Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 1/6/2021 στις 6:12 ΜΜ, Yiannis122 είπε

Καλησπέρα φίλε, δεύτερο λάστιχο δεν χρειάζεται να πάρεις, ειδικά αν θες να κάνεις με την κοπέλα σου απλά χρησιμοποιείτε αυτό που έχει. Το μόνο που θα σου προσφέρει το δεύτερο λάστιχο είναι πονοκέφαλος με τις μπιλιες και παραπάνω χρόνο στο πλύσιμο.
Όσο για την σίτα που λές, καθετε πάνω από το ματσούκι που προεξέχει με τουλάχιστον 3 κάρβουνα για να σου ανάψει η καμινάδα ή mockinbird στα αγγλικά. Μπορείς να ψάξεις άπειρα tutorial για το πώς να την ανάψεις στο youtube.
Η μεγάλη ερώτηση είναι, ο φίλος που σου έκανε δώρο ναργιλέ έχει άκρη για γεύσεις;
Αν δεν έχει καλύτερα να σε κέρναγε σε κάνα τσιπουράδικο θα πω εγώ...

Χαχαχα η καλύτερη απάντηση :D Ο κολλητός με κέρασε ναργιλέ, εγώ τώρα σαν νέος πήρα 2 Cloud One 50g απο μαγαζί της πόλης μου και το δοκίμασα χθες χωρίς προβλήματα! Γενικά υπάρχει κάποια άκρη εδω στο φόρουμ ή στο εξωτερικό για κουβάδες με γεύσεις? Έστω βασικά να βγαίνουν πιο οικονομικές οι γεύσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, Dev_angel είπε

Χαχαχα η καλύτερη απάντηση :D Ο κολλητός με κέρασε ναργιλέ, εγώ τώρα σαν νέος πήρα 2 Cloud One 50g απο μαγαζί της πόλης μου και το δοκίμασα χθες χωρίς προβλήματα! Γενικά υπάρχει κάποια άκρη εδω στο φόρουμ ή στο εξωτερικό για κουβάδες με γεύσεις? Έστω βασικά να βγαίνουν πιο οικονομικές οι γεύσεις?

Καλό θα ήταν να αποφύγεις να πάρεις αφορολογητους καπνούς για λόγους υγείας ! Άκρες για γεύσεις αυθεντικές(από εξωτερικό)  στην Ελλάδα θα βρεις σίγουρα αλλά προετοιμάσου να βάλεις βαθιά το χέρι στην τσέπη! Πάντως όπως προανέφερα πιο πάνω υπάρχουν τρόποι να παραγγείλεις μέσω τριγωνικής συναλλαγής από εξωτερικό!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Dev_angel είπε

Χαχαχα η καλύτερη απάντηση :D Ο κολλητός με κέρασε ναργιλέ, εγώ τώρα σαν νέος πήρα 2 Cloud One 50g απο μαγαζί της πόλης μου και το δοκίμασα χθες χωρίς προβλήματα! Γενικά υπάρχει κάποια άκρη εδω στο φόρουμ ή στο εξωτερικό για κουβάδες με γεύσεις? Έστω βασικά να βγαίνουν πιο οικονομικές οι γεύσεις?

Φίλε δυστυχώς στην Ελλάδα υπάρχουν οι εξής επιλογές: Παρεμπόριο αφορολόγητα 1/10 κομπλέ 9/10 καρκίνοι που δεν καπνίζονται. 
Ιδιώτης που πουλάει αγορασμένο απο γερμανία 30+μεταφορικά τα 250γρ.
Νόμιμος πανάκριβος φορολογημένος (καπνός+υγρό) ή ακόμα και έτοιμος 50 ευρώ τα 250γρ
Οπότε ή διαλέγεις μια από τις πάνω επιλογές, ή εχεις συγγενή Γερμανία να σου στέλνει με dhl, ή ψάχνεσε για τριγωνική συναλλαγή οπου ουσιαστικά ρισκάρεις 100% τα χρήματα σου στον καταστηματάρχη - μεταφορικές χωρίς δικλίδα ασφαλείας.
Εγώ θα σου πρότεινα για αρχή αφού κάπνισες ευχάριστα ακόμα και το Cloud One να πάρεις έναν true passion από nara nara με 34 είναι η καλύτερη ισορροπία τιμής-ποιότητας σε νόμιμα, μέχρι να τον τελειώσεις θα έχεις αποφασίσει-ψαχτεί με γούστα, άκρες, επιλογές για αγορά κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να δέχεται τριγωνική συναλλαγή; 

Σε περίπτωση που δε θέλετε να το αναφέρετε δημόσια, θα παρακαλούσα να μου το στείλετε σε μήνυμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, giorgospetrou3 είπε

Καλησπέρα σας,

Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να δέχεται τριγωνική συναλλαγή; 

Σε περίπτωση που δε θέλετε να το αναφέρετε δημόσια, θα παρακαλούσα να μου το στείλετε σε μήνυμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

ενδιαφερομαι κι εγω αν εχει καποιος αξιοπιστο μαγαζι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/6/2021 στις 5:48 ΜΜ, giorgospetrou3 είπε

Καλησπέρα σας,

Ξέρει κανείς κάποιο μαγαζί που να δέχεται τριγωνική συναλλαγή; 

Σε περίπτωση που δε θέλετε να το αναφέρετε δημόσια, θα παρακαλούσα να μου το στείλετε σε μήνυμα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Αν γνωριζει κανενας site για post forward θα ηθελα και εγω να ενημερωθώ 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι  για αγορά ναργιλέ(όχι ολόκληρο σετ), τι έχετε να μου προτείνετε στα 120 (+10,-10)ευρώ; 

