δεν εχει καθολου ice μεσα που το προτιμω. ωραιο επισης ειναι και το mango tango. βουλκανα αξιζει το τσουρεκι, η κρεμα, ροδακινο απο οσο εχω ακουσει και για μενα ωραιο ειναι επισης η φραουλα και η μοκα. η φραουλα δεν ειναι τοσο δυνατη αλλα για καπνο με γλυκερινες ειναι καλο. ελπιζω να βοηθησα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς παρεξήγηση ή hard feelings, θα ήθελα να εκφράσω τους προβληματισμούς για το που πάει αυτό το thread του forum..

Ανά καιρούς υπήρχαν 2-3 που ανέβαζαν για καπνούς αβαβαβα και απλά τους έστελναν ένα dm και εντάξει, έκαναν τα στραβά μάτια όλοι. Τον τελευταίο χρόνο, αυτό το φαινόμενο ισχυροποιείται φουλ και αυτό δεν είναι προς συμφέρον ούτε του forum, αλλά ούτε και ούτε και του site αλλά ούτε και της παρέας που έχει σχηματιστεί εδώ. Και για να είμαι ξεκάθαρος, δεν με ενοχλεί το τι και πως γύρω από τον αβαβαβα καπνό αλλά αυτοί που ανεβάζουν εξόφθαλμα αγγελίες και αυτοί που ανεβάζουν να ζητάνε αυτά. Ο ναργιλές καλώς ή κακώς αγαπητοί είναι ακριβό χόμπι, και όποιος δεν μπορεί ας το αφήσει δεν είναι κακό, όταν βρισκόμαστε σε μια χώρα ΥΠΕΡΥΠΕΡφορολόγησης τότε ναι, ο καπνός είναι ακριβός και ο ναργιλές ναι, είναι ακριβό χόμπι.

Είναι δικαίωμα σας να κάνετε ότι θέλετε, αν την πατήσατε την πατήσατε, αλλά κανείς δεν σας δίνει το δικαίωμα να ανεβάζετε αγγελίες και να ζητάτε κάτι το οποίο απαγορεύεται. Και δεν το απαγορεύω εγώ, ίσα ίσα υπάρχει πρωτίστως υγειονομικός λόγος ελέγχων των καπνών από το γενικό χημείο και ύστερα υπάρχει λόγος φορολόγησης.

Εγώ θα ήθελα να προτείνω να σταματήσετε να ανεβάζετε εδώ πουλάω αγοράζω αβαβαβα γιατί κινδυνεύεται και εσείς, και αυτός που σας απαντάει και όλοι όσοι γράφουμε, αλλά και να χαθεί το φόρουμ και η παρέα μόνο και μόνο για κάποιους νοματέους που θέλουν να βγάλουν λεφτά και για αυτούς που θέλουν να γλυτώσουν το 10ρικο. Μάγκες, με όλη την αγάπη σας το λέω, είναι κρίμα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...