Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, Konst13 είπε

 

Φιλε μου καλησπερα,καταλαβαινω την οποια αγανακτηση,αλλα θελω να πω το εξης...

Απο τη στιγμη που το topic αυτο ειναι αφιερωμενο στο ναργιλε,τοτε οτιδηποτε γυρω απτο αυτο,θα πρεπει να ειναι ανεκτό.Επισης,δε καταλαβαινω απο ποτε θεωρειται απαγορευμενος ο καπνος ναργιλε?

Δε μιλαμε για χασισια,ουτε για γραμμες..

Αν μου ελεγες οτι ο λογος ανησυχιας και προβληματισμου,ειναι για το οτι πολλοι πουλανε 'μουφες' για γνησιες,και ξεγελανε το κοσμακη,και εν μερη το βαζουνε σε κινδυνο,ΝΑΙ εκει θα συμφωνησω 100% μαζι σου.

Απο εκει και περα...Αν εγω εχω ενα κονε και βρισκω γνησιους φορολογημενους καπνους,και επειδη δεν ειναι στα γουστα μου ή επειδη μου αρεσει να δοκιμαζω νεες γευσεις κτλ,αποφασισω να τα πουλησω,τοτε προσωπικα δε βλεπω κανενα προβλημα ή παρατυπία.

Αγοραζω κατι νομιμα,δε μου κανει,το πουλαω.Το ιδιο κανω και με εξαρτηματα υπολογιστη.Ουτε κλεμμενα ειναι,ουτε απομιμησεις.

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ πρεπει να δωθει στο να ξερετε απο ποιον αγοραζετε,και τι αγοραζετε.

ΜΗΝ αγοραζετε απλα καπνο σε υπουλα σακουλακια.Το 90% θα ειναι απομιμηση και σκετη χημεια.

Οι συσκευασιες θα πρεπει ΠΑΝΤΑ να εχουν ταινια φορου.Διαφορετικα,ΜΗΝ αγορασετε.

ΥΓ - Συμφωνω οτι το φορουμ δε πρεπει να γινει κινεζικη αγορα.

Καλα ντουμανια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, nas91 είπε

Φιλε μου καλησπερα,καταλαβαινω την οποια αγανακτηση,αλλα θελω να πω το εξης...

Απο τη στιγμη που το topic αυτο ειναι αφιερωμενο στο ναργιλε,τοτε οτιδηποτε γυρω απτο αυτο,θα πρεπει να ειναι ανεκτό.Επισης,δε καταλαβαινω απο ποτε θεωρειται απαγορευμενος ο καπνος ναργιλε?

Δε μιλαμε για χασισια,ουτε για γραμμες..

Αν μου ελεγες οτι ο λογος ανησυχιας και προβληματισμου,ειναι για το οτι πολλοι πουλανε 'μουφες' για γνησιες,και ξεγελανε το κοσμακη,και εν μερη το βαζουνε σε κινδυνο,ΝΑΙ εκει θα συμφωνησω 100% μαζι σου.

Απο εκει και περα...Αν εγω εχω ενα κονε και βρισκω γνησιους φορολογημενους καπνους,και επειδη δεν ειναι στα γουστα μου ή επειδη μου αρεσει να δοκιμαζω νεες γευσεις κτλ,αποφασισω να τα πουλησω,τοτε προσωπικα δε βλεπω κανενα προβλημα ή παρατυπία.

Αγοραζω κατι νομιμα,δε μου κανει,το πουλαω.Το ιδιο κανω και με εξαρτηματα υπολογιστη.Ουτε κλεμμενα ειναι,ουτε απομιμησεις.

ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ πρεπει να δωθει στο να ξερετε απο ποιον αγοραζετε,και τι αγοραζετε.

ΜΗΝ αγοραζετε απλα καπνο σε υπουλα σακουλακια.Το 90% θα ειναι απομιμηση και σκετη χημεια.

Οι συσκευασιες θα πρεπει ΠΑΝΤΑ να εχουν ταινια φορου.Διαφορετικα,ΜΗΝ αγορασετε.

ΥΓ - Συμφωνω οτι το φορουμ δε πρεπει να γινει κινεζικη αγορα.

