Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, virginkiller είπε

Δεν παίζει να στο αλλάξουν. Εφόσον είπες ότι άλλαξες κάρβουνα ίσως φταίει αυτό. 

Τα diamond αν δεν κάνω λάθος είναι πιο μικρά σωστά; Ίσως δεν βγάζουν όση θερμότητα ήθελες. Δοκίμασε με 3 να δεις πως πάει. Αν είναι πολύ έντονο βγάλε το καπάκι

Τα tom coco gold ειναι 25αρια, τα diamond 26ρια, μπορεί λόγω παραπάνω θερμότητας να στο καίει, δοκίμασε να βάζεις και να βγάζεις το καπάκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια ευχαριστω για ολα. κοιταξτε γενικα βαζω 2 καρβουνα μονο και με τα diamond μεχρι να μεινουν στο μισο εχω ανοιχτο καπακι γιατι βγαινει πολυ πυκνος ο καπνος και με ενοχλει στο λαιμο. θα δοκιμασω κι αλλη γευση που εχω (ladykiller τσουρεκι απο βουλκανα) κι αν συνεχισει το προβλημα θα παω σε αλλαγη μπολ/καλουντ. εχετε καμια γνωμη για τα Kolos τα μπολακια

Επεξ/σία από Tristia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Konst13 είπε

Τα tom coco gold ειναι 25αρια, τα diamond 26ρια, μπορεί λόγω παραπάνω θερμότητας να στο καίει, δοκίμασε να βάζεις και να βγάζεις το καπάκι.

tom-coco-diamont-22-600x600.jpg (600×600) (e-shisha.gr)

βγαινει και μικρότερο

53 λεπτά πριν, Tristia είπε

παιδια ευχαριστω για ολα. κοιταξτε γενικα βαζω 2 καρβουνα μονο και με τα diamond μεχρι να μεινουν στο μισο εχω ανοιχτο καπακι γιατι βγαινει πολυ πυκνος ο καπνος και με ενοχλει στο λαιμο. θα δοκιμασω κι αλλη γευση που εχω (ladykiller τσουρεκι απο βουλκανα) κι αν συνεχισει το προβλημα θα παω σε αλλαγη μπολ/καλουντ. εχετε καμια γνωμη για τα Kolos τα μπολακια

απο φτηνά μπολ προτιμώ τα σολαρις. κοντράρουν ακριβότερα 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, virginkiller είπε

tom-coco-diamont-22-600x600.jpg (600×600) (e-shisha.gr)

βγαινει και μικρότερο

απο φτηνά μπολ προτιμώ τα σολαρις. κοντράρουν ακριβότερα 

Εγώ πάντως ως diamond έχω τα 26αρια όπως είπε το παλικάρι κάτω. Κοίτα κι εγώ solaris έχω χωρίς να είναι glazed αλλά λόγω που το έχω βράσει είπα μήπως φταίει αυτό ή κάτι αλλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ντουμάνια! πήρα πρώτη φορά καπνό για ναργιλέ και με έστειλαν ένα κουτάκι καπνό και ένα μπουκάλι υγρό. υποθέτω ρίχνω όλο το υγρό στον καπνό τον ανακατέβω καλά και τον αφήνω ετσι; ή έχει συγκεκριμένη δοσολογία;

επισης κάτι ακόμα, πήρα έναν amy deluxe και μέσα στο πήλινο απο ότι κατάλαβα μπαίνει μία "σίτα". το καπνό υποθέτω τον βάζω μέσα στη σίτα για να μη μπουκώνει το πήλινο ε;

ευχαριστώ!

Screenshot_1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, jackess είπε

ρε ντουμάνια! πήρα πρώτη φορά καπνό για ναργιλέ και με έστειλαν ένα κουτάκι καπνό και ένα μπουκάλι υγρό. υποθέτω ρίχνω όλο το υγρό στον καπνό τον ανακατέβω καλά και τον αφήνω ετσι; ή έχει συγκεκριμένη δοσολογία;

επισης κάτι ακόμα, πήρα έναν amy deluxe και μέσα στο πήλινο απο ότι κατάλαβα μπαίνει μία "σίτα". το καπνό υποθέτω τον βάζω μέσα στη σίτα για να μη μπουκώνει το πήλινο ε;

ευχαριστώ!

Screenshot_1.jpg

Καλησπέρα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις το μπωλ και χωρίς την σίτα απλά θέλει προσοχή στο στρώσιμο ! Η σίτα βοηθάει γενικά καθώς δεν μπορεί να κάνει εύκολα ο καπνός κτλ κτλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dgeorgios είπε

Καλησπέρα μπορείς να το χρησιμοποιήσεις το μπωλ και χωρίς την σίτα απλά θέλει προσοχή στο στρώσιμο ! Η σίτα βοηθάει γενικά καθώς δεν μπορεί να κάνει εύκολα ο καπνός κτλ κτλ 

ωραια, να τη χρησιμοποιω σε ευχαριστω πολυ!

το υγρο οπως ειπα το βαζω ολο στον καπνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Tristia είπε

παιδια ευχαριστω για ολα. κοιταξτε γενικα βαζω 2 καρβουνα μονο και με τα diamond μεχρι να μεινουν στο μισο εχω ανοιχτο καπακι γιατι βγαινει πολυ πυκνος ο καπνος και με ενοχλει στο λαιμο. θα δοκιμασω κι αλλη γευση που εχω (ladykiller τσουρεκι απο βουλκανα) κι αν συνεχισει το προβλημα θα παω σε αλλαγη μπολ/καλουντ. εχετε καμια γνωμη για τα Kolos τα μπολακια

Παίζει να βρήκα τι φταίει, σε συζήτηση με μύστες του ναργιλέ, η adalya κάτι έχει αλλάξει στις συνταγές, και τα πρώτα 10 λεπτά θέλει ένα κάρβουνο να φύγει η κάψα από τα καπνά, και μετά καπνίζεται κανονικά με 2 για καμιά ωρίτσα. Ένας φίλος πήρε ακριβώς την ίδια γεύση με εσένα και είχε ακριβώς το ίδιο θέμα, δοκίμασε το και πες μου!

17 ώρες πριν, virginkiller είπε

tom-coco-diamont-22-600x600.jpg (600×600) (e-shisha.gr)

βγαινει και μικρότερο

απο φτηνά μπολ προτιμώ τα σολαρις. κοντράρουν ακριβότερα 

χαχααχαα ρε συ αυτά είναι για λιβάνι τα 22αρια χαχαχαχαχαχχαχα

σε συγχαίρω για την έρευνα επί τουτου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Konst13 είπε

Παίζει να βρήκα τι φταίει, σε συζήτηση με μύστες του ναργιλέ, η adalya κάτι έχει αλλάξει στις συνταγές, και τα πρώτα 10 λεπτά θέλει ένα κάρβουνο να φύγει η κάψα από τα καπνά, και μετά καπνίζεται κανονικά με 2 για καμιά ωρίτσα. Ένας φίλος πήρε ακριβώς την ίδια γεύση με εσένα και είχε ακριβώς το ίδιο θέμα, δοκίμασε το και πες μου!

χαχααχαα ρε συ αυτά είναι για λιβάνι τα 22αρια χαχαχαχαχαχχαχα

σε συγχαίρω για την έρευνα επί τουτου!

ειπες μεγαλη κουβεντα. σωραιος σε ευχαριστω θα το δοκιμασω. βεβαια κοιτα. πηρε κι ενας φιλος μαζι μου κι αυτος δεν εχει κανενα προβλημα. χρησιμοποιει καμιναδα και το αρχικο μπολακι του ναργιλε του. ερωτηση. το αφηνω για 10 λεπτα με ενα καρβουνακι και δεν κανπνιζω ή καπνιζω κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Tristia είπε

ειπες μεγαλη κουβεντα. σωραιος σε ευχαριστω θα το δοκιμασω. βεβαια κοιτα. πηρε κι ενας φιλος μαζι μου κι αυτος δεν εχει κανενα προβλημα. χρησιμοποιει καμιναδα και το αρχικο μπολακι του ναργιλε του. ερωτηση. το αφηνω για 10 λεπτα με ενα καρβουνακι και δεν κανπνιζω ή καπνιζω κανονικα?

Φτιαξε 2 καρβουνα για το kaloud, βαλε και τα 2 να αναψει κανονικα, μολις αρχιζει και δεν καπνιζεται, βγαλε το 1 καρβουνο και με ανοιχτο καπακι παιξε κανα δεκαλεπτο καμια τζουριτσα να "φυγει το κακο" και μετα πρεπει να εισαι αρχοντας!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, Konst13 είπε

Παίζει να βρήκα τι φταίει, σε συζήτηση με μύστες του ναργιλέ, η adalya κάτι έχει αλλάξει στις συνταγές, και τα πρώτα 10 λεπτά θέλει ένα κάρβουνο να φύγει η κάψα από τα καπνά, και μετά καπνίζεται κανονικά με 2 για καμιά ωρίτσα. Ένας φίλος πήρε ακριβώς την ίδια γεύση με εσένα και είχε ακριβώς το ίδιο θέμα, δοκίμασε το και πες μου!

χαχααχαα ρε συ αυτά είναι για λιβάνι τα 22αρια χαχαχαχαχαχχαχα

σε συγχαίρω για την έρευνα επί τουτου!

Δεν είναι έρευνα χεχε κάποτε έπαιζαν πολύ αυτά ειδικά σε Γερμανία μεριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα γνωριζει κανεις το Souk beer hookah bar στην Ολυμπου 59 Θεσσαλονικη πως λεγεται τωρα; Ειχα παει αλλα στο Google δεν με εμφανιζει το καινουργιο ονομα και δεν το θυμαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, giannisb91 είπε

Καλησπερα θελω να αγοράσω καπνό ρίχτε καμια πρόταση συνάδελφοι ! (Θελω να αγοράσω καπνό από κατάστημα και όχι χύμα )

Τσουρέκι ,κρέμα , από vulkana 

Prototype bitcoin 

True passion love story 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...