Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, surv1vor69 είπε

Καλησπέρα, ντουμανιάριδες. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση . Θέλω να αγοράσω έναν νέο ναργιλέ αυτήν την στιγμή έχω έναν της amy deluxe, αλλά θέλω έναν δεύτερο και καλύτερο με budjet γύρω στα 300ε είμαι μεταξύ wookah και steamulation classic platinum. Έχετε καμία εναλλακτική ; Επίσης καμία πρόταση για phunnel  πήλινο γιατί είχα το lerook το έσπασα και τώρα έχω το cascadde αλλά δεν είμαι και τόσο ικανοποιημένος.

Matt pear simple, nube unique, Midas foggy, korres k3, voodoo smoke 

 

Βασικά πρέπει να αποφασίσεις τι κάπνισμα θες γιατί steamulation και wookah είναι δύο τελείως διαφορετικά ρουφηγματα. Wookah είναι στο παραδοσιακό και steamulation φουλ ανοιχτό/ελαφρύ 

Επεξ/σία από greekboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, surv1vor69 είπε

Καλησπέρα, ντουμανιάριδες. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση . Θέλω να αγοράσω έναν νέο ναργιλέ αυτήν την στιγμή έχω έναν της amy deluxe, αλλά θέλω έναν δεύτερο και καλύτερο με budjet γύρω στα 300ε είμαι μεταξύ wookah και steamulation classic platinum. Έχετε καμία εναλλακτική ; Επίσης καμία πρόταση για phunnel  πήλινο γιατί είχα το lerook το έσπασα και τώρα έχω το cascadde αλλά δεν είμαι και τόσο ικανοποιημένος.

Ως κάτοχος του wookah oak θα σου πω ,πως έχει βαρύ παραδοσιακό τράβηγμα , επίσης θέλει τρομερή προσοχή στο καθάρισμα και γενικά στο οτιδήποτε , οσο για τον steamulation είναι η μέρα με την νύχτα σε σύγκριση με τον wookah αλλά θέλει εξίσου προσοχή και ιδιαίτερα η γυάλα , κατά την γνώμη μου μπορείς να παίξεις σε korres k3 με ρυθμιζόμενο τράβηγμα για ότι κάπνισμα θέλεις και ανάλογα τον κάθε καπνό ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giannisb91 είπε

Αν δεν αφήσω 48 ωρες τον καπνό μετά το ανακάτεμα πειράζει ; Θα χει καμια διαφορά ;

Αναλογα την εταιρεια καπνου !

πχ mixto καπνιζεται αμεσως , η vulkana θελουν μια βδομαδα , κτλ κτλ

μπορεις να τον καπνισεις φυσικα απλα δεν θα εχεις τοσο ευχαριστο σεσιον σε συγκριση με το αν το αφηνες

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/5/2021 στις 3:30 ΠΜ, surv1vor69 είπε

Καλησπέρα, ντουμανιάριδες. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση . Θέλω να αγοράσω έναν νέο ναργιλέ αυτήν την στιγμή έχω έναν της amy deluxe, αλλά θέλω έναν δεύτερο και καλύτερο με budjet γύρω στα 300ε είμαι μεταξύ wookah και steamulation classic platinum. Έχετε καμία εναλλακτική ; Επίσης καμία πρόταση για phunnel  πήλινο γιατί είχα το lerook το έσπασα και τώρα έχω το cascadde αλλά δεν είμαι και τόσο ικανοποιημένος.

Για μπολ από Ελλάδα πάρε το hookain litlip με κλειστά μάτια,σε αυτό το μπατζετ πας αβλεπι koress k3 η voodoo smoke..steam πολύ ωραίος σε όλα του αλλά η γυάλα θέλει τρομερη προσοχή και άμα τυχόν και σπάσει δε βρίσκει ούτε με αίτηση και wookah παραδοσιακό καθόλου smooth τράβηγμα και θέλει άπειρη προσοχή στο καθάρισμα πανέμορφος αλλά δε με τρελαίνει σε κάτι άλλο εκτός από την εμφάνιση του 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες παλι καλησπερα σας. λοιπον βρηκα μια ακρη με εναν γνωστο να μου στελνει καπνους απο γερμανια. θελω να ρωτησω το εξης. θα τα παραγγελνω και θα τα στελνω με στην διευθυνση του, και μετα θα μου τα στελνει αυτος με οποια κουριερ εχουν εκει. σκεφτηκα να του πω να μην τα στελνει την ονομασια της εταιρειας (να τα βαζει σε ενα κουτι ή αλλη τσαντα κλπ). εκει θα εχω προβλημα τελωνειο σε καποιον ελεγχο ή παιζει κατι τετοιο? αν μπορειτε πειτε μου τον πιο safe τροπο να παραγγελνω ετσι. σας ευχαριστω πολυ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Tristia είπε