Καλα ντουμανια!

Θα σου πω που διαφωνούμε: Ότι είναι ξεκάθαρο ποιος ΜΠΟΡΕΙ να πουλάει καπνό και με ποιον τρόπο. ΟΧΙ δεν είναι νόμιμο να εισάγεται στην Ελλάδα καπνός από το εξωτερικό από συγγενή -γνωστό. ΟΧΙ δεν είναι νόμιμο να μεταπωλείς καπνό για τον χ ψ λόγο (δεν σου αρέσει, θες να βγάλεις λεφτά).

Επίσης, άλλο το να μιλάς για καπνό πχ σε ποιο μαγαζί να βρώ αυτό τον καπνό, ή που πουλάνε αυτό, ή γνώμες και απόψεις γύρω από καπνό ΚΑΙ άλλο το να μιλάς για αγοραπωλησίες που είναι ΑΒΑΒΑΒΑ. Ο καπνός ναργιλέ δεν είναι απαγορευμένος, είναι απαγορευμένη η εισαγωγή χωρίς να έχεις επίσημη εκπροσώπηση, με ελέγχους από το γενικό χημείο και φορολόγηση και είναι απαγορευμένη η μεταπώληση του χωρίς να έχεις πάλι άδεια. Αν σε πιάσουν για οτιδήποτε από αυτά, αντιμετωπίζεις κατηγορίες λαθρεμπορίου καπνού, με βαρύτατες καμπάνες. Αυτά φίλτατε πρέπει να τα ξεχωρίζουμε.

Επίσης ναι, όλες οι μούφες και οτιδήποτε δεν είναι επίσημο είναι επικίνδυνο. Επίσης επικίνδυνοι είναι αυτοί που το πουλάνε ή μεταπωλούν, και επίσης επικίνδυνοι είναι αυτοί που το ζητάνε. Πόσο όταν μιλάμε για προϊόν με υγειονομικούς κανόνες έτσι, καπνός είναι, όχι ανταλλακτικό αυτοκινήτου.

Επίσης, σου εξήγησα παραπάνω σύμφωνα με ότι ισχύει στην Ελλάδα, απαγορεύεται η μεταπώληση, πέταξε το ή χαρισε το σαν αγγελία εδώ μέσα (και αν χαρίζεται δεν ξέρω αν επιτρέπεται). Πρέπει να υπάρχει αντίληψη της σοβαρότητας του τι εστί ΚΑΠΝΟΣ, και γιατί υπάρχει χαμηλή εκπροσώπηση καπνών στην Ελλάδα. Μην συγκρίνεις εξαρτήματα Η/Υ με καπνό, δεν συγκρίνονται  ούτε και αντιμετωπίζονται νομοθετικά το ίδιο. Αν δεν μπορείς να το αντιληφθείς, τότε εκεί βρίσκεται το πρόβλημα σου και του καθενός έτσι...

Εδώ συμφωνούμε 100%

"ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ πρεπει να δωθει στο να ξερετε απο ποιον αγοραζετε,και τι αγοραζετε.

ΜΗΝ αγοραζετε απλα καπνο σε υπουλα σακουλακια.Το 90% θα ειναι απομιμηση και σκετη χημεια.

Οι συσκευασιες θα πρεπει ΠΑΝΤΑ να εχουν ταινια φορου.Διαφορετικα,ΜΗΝ αγορασετε.

ΥΓ - Συμφωνω οτι το φορουμ δε πρεπει να γινει κινεζικη αγορα.

Καλα ντουμανια!"

Επεξ/σία από Konst13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά... εγώ θα ήθελα να πω πως ναι είναι παράνομο η μεταπώληση καπνού και η εισαγωγή του από αλλοδαπή χώρα, αλλά αν κάποιος έχεις πάει και έχει αγοράσει ο ίδιος νόμιμα από κάποια άλλη ευρωπαϊκή χώρα όπως η Γερμανία δεν είναι καθόλου παράνομο να την φέρει μαζί του. Από εκεί και πέρα αν πήρε κάποια γεύση που δεν του αρέσει ή αν του περισσεύει κάποια γιατί να μην βοηθήσει κάποιον άλλον εδώ μέσα που μπορεί να ψάχνει απεγνωσμένα μεταπουλώντας την; Ναι εννοείται πως όλοι μας πρέπει να προσέχουμε τι αγοράζουμε γιατί είναι καπνός και αν είναι μούφα μπορεί να δημιουργήσει και πρόβλημα υγείας και με την υγεία μας δεν παίζουμε εννοείται, αλλά αν είναι νόμιμος αγορασμένες και φορολογούμενος με την κορδέλα τους επάνω από την Γερμανία ή άλλη ευρωπαϊκή χώρα τότε γιατί να μην γίνει μια μικρή συναλλαγή ως προς εξυπηρέτηση και αυτού που ψάχνει αλλά καο αυτού που έχει καπνό στην κατοχή του που δεν το θέλει άλλο.

Και ναι, είναι παράνομο η μεταπώληση καπνού αλλά μπροστά σε άλλα δεν είναι τίποτα... 

Φιλικά πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nickps1 είπε

Καλησπέρα παιδιά... εγώ θα ήθελα να πω πως ναι είναι παράνομο η μεταπώληση καπνού και η εισαγωγή του από αλλοδαπή χώρα, αλλά αν κάποιος έχεις πάει και έχει αγοράσει ο ίδιος νόμιμα από κάποια άλλη ευρωπαϊκή χώρα όπως η Γερμανία δεν είναι καθόλου παράνομο να την φέρει μαζί του. Από εκεί και πέρα αν πήρε κάποια γεύση που δεν του αρέσει ή αν του περισσεύει κάποια γιατί να μην βοηθήσει κάποιον άλλον εδώ μέσα που μπορεί να ψάχνει απεγνωσμένα μεταπουλώντας την; Ναι εννοείται πως όλοι μας πρέπει να προσέχουμε τι αγοράζουμε γιατί είναι καπνός και αν είναι μούφα μπορεί να δημιουργήσει και πρόβλημα υγείας και με την υγεία μας δεν παίζουμε εννοείται, αλλά αν είναι νόμιμος αγορασμένες και φορολογούμενος με την κορδέλα τους επάνω από την Γερμανία ή άλλη ευρωπαϊκή χώρα τότε γιατί να μην γίνει μια μικρή συναλλαγή ως προς εξυπηρέτηση και αυτού που ψάχνει αλλά καο αυτού που έχει καπνό στην κατοχή του που δεν το θέλει άλλο.

Και ναι, είναι παράνομο η μεταπώληση καπνού αλλά μπροστά σε άλλα δεν είναι τίποτα... 

Φιλικά πάντα.

Σεβαστέ Νίκο, δεν θέλω να υποδείξω ποιος ή γιατί, Τα 30+- κιλά καπνό που ποστάρεις εδώ μέσα δεν είναι εξυπηρέτηση, ούτε για προσωπική χρήση, ούτε φορολογημένα στην Ελλάδα. Ούτε και γνωρίζει κανείς από που είναι, γενικά ΟΛΑ λάθος. Επίσης, για προσωπική χρήση δικαιολογείται 1-2κιλά max! Από εκεί και πέρα για να τα φέρεις στην Ελλάδα πρέπει να έχεις σχετικές άδειες αλλιώς αντιμετωπίζεις κατηγορίες για λαθρεμπόριο καπνού.

Παραθέτω που διαφωνώ:

"Ναι εννοείται πως όλοι μας πρέπει να προσέχουμε τι αγοράζουμε γιατί είναι καπνός και αν είναι μούφα μπορεί να δημιουργήσει και πρόβλημα υγείας και με την υγεία μας δεν παίζουμε εννοείται, αλλά αν είναι νόμιμος αγορασμένες και φορολογούμενος με την κορδέλα τους επάνω από την Γερμανία ή άλλη ευρωπαϊκή χώρα τότε γιατί να μην γίνει μια μικρή συναλλαγή ως προς εξυπηρέτηση και αυτού που ψάχνει αλλά καο αυτού που έχει καπνό στην κατοχή του που δεν το θέλει άλλο.

Και ναι, είναι παράνομο η μεταπώληση καπνού αλλά μπροστά σε άλλα δεν είναι τίποτα... "

Με φιλική διάθεση και χωρίς κανένα ύφος και χωρίς να θέλω να στην πω καθόλου, ποστάρεις περίπου 30 κιλά καπνό.... τι παραπάνω να συζητήσουμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Konst13 είπε

Σεβαστέ Νίκο, δεν θέλω να υποδείξω ποιος ή γιατί, Τα 30+- κιλά καπνό που ποστάρεις εδώ μέσα δεν είναι εξυπηρέτηση, ούτε για προσωπική χρήση, ούτε φορολογημένα στην Ελλάδα. Ούτε και γνωρίζει κανείς από που είναι, γενικά ΟΛΑ λάθος. Επίσης, για προσωπική χρήση δικαιολογείται 1-2κιλά max! Από εκεί και πέρα για να τα φέρεις στην Ελλάδα πρέπει να έχεις σχετικές άδειες αλλιώς αντιμετωπίζεις κατηγορίες για λαθρεμπόριο καπνού.

Παραθέτω που διαφωνώ:

"Ναι εννοείται πως όλοι μας πρέπει να προσέχουμε τι αγοράζουμε γιατί είναι καπνός και αν είναι μούφα μπορεί να δημιουργήσει και πρόβλημα υγείας και με την υγεία μας δεν παίζουμε εννοείται, αλλά αν είναι νόμιμος αγορασμένες και φορολογούμενος με την κορδέλα τους επάνω από την Γερμανία ή άλλη ευρωπαϊκή χώρα τότε γιατί να μην γίνει μια μικρή συναλλαγή ως προς εξυπηρέτηση και αυτού που ψάχνει αλλά καο αυτού που έχει καπνό στην κατοχή του που δεν το θέλει άλλο.

Και ναι, είναι παράνομο η μεταπώληση καπνού αλλά μπροστά σε άλλα δεν είναι τίποτα... "

Με φιλική διάθεση και χωρίς κανένα ύφος και χωρίς να θέλω να στην πω καθόλου, ποστάρεις περίπου 30 κιλά καπνό.... τι παραπάνω να συζητήσουμε...

Φίλε μου δέχομαι την κριτική σου και έχεις δίκιο ότι φαίνεται κάπως αλλά δεν ήμουν μόνος μου σε αυτή την αγορά. Είμαστε μια παρέα 10 ατόμων που πήρε ο καθένας από εμας 3-10 κουτάκια ανάλογα την τσέπη του καθενός. Επειδή αρκετές από αυτές τις πήραμε διπλές και τις δοκιμάζαμε μεταξύ μας κάποιες προσωπικά εμάς δεν μας άρεσαν και συμφωνήσαμε να τις δώσουμε. Φαίνεται κάπως, ναι, έκανα το λάθος να «φλεξάρω» και φάνηκε λάθος.

Αν πρόσβαλα κανέναν ή αν πήγα ενάντια των κανόνων του φόρουμ ζήτω συγγνώμη.

 

Πάντα φιλικά.

 

Υ.Γ: Και το είπα και το ξανά λέω και το τονίζω. Προσωπικά οι δικές μας γεύσεις αγοράστηκαν νόμιμα, είναι φορολογημένες και ήρθαν εδώ όπως προβλέπει ο νόμος (1 κιλό ανά άτομο μαξ) από ταξίδι που είχαμε κάνει.

Επεξ/σία από nickps1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Konst13 είπε

Χωρίς παρεξήγηση ή hard feelings, θα ήθελα να εκφράσω τους προβληματισμούς για το που πάει αυτό το thread του forum..

Ανά καιρούς υπήρχαν 2-3 που ανέβαζαν για καπνούς αβαβαβα και απλά τους έστελναν ένα dm και εντάξει, έκαναν τα στραβά μάτια όλοι. Τον τελευταίο χρόνο, αυτό το φαινόμενο ισχυροποιείται φουλ και αυτό δεν είναι προς συμφέρον ούτε του forum, αλλά ούτε και ούτε και του site αλλά ούτε και της παρέας που έχει σχηματιστεί εδώ. Και για να είμαι ξεκάθαρος, δεν με ενοχλεί το τι και πως γύρω από τον αβαβαβα καπνό αλλά αυτοί που ανεβάζουν εξόφθαλμα αγγελίες και αυτοί που ανεβάζουν να ζητάνε αυτά. Ο ναργιλές καλώς ή κακώς αγαπητοί είναι ακριβό χόμπι, και όποιος δεν μπορεί ας το αφήσει δεν είναι κακό, όταν βρισκόμαστε σε μια χώρα ΥΠΕΡΥΠΕΡφορολόγησης τότε ναι, ο καπνός είναι ακριβός και ο ναργιλές ναι, είναι ακριβό χόμπι.

Είναι δικαίωμα σας να κάνετε ότι θέλετε, αν την πατήσατε την πατήσατε, αλλά κανείς δεν σας δίνει το δικαίωμα να ανεβάζετε αγγελίες και να ζητάτε κάτι το οποίο απαγορεύεται. Και δεν το απαγορεύω εγώ, ίσα ίσα υπάρχει πρωτίστως υγειονομικός λόγος ελέγχων των καπνών από το γενικό χημείο και ύστερα υπάρχει λόγος φορολόγησης.

Εγώ θα ήθελα να προτείνω να σταματήσετε να ανεβάζετε εδώ πουλάω αγοράζω αβαβαβα γιατί κινδυνεύεται και εσείς, και αυτός που σας απαντάει και όλοι όσοι γράφουμε, αλλά και να χαθεί το φόρουμ και η παρέα μόνο και μόνο για κάποιους νοματέους που θέλουν να βγάλουν λεφτά και για αυτούς που θέλουν να γλυτώσουν το 10ρικο. Μάγκες, με όλη την αγάπη σας το λέω, είναι κρίμα!

Καλησπέρα φίλε μου! Αρχικά ποιο μαγαζί προωθείς; Επίσης εδώ βλέπουμε πως ιδιοκτήτες μαγαζιών ναργιλέ δεν καπνίζουν τους καπνούς τύπου βουκανα κτλ και φέρνουν από Γερμανία (για προσωπική τους χρήση)! Επίσης δεν είναι ανάγκη να έχεις ξάδερφο ή γνωστό για να σου στείλει από Γερμανία καπνούς , αρκεί να είσαι λίγο ψαγμενος και μέσω τριγωνικής συναλλαγής απολύτως νόμιμα σου έρχονται , όπως αναφέρεσαι για νόμους κτλ , κάθε νομός να ξέρεις έχει και ένα παράθυρο οπότε μην τα λες σαν να είμαστε εγκληματίες ! 

Με εκτίμηση και σεβασμό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, dgeorgios είπε

Καλησπέρα φίλε μου! Αρχικά ποιο μαγαζί προωθείς; Επίσης εδώ βλέπουμε πως ιδιοκτήτες μαγαζιών ναργιλέ δεν καπνίζουν τους καπνούς τύπου βουκανα κτλ και φέρνουν από Γερμανία (για προσωπική τους χρήση)! Επίσης δεν είναι ανάγκη να έχεις ξάδερφο ή γνωστό για να σου στείλει από Γερμανία καπνούς , αρκεί να είσαι λίγο ψαγμενος και μέσω τριγωνικής συναλλαγής απολύτως νόμιμα σου έρχονται , όπως αναφέρεσαι για νόμους κτλ , κάθε νομός να ξέρεις έχει και ένα παράθυρο οπότε μην τα λες σαν να είμαστε εγκληματίες ! 

Με εκτίμηση και σεβασμό!

Καλησπέρα Γιώργο,

Δεν προωθώ κανένα μαγαζί και ούτε θέλω! Προστατεύω το site, το forum, την κοινότητα μας. Το τι κάνει κάθε ιδιοκτήτης επιχείρησης αν και εφόσον ακολουθεί το γράμμα του νόμου και μου πουλάει κάτι όπως πρέπει είναι οκ. Επίσης, ότι κάνει ο καθένας για την πάρτη του, πάλι δεν με απασχολεί και δεν είναι και δουλειά κανενός. Από εκεί και πέρα δεν τα λέω σαν να έχω απέναντι μου εγκληματίες αλλά λέω την αλήθεια και μόνο την αλήθεια. Το ξέρω φαίνομαι κακός, αλλά το πράγμα παραέγινε και εφόσον δεν μιλάει κανείς (εγώ ήθελα να εκφραστώ δεν ξέρω αν υπάρχουν κ άλλοι) μίλησα εγώ. Έχω πέρα για πέρα φιλική διάθεση και σεβασμό και δεν είμαι εδώ για να κρίνω κανέναν, ούτε να φέρω σε απολογία κανέναν. Απλά εξηγηθήκαμε ωραία και καλά σαν ενήλικες με επιχειρήματα, τι καλύτερο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Konst13 είπε

Καλησπέρα Γιώργο,

Δεν προωθώ κανένα μαγαζί και ούτε θέλω! Προστατεύω το site, το forum, την κοινότητα μας. Το τι κάνει κάθε ιδιοκτήτης επιχείρησης αν και εφόσον ακολουθεί το γράμμα του νόμου και μου πουλάει κάτι όπως πρέπει είναι οκ. Επίσης, ότι κάνει ο καθένας για την πάρτη του, πάλι δεν με απασχολεί και δεν είναι και δουλειά κανενός. Από εκεί και πέρα δεν τα λέω σαν να έχω απέναντι μου εγκληματίες αλλά λέω την αλήθεια και μόνο την αλήθεια. Το ξέρω φαίνομαι κακός, αλλά το πράγμα παραέγινε και εφόσον δεν μιλάει κανείς (εγώ ήθελα να εκφραστώ δεν ξέρω αν υπάρχουν κ άλλοι) μίλησα εγώ. Έχω πέρα για πέρα φιλική διάθεση και σεβασμό και δεν είμαι εδώ για να κρίνω κανέναν, ούτε να φέρω σε απολογία κανέναν. Απλά εξηγηθήκαμε ωραία και καλά σαν ενήλικες με επιχειρήματα, τι καλύτερο;

Εξέφρασες τη γνώμη σου και εννοείται πως την δεχόμαστε, απλά δεν γίνεται όλοι να συμφωνούμε στο 100%.

Ναι μεν είναι παράνομη η αγοροπωλησία αλλά όπως είπε και το παιδί παραπάνω ακόμα και τα ίδια τα καταστήματα στην Ελλάδα καπνό από Γερμανία κάνουν. Και ούτε εγκληματίες είμαστε επειδή μπορεί να δώσαμε 1-2 γεύσεις σε κάποιο παιδί που μπορεί να ήθελε. Και να σου πω πως το βλέπω εγώ προσωπικά... καλύτερα να πάρει από κάποιον από εδώ μέσα έναν καλής ποιότητας καπνό ελεγμένο και φορολογημένη εντός ευρωπαϊκής ένωσης παρά να πάρει μούφα από κανέναν Πακιστανό στην Αριστοτέλους και να παθει τίποτα. Ξανά λέω πως δεν με βγάζω σωστό ούτε εσένα λάθος, απλά είναι πως θα το δει ο καθένας.

Και επειδή έχω βρεθεί και εγώ στη θέση το να μην βρίσκω καπνό να καπνίσω μακάρι τότε να έβρισκα κάποιον να μου έδινε έναν σωστό καπνό να καπνίσω παρά αυτά τα σάπια πράγματα που είχα βρει από Τουρκία.

Σε κάποια συμφωνούμε και σε κάποια διαφωνούμε και εννοείται δεν παίρνει κανείς προσωπικά τίποτα.

Ειμαστε όλοι μια παρέα που αγαπά το χόμπι του ναργιλε και προσπαθούμε να βοηθήσουμε ο ένας τον άλλον όσο μπορούμε και γενικά προσπαθούμε για το καλύτερο.

 

Φιλικα και με εκτίμηση όπως πάντα.

Επεξ/σία από nickps1
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...