Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες χαιρετω. σας εχω ερωτηση. μπορω να παραγγειλω απο εδω ( https://alphahookah.ru/  και https://nargilemalzemesi.com/ ) αφοβα? εχει παραγγειλει ή ξερει κανεις καποιο site εξωτερικου αξιοπιστο? ευχαριστω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σας θέλω να παραγγείλω γεύσεις true passion και ήθελα αν μπορείτε να με βοηθήσετε με ποιες πιστεύετε είναι οι καλύτερες οποιοσ Έχει δοκιμάσει γιατι θέλω να πάρω να έχω 4-5 διαφορετικές με την παρέα μου αλλά όπως βλέπω βγάζουν παρά πολλές διαφορετικές. Αν μπορούσε κάποιος να μ προτείνει τις 4-5 καλύτερες θα του ήμουν ευγνώμων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Giannis_Moralis είπε

Καλησπέρα σας θέλω να παραγγείλω γεύσεις true passion και ήθελα αν μπορείτε να με βοηθήσετε με ποιες πιστεύετε είναι οι καλύτερες οποιοσ Έχει δοκιμάσει γιατι θέλω να πάρω να έχω 4-5 διαφορετικές με την παρέα μου αλλά όπως βλέπω βγάζουν παρά πολλές διαφορετικές. Αν μπορούσε κάποιος να μ προτείνει τις 4-5 καλύτερες θα του ήμουν ευγνώμων.

Ringle Rangle και white okolom ηταν τιμιες.Η dragon blood χαλια για τα γουστα μου..

Επισης η okakola πολυ δυνατη!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, dgeorgios είπε

Καλησπερα παιδια , true passion απο ταζ μαχαλ θεσσαλονικη εχει παρει κανενας ; Αξιζει;

Πόσο τις δίνει;

19 ώρες πριν, Giannis_Moralis είπε

Καλησπέρα σας θέλω να παραγγείλω γεύσεις true passion και ήθελα αν μπορείτε να με βοηθήσετε με ποιες πιστεύετε είναι οι καλύτερες οποιοσ Έχει δοκιμάσει γιατι θέλω να πάρω να έχω 4-5 διαφορετικές με την παρέα μου αλλά όπως βλέπω βγάζουν παρά πολλές διαφορετικές. Αν μπορούσε κάποιος να μ προτείνει τις 4-5 καλύτερες θα του ήμουν ευγνώμων.

True Passion Okolom White

True Passion Cinderella 

True Passion Vampire Nights

 

Οι καλύτερες γεύσεις της True Passion. 

Δοκιμασμενες! Προσοχή οι δυο από τις τρεις που ανέφερα χρειάζονται και υγρό μαζί.


Πολλοί λένε και για την Okolom Red ή Okolom Cb αλλά δεν τις έχω δοκιμάσει.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nickps1 είπε

Πόσο τις δίνει;

True Passion Okolom White

True Passion Cinderella 

True Passion Vampire Nights

 

Οι καλύτερες γεύσεις της True Passion. 

Δοκιμασμενες! Προσοχή οι δυο από τις τρεις που ανέφερα χρειάζονται και υγρό μαζί.


Πολλοί λένε και για την Okolom Red ή Okolom Cb αλλά δεν τις έχω δοκιμάσει.

 

αυτες ειναι επιπεδου adalya ή vulkana? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, nickps1 είπε

Πόσο τις δίνει;

True Passion Okolom White

True Passion Cinderella 

True Passion Vampire Nights

 

Οι καλύτερες γεύσεις της True Passion. 

Δοκιμασμενες! Προσοχή οι δυο από τις τρεις που ανέφερα χρειάζονται και υγρό μαζί.


Πολλοί λένε και για την Okolom Red ή Okolom Cb αλλά δεν τις έχω δοκιμάσει.

 

15 τα 200 και 55 το κιλό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολύ κοντά στις true passion της Γερμανίας αλλα δεν είναι ίδιες. Στο μυαλό μου τις έχω ώς τις καλύτερες "μούφες" ( π.χ. σε σχέση με τις μούφα al waha-al fakher στην Ελλάδα που πραγματικά ένιωθα οτι έπαιζα joker για το τι είδους παρτίδα θα πετύχω) όμως δεν είμαι ειδικός, οπότε είναι τελείως προσωπική άποψη. Άμα πάρεις πές μας την γνώμη σου! Καλή συνέχεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Tristia είπε

αυτες ειναι επιπεδου adalya ή vulkana? 

