Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, xenOs777 είπε

Εφόσον έχουν τον φόρο είναι νόμιμα έτσι δεν είναι;Έπειτα από το τελωνείο αδερφέ ισχύει αυτό που είπα η μπα;Ευχαριστώ!

Διάβασε το https://europa.eu/youreurope/citizens/travel/carry/alcohol-tobacco-cash/index_el.htm

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

οχι δεν μπορεις να παραγγειλεις ουτε 50γραμμαρια απο εξωτερικο...τα ορια ειναι αυτα καθαρα να τα εχεις πανω σου για προσωπικη χρηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα.Έχω έναν Small ναργιλέ 30cm που μου έσπασε το Bowl.Θα πάρω έναν μεγαλύτερο σε λίγο καιρό αλλά είναι κρίμα να κάθεται.Έχετε να προτείνετε κάποιο αξιοπιστό και με βάση για κάρβουνα(Δεν το έχω με το αλουμινόχαρτο)?

Επεξ/σία από raptorx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά!

 

Ελπίζω να είστει καλά με όλα αυτά που συμβαίνουν πρώτα απ'όλα.

 

Ήθελα να  ρωτήσω εάν γνωρίζει κανείς ..αγόραζα από Γερμανία καπνό για ναργιλέ αλλά πλέον δεν στέλνου αλλά έχω άνθρωπο εκεί. Τι ποσότητα μπορεί να μου στείλει με ασφάλεια για έλεγχο κτλ. και αν γνωρίζεις να τα στείλει σαν τι για δέμα πχ 'αρωμα'? 

 

Να είστε καλά και ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Άρης1237409 είπε

Καλησπέρα παιδιά!

 

Ελπίζω να είστει καλά με όλα αυτά που συμβαίνουν πρώτα απ'όλα.

 

Ήθελα να  ρωτήσω εάν γνωρίζει κανείς ..αγόραζα από Γερμανία καπνό για ναργιλέ αλλά πλέον δεν στέλνου αλλά έχω άνθρωπο εκεί. Τι ποσότητα μπορεί να μου στείλει με ασφάλεια για έλεγχο κτλ. και αν γνωρίζεις να τα στείλει σαν τι για δέμα πχ 'αρωμα'? 

 

Να είστε καλά και ευχαριστώ πολύ!

καλησπερα αδερφε καποια μαγαζια στελνουν κανονικα,οποτε αν το ψαξεις μπορεις να σου στειλουν απλα αν περασουν τελωνειο θα τα κρατησουν εκει αλλιως θα ερθουν σε εσενα κανονικα,γνωστοι που το εχουν κανιε δν ειχαν προβλημα,τωρα για καπνο δοκιμασε holster,adalya,true passion,almasiva 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Ναι καλές είναι αλλά είμαι πιο πολύ του μαύρου ( darkside κτλ..) δυστυχώς οποια μαγαζιά είχα στο νουου δεν στέλνουν δυστυχώς. Αν έχεις κάτι σου νου σου θα το εκτιμούσα πολύ !

Και δεν ξέρω εάν είναι να "σπάσουν" τα κιλά ή να έρθουν πχ 8 κιλά μαζεμένα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Είμαι τελείως άσχετος πάνω στο θέμα γι'αυτό θα ήθελα τη βοήθεια σας. Θέλω να αγοράσω ναργιλέ (πρώτη φορά αγοράζω) αλλά δεν ξέρω τι πρέπει να προσέξω πριν προβώ σε αγορά. Άμα μπορεί κάποιος να μου πει με δύο λόγια τι να κοιτάξω και ακόμα καλύτερα, αν μπορούσε να μου προτείνει κάποιον θα το εκτιμούσα. Μπορώ να διαθέσω γύρω 100€. Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Looneyking είπε

Καλησπέρα. Είμαι τελείως άσχετος πάνω στο θέμα γι'αυτό θα ήθελα τη βοήθεια σας. Θέλω να αγοράσω ναργιλέ (πρώτη φορά αγοράζω) αλλά δεν ξέρω τι πρέπει να προσέξω πριν προβώ σε αγορά. Άμα μπορεί κάποιος να μου πει με δύο λόγια τι να κοιτάξω και ακόμα καλύτερα, αν μπορούσε να μου προτείνει κάποιον θα το εκτιμούσα. Μπορώ να διαθέσω γύρω 100€. Ευχαριστώ.

Με πάμπολη αγαπη αν διαθετεις 100ευρω αγορασε ηλεκτρονικο τσιγαρο να το χαρεις! 100 ευρω δεν φτανουν ουτε για ζητω!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα φτανουν τα 100 ευρω,ΕΦΟΣΟΝ μιλαμε ΜΟΝΟ για την αγορα του ναργιλε,και οχι για αγορα παρελκομενων.Αν ψαξεις πιο πισω,θα δεις την ιδια ερωτηση να εχει απαντηθει πανω 50 φορες,οποτε με λιγο ψαξιμο θα παρεις τις απαντησεις σου..

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Konst13 είπε

Με πάμπολη αγαπη αν διαθετεις 100ευρω αγορασε ηλεκτρονικο τσιγαρο να το χαρεις! 100 ευρω δεν φτανουν ουτε για ζητω!

 

8 ώρες πριν, nas91 είπε

Μια χαρα φτανουν τα 100 ευρω,ΕΦΟΣΟΝ μιλαμε ΜΟΝΟ για την αγορα του ναργιλε,και οχι για αγορα παρελκομενων.Αν ψαξεις πιο πισω,θα δεις την ιδια ερωτηση να εχει απαντηθει πανω 50 φορες,οποτε με λιγο ψαξιμο θα παρεις τις απαντησεις σου..

 

Εννοείται πως μιλούσα μόνο για αγορά ναργιλέ, ξέρω ότι μαζί με τα παρελκόμενα θα πάει παραπάνω :) Ευχαριστώ για τον οδηγό θα τον κοιτάξω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Looneyking είπε

 

Εννοείται πως μιλούσα μόνο για αγορά ναργιλέ, ξέρω ότι μαζί με τα παρελκόμενα θα πάει παραπάνω :) Ευχαριστώ για τον οδηγό θα τον κοιτάξω!

Όπως έχουμε ξαναγράψει, Aladin, Big Maks, Midas Nada, αυτά κοιτάς για budget 80-110e

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, giannisb91 είπε

Καλησπερα, εχω ένα φιλαρακι Τουρκία μίλησα μαζί του κ μου λεει 35/κιλό οι adalya. Εχει δοκιμάσει κανεις ; Κάποια άλλη μάρκα να δοκιμάσω ;

Αν είναι όντως γνήσια μετράει αυτή η τιμή. Θα το βαστάει η θα το στείλει αν το στείλει έχει τελωνείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, virginkiller είπε

Αν είναι όντως γνήσια μετράει αυτή η τιμή. Θα το βαστάει η θα το στείλει αν το στείλει έχει τελωνείο

Θα μου το φέρει αυτός … Από μαγαζί κανονικά σφραγισμένο κ με απόδειξη … Τι άλλο να δοκιμάσω ; Εχεις κατι άλλο υπόψιν ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...