παιδες παλι καλησπερα σας. λοιπον βρηκα μια ακρη με εναν γνωστο να μου στελνει καπνους απο γερμανια. θελω να ρωτησω το εξης. θα τα παραγγελνω και θα τα στελνω με στην διευθυνση του, και μετα θα μου τα στελνει αυτος με οποια κουριερ εχουν εκει. σκεφτηκα να του πω να μην τα στελνει την ονομασια της εταιρειας (να τα βαζει σε ενα κουτι ή αλλη τσαντα κλπ). εκει θα εχω προβλημα τελωνειο σε καποιον ελεγχο ή παιζει κατι τετοιο? αν μπορειτε πειτε μου τον πιο safe τροπο να παραγγελνω ετσι. σας ευχαριστω πολυ!!!!

Αν γίνεται πες μας ποιό μαγαζί είναι αυτό στη Γερμανία.. Αν δεν επιτρέπεται pm 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
26 λεπτά πριν, l3ck είπε

Αν γίνεται πες μας ποιό μαγαζί είναι αυτό στη Γερμανία.. Αν δεν επιτρέπεται pm 😁

Μάλλον δεν διάβασες καλά

Βρήκε άτομο Γερμανία, οποτε θα ψωνίζει από Γερμανία, θα τ; το στέλνει στο φίλο του, και ο φίλος του με την σειρά ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Inuyasha είπε

Μάλλον δεν διάβασες καλά

Βρήκε άτομο Γερμανία, οποτε θα ψωνίζει από Γερμανία, θα τ; το στέλνει στο φίλο του, και ο φίλος του με την σειρά ελλαδα

Το κατάλαβα αλλά επειδή ίσως πάει γνωστός μου σύντομα Γερμανία θέλω να έχω μια εικόνα απο τα εκεί μαγαζιά μήπως πάρω έτσι..

 

Αλλιώς βρε παιδιά καμιά άλλη επιλογή για να βρούμε εδώ στην Ελλάδα καπνό εκτός των συνηθισμένων mix καπνός-υγρό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, l3ck είπε

Το κατάλαβα αλλά επειδή ίσως πάει γνωστός μου σύντομα Γερμανία θέλω να έχω μια εικόνα απο τα εκεί μαγαζιά μήπως πάρω έτσι..

 

Αλλιώς βρε παιδιά καμιά άλλη επιλογή για να βρούμε εδώ στην Ελλάδα καπνό εκτός των συνηθισμένων mix καπνός-υγρό ;

Γίνεται να παραγγείλεις από Γερμανία απευθείας μέσω τριγωνικής συναλλαγής χωρίς μεσάζοντες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, dgeorgios είπε

Γίνεται να παραγγείλεις από Γερμανία απευθείας μέσω τριγωνικής συναλλαγής χωρίς μεσάζοντες!

Τριγωνική συναλλαγή; 😏

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, dgeorgios είπε

Γίνεται να παραγγείλεις από Γερμανία απευθείας μέσω τριγωνικής συναλλαγής χωρίς μεσάζοντες!

το 216 σε τριγωνικο ρανταρ εννοεις? για πες λεπτομερειες :P

 

21 ώρες πριν, l3ck είπε

Το κατάλαβα αλλά επειδή ίσως πάει γνωστός μου σύντομα Γερμανία θέλω να έχω μια εικόνα απο τα εκεί μαγαζιά μήπως πάρω έτσι..

 

Αλλιώς βρε παιδιά καμιά άλλη επιλογή για να βρούμε εδώ στην Ελλάδα καπνό εκτός των συνηθισμένων mix καπνός-υγρό ;

μαγαζια δεν ξερω. θα ψαξω καποια site και γιαυτο ρωτησα αν ξερει κανενας απο εδω καποιο καλο site και τον Πιο safe τροπο για να γινουν παραγγελιες

Επεξ/σία από Tristia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ τους αγαπητούς.

Μπαίνοντας στον κόσμο του ναργιλέ, περιμένω έναν Oduman N2 μαζί με το ενιαίο σύστημα καύσης Carbo-One για λόγους αρχικής ευκολίας.

Επειδή τα έξοδα ξέφυγαν κάμποσο, μαζί με τις βούρτσες, κάρβουνα 26άρια, σκόνη καθαρισμού και τον καπνό, είπα να κάνω πατέντες για υπόλοιπα που σχετίζονται με τα καρβουνάκια, δηλαδή  :

Τσιμπίδα σιλικόνης με 1,29 €

Γκαζάκι του καφέ και σχαράκι ανεμιστήρα με 1,90 €.

ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΕΡΩΤΗΜΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥ 

Έχω ακούσει ότι τα καρβουνάκια δεν είναι και τόσο εύκολα στην διαδικασία του ανάμματος.  

Μήπως αν τους έσκαγα μία-δύο βοηθητικές με το φλόγιστρο του υδραυλικού στην πάνω πλευρά, όσο το καμινέτο θα έχει αναλάβει την κάτω πλευρά και τα πλαϊνά, θα τα βοηθούσα να ανάψουν καλύτερα ή θα τα έστελνα αδιάβαστα ;                   

  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, jajavax είπε

Χαιρετώ τους αγαπητούς.

Μπαίνοντας στον κόσμο του ναργιλέ, περιμένω έναν Oduman N2 μαζί με το ενιαίο σύστημα καύσης Carbo-One για λόγους αρχικής ευκολίας.

Επειδή τα έξοδα ξέφυγαν κάμποσο, μαζί με τις βούρτσες, κάρβουνα 26άρια, σκόνη καθαρισμού και τον καπνό, είπα να κάνω πατέντες για υπόλοιπα που σχετίζονται με τα καρβουνάκια, δηλαδή  :

Τσιμπίδα σιλικόνης με 1,29 €

Γκαζάκι του καφέ και σχαράκι ανεμιστήρα με 1,90 €.

ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΕΡΩΤΗΜΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥ 

Έχω ακούσει ότι τα καρβουνάκια δεν είναι και τόσο εύκολα στην διαδικασία του ανάμματος.  

Μήπως αν τους έσκαγα μία-δύο βοηθητικές με το φλόγιστρο του υδραυλικού στην πάνω πλευρά, όσο το καμινέτο θα έχει αναλάβει την κάτω πλευρά και τα πλαϊνά, θα τα βοηθούσα να ανάψουν καλύτερα ή θα τα έστελνα αδιάβαστα ;                   

  

Χίλιες φορές να τα ανάβεις σε μάτι κουζίνας παρά στο γκαζακι , θα σου βγάλουν την ψυχή ,άσε που δεν θα ανάψουν και ομοιόμορφα 

11 ώρες πριν, l3ck είπε

Τριγωνική συναλλαγή; 😏

Δυστυχώς δεν μπορώ να αναφερθώ εδώ στον τρόπο και την διαδικασία καθώς θα με αμφισβητήσουν αρκετοί ,θα υπάρξει ειρωνεία και δεν έχω καμία διάθεση να κάτσω να ασχοληθώ ! Υπάρχουν παιδιά που μου έστειλαν προσωπικό μήνυμα τους εξήγησα και παρέλαβαν τους καπνούς τους χωρίς κανένα πρόβλημα ! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jajavax είπε

Χαιρετώ τους αγαπητούς.

Μπαίνοντας στον κόσμο του ναργιλέ, περιμένω έναν Oduman N2 μαζί με το ενιαίο σύστημα καύσης Carbo-One για λόγους αρχικής ευκολίας.

Επειδή τα έξοδα ξέφυγαν κάμποσο, μαζί με τις βούρτσες, κάρβουνα 26άρια, σκόνη καθαρισμού και τον καπνό, είπα να κάνω πατέντες για υπόλοιπα που σχετίζονται με τα καρβουνάκια, δηλαδή  :

Τσιμπίδα σιλικόνης με 1,29 €

Γκαζάκι του καφέ και σχαράκι ανεμιστήρα με 1,90 €.

ΠΡΟΚΥΠΤΕΙ ΕΡΩΤΗΜΑ ΑΡΧΑΡΙΟΥ 

Έχω ακούσει ότι τα καρβουνάκια δεν είναι και τόσο εύκολα στην διαδικασία του ανάμματος.  

Μήπως αν τους έσκαγα μία-δύο βοηθητικές με το φλόγιστρο του υδραυλικού στην πάνω πλευρά, όσο το καμινέτο θα έχει αναλάβει την κάτω πλευρά και τα πλαϊνά, θα τα βοηθούσα να ανάψουν καλύτερα ή θα τα έστελνα αδιάβαστα ;                   

  

Φιλε μου πίστεψε με για 15€ που εχει μια θερμαστρα δεν αξίζει η ταλαιπωρία !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...