Οι συγκεκριμένες που λέω είναι  δοκιμασμένες και αγορασμένες από Γερμανία αυθεντικές με φορολογική κορδέλα πάνω... όχι μούφα που πουλάνε εδώ! 

2 ώρες πριν, dgeorgios είπε

15 τα 200 και 55 το κιλό 

Για 15€ είναι καλά αν και δεν έχω καπνίσει ποτέ μούφα True Passion... 

αν σκεφτείς ότι της αυθεντικές από Γερμανία  στην Ελλάδα τις δίνουν στη «μαύρη» αγορά 30-35€ και στα μαγαζιά αν βρεις πραγματικά αυθεντική έτοιμη φτιαγμένη και όχι το ελληνικό μιξ που πουλάνε με το υγρό στα 55-60€ τότε τα 15€ δεν είναι τίποτα για μια δοκιμή.


 

 

Παιδιά αν χρειάζεστε γνώμη πάνω σε κάτι ή μια γρήγορη απάντηση ή γενικά να μαθαίνεται γνώμες και να ακούτε για γεύσεις ακολουθείστε μας στο Instagram (SmokeBros.gr) ή στο YouTube (Smoke Bros). Ότι θέλετε στείλτε ένα μήνυμα, ειδικά πάνω σε γεύσεις έχουμε δοκιμάσει αρκετούς καπνούς μπορούμε να εκφέρουμε μια γνώμη που ίσως σας φανεί χρήσιμη :) 

Επεξ/σία από nickps1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει πεσει στα χερια μου ο ναργιλες της φωτογραφιας αφου χρησιμοποιηθηκε ελαχιστα απο αλλο ατομο και μαζευε σκονη για 3+ χρονια. Δεν ειμαι του αθληματος αλλα το σκεφτομαι αν αξιζει να τον κανω λειτουργικο για να τον εχω σαν σημειο ενδιαφεροντος στο σπιτι, δηλαδη οταν μαζευεται κοσμος να υπαρχει και η επιλογη να κανουμε ενα ναργιλε, χαβαλες να γινεται. Απο εξαρτηματα τι χρειαζεται; Μου φαινεται οτι λειπει ενα hose grommet, η ροδελα/φλαντζα που μπαινει αναμεσα στο σωληνα και το λαστιχο, το λαστιχο δεν καθεται στη θεση του τωρα. Για να εχει καθε ατομο το δικο του στομιο, αγοραζω αυτα τα πιπακια/στομια; Και που μπαινουν, πανω στο μπλε εξαρτημα ή ξεβιδωνω το μπλε για να μπει το στομιο στη θεση του; Ειδα κατι βιντεο για καθαρισμο/συντηρηση και λενε οτι υπαρχουν δυο ειδων λαστιχα, τα σιλικονης και τα παραδοσιακα, και στα παραδοσιακα δεν πρεπει να βαλω νερο μεσα, απλα το κρεμαω. Αυτο που εχω ειναι παραδοσιακο; Δεν θα εχει πιασει βρωμια τοσο καιρο μεσα, πως να το καθαρισω; Ο σωληνας φαινεται μεταλλικος(μπρουτζινος;) , αυτος πως καθαριζεται; Επισης ξεβιδωσα τη βαλβιδα εξαερισμου και εχει πιασει σκουρια στο σημειο του σωληνα που βιδωνει, τι κανω;

0-02-05-c62ac9a4d2663218cc5a20a00361a4143f334a3e3ba9ed1f3f622c43727d35a0_df6f1711.jpg

0-02-05-98cd950190ef3b0bba2034849233f3e6a3e0b195e0ede89167df48296b9a7870_c58d8d69.jpg

Επεξ/σία από JohnnySilverhand
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βαλτον σε μια γωνια για διακοσμητικο και μην ασχολεισαι περαιτερω.Αν θελεις,πλεον υπαρχουν αρκετα φθηνες λυσεις για συγχρονους ναργιλεδες,χωρις το κινδυνο εισπνοης επικυνδυνων ουσιων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, είμαι νέος κάτοχος ενός Aladin mpv460. Προς το παρόν χρησιμοποιώ το μπολ που περιέχεται όμως εχω ακούσει ότι δεν ειναι καλο. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο καλο μπολ κ διαχειριστή θερμότητας ; Επίσης θελω από γεύση κατι κοντά σε love 66 έχετε δοκιμάσει κάποιον καλο ; Ευχαριστω εκ των προτέρων !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...