Ευχαριστω εκ των προτέρων 

Ps Δεν ενδιαφέρομαι για μεταχειρισμένο  ναργιλέ μιλάω για αγορά καινουριου από κατάστημα 

Επεξ/σία από Traphra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, Traphra είπε

Καλησπέρα παιδιά ενδιαφέρομαι  για αγορά ναργιλέ(όχι ολόκληρο σετ), τι έχετε να μου προτείνετε στα 120 (+10,-10)ευρώ; 

Ευχαριστω εκ των προτέρων 

Ps Δεν ενδιαφέρομαι για μεταχειρισμένο  ναργιλέ μιλάω για αγορά καινουριου από κατάστημα 

Εγώ πήρα το midas nada πριν 3 μήνες στα 110 ευρώ και είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος. Noμίζω σε αυτά τα λεφτά είναι από τους καλύτερους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά τελικά έχει βρει κάποιος κανένα τρόπο για τριγωνική αποστολή καπνού μέσω Γερμανίας; Επιχείρησα να στείλω μέσω tiptrans Γερμανίας έφτασε το δέμα σε αυτούς και δεν μπορούσαν να.το παραλάβουν γτ ήθελε η DHL verification id για να τους αφήσουν το δέμα...η παραγγελία έγινε από elwano.Σιγουρα υπάρχει τρόπος και δεν έχουν όλοι έναν "ξάδερφο" στη Γερμανία που τους στέλνει καπνούς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mixalisdag είπε

Καλησπέρα παιδιά τελικά έχει βρει κάποιος κανένα τρόπο για τριγωνική αποστολή καπνού μέσω Γερμανίας; Επιχείρησα να στείλω μέσω tiptrans Γερμανίας έφτασε το δέμα σε αυτούς και δεν μπορούσαν να.το παραλάβουν γτ ήθελε η DHL verification id για να τους αφήσουν το δέμα...η παραγγελία έγινε από elwano.Σιγουρα υπάρχει τρόπος και δεν έχουν όλοι έναν "ξάδερφο" στη Γερμανία που τους στέλνει καπνούς...

Γιατί που ήξεραν ότι είχε μέσα καπνό ? Δεν θα μπορούσε να έχει ενα μπολ πχ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, greekboy είπε

Γιατί που ήξεραν ότι είχε μέσα καπνό ? Δεν θα μπορούσε να έχει ενα μπολ πχ?

Για να αγορασεις καπνο,πρεπει να εχεις γερμανικη ταυτοτητα.Αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mixalisdag είπε

Καλησπέρα παιδιά τελικά έχει βρει κάποιος κανένα τρόπο για τριγωνική αποστολή καπνού μέσω Γερμανίας; Επιχείρησα να στείλω μέσω tiptrans Γερμανίας έφτασε το δέμα σε αυτούς και δεν μπορούσαν να.το παραλάβουν γτ ήθελε η DHL verification id για να τους αφήσουν το δέμα...η παραγγελία έγινε από elwano.Σιγουρα υπάρχει τρόπος και δεν έχουν όλοι έναν "ξάδερφο" στη Γερμανία που τους στέλνει καπνούς...

 

Απορώ που είναι όλα τα παιδιά τώρα που πούλαγαν και εδώ μέσα στο thread (προμηθευόμενοι καπνό με τον τρόπο που ζητάτε να μάθετε) για να σας βοηθήσουν... Α ναι, ασύμφορο να γνωρίσουν όλοι τις πατέντες των 5-10, θα χαλάσει η αγορά!  Παίδες οι φορολογημένοι καπνοί στην Ελλάδα έχουν παράλογο κόστος, δεχτείτε το. Άμα δεν βγαίνουν τα κουκιά για καπνό, τι να κάνουμε.. και εγώ έχω πέσει σε αφραγκίες... Η λύση αυτή που ζητάτε πέρα από κάτι έκνομο (αν περάσει από έλεγχο αυτό που αγοράσετε αντιμετωπίζετε κατηγορίες για λαθρεμπόριο καπνού) είναι φουλ τζόγος γιατί κάποιος μπορεί να σε κλέψει και να σου στείλει φούμαρα αντί για αυτό που πλήρωσες. Επίσης, δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος ότι καπνίζεις κάτι αυθεντικό με τόσες μούφες αν δεν αγοράζει ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ από το εργοστάσιο/αντιπροσωπία του καπνού. Οπότε δώστε μια 30-40 ευρώ για τα 200γρ να έχετε το κεφαλάκι σας ήρεμο. ps ΚΑΛΑ ΝΤΟΥΜΑΝΙΑ

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους. Θα ήθελα γνώμες για mixto και true passion; μιλάω για μιξαρισμα καπνου μολασας. Ευχαριστώ 

Επεξ/σία από Tristia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, nas91 είπε

Για να αγορασεις καπνο,πρεπει να εχεις γερμανικη ταυτοτητα.Αυτο!

απο το μηνυμα του φιλου καταλαβα οτι η παραγγελια εγινε κανονικα. Θεωρω οτι αν ειχε γερμανικη ταυτοτητα για να περασει η παραγγελια στο elwano, σημαινει οτι ειχε και καποιο γνωστο εκει, οποτε δεν θα χρειαζοταν η τριγωνικη σε αυτη την περιπτωση. Θα εστελνε το πακετο κατευθειαν ο γνωστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...