Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, GusHLR είπε

Παιδιά που θα βρούμε καλά και φθηνά καπνά , έχω ξενερώσει τώρα τελευταία και όπου πάω σε μπλακ μάρκετ δεν λέει πλέον ….. 

ΚΑΙ καλα ΚΑΙ φθηνα.Ελλαδα μενεις φιλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τι τιμές παίζουν για καλό και αξιόπιστο καπνο? Και απο που μπορούμε να πάρουμε? (για την ώρα μου δίνει κάποιες ποσότητες φίλος που έχει ναργιλέδες στο μαγαζί του και παίρνει απο ένα τσακάλι) αλλά θα ήθελα να μπορώ να βρω και μόνος μ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/10/2021 στις 4:17 ΜΜ, logokrimenos είπε

Γενικά τι τιμές παίζουν για καλό και αξιόπιστο καπνο? Και απο που μπορούμε να πάρουμε? (για την ώρα μου δίνει κάποιες ποσότητες φίλος που έχει ναργιλέδες στο μαγαζί του και παίρνει απο ένα τσακάλι) αλλά θα ήθελα να μπορώ να βρω και μόνος μ

απο καποιον που φέρνει απο γερμανια και πουλαει εδω ελλαδα,στην καλύτερη περιπτωση να τις βρεις γύρω στα 27-30 ευρώ τα 200αρια εκτος αν ειναι φιλαρακι σου η γνωστός σου και αλλαζει μετα την τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεσσαλονίκη ξέρω το Taj Mahal που πουλάει, True Passion - Okolom 15€ / 200γρ. (χωρίς χαρτάκι σφραγισμένο) (δεν έχει πολλές γεύσεις)

Υπάρχει κάποιο άλλο αξιολόγο κατάστημα για να αγοράσω για προσωπική χρήση , καπνό ναργιλέ ;  Δεν θέλω να δώσω 55άρια που βλέπω σε διάφορα site.

Είδα το naranara = True Passion Luxury Tobacco Platin Naranara edition l& liquid set 200g = 34€ + 5€ μεταφορικά ,αλλά πάλι φτάνουμε ψηλά ,σχετικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/11/2021 στις 3:43 ΜΜ, Dionisakos4 είπε

Θεσσαλονίκη ξέρω το Taj Mahal που πουλάει, True Passion - Okolom 15€ / 200γρ. (χωρίς χαρτάκι σφραγισμένο) (δεν έχει πολλές γεύσεις)

Υπάρχει κάποιο άλλο αξιολόγο κατάστημα για να αγοράσω για προσωπική χρήση , καπνό ναργιλέ ;  Δεν θέλω να δώσω 55άρια που βλέπω σε διάφορα site.

Είδα το naranara = True Passion Luxury Tobacco Platin Naranara edition l& liquid set 200g = 34€ + 5€ μεταφορικά ,αλλά πάλι φτάνουμε ψηλά ,σχετικά.

 

δεν αξιζει να δώσεις λεφτα σ nara nara αυτο το ξεχωριστα καπνος ξεχωριστα το liquid δεν συμφέρει καθολου,μπορεις να βρεις ατομα που πουλάνε φορολογημενα στην ελλαδα που τα φερνουν γερμανια σχετικα στα 30-35 ευρω εκει παιζουν ολα 

Επεξ/σία από xenOs777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xenOs777 είπε

δεν αξιζει να δώσεις λεφτα σ nara nara αυτο το ξεχωριστα καπνος ξεχωριστα το liquid δεν συμφέρει καθολου,μπορεις να βρεις ατομα που πουλάνε φορολογημενα στην ελλαδα που τα φερνουν γερμανια σχετικα στα 30 ευρω εκει παιζουν ολα 

Που μπορώ να βρώ τέτοια άτομα ; Γιατί ,εδώ Θεσσαλονίκη δεν έχω και τρελές άκρες , για 30€ θα τα έδινα σφραγισμένα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, Dionisakos4 είπε

Που μπορώ να βρώ τέτοια άτομα ; Γιατί ,εδώ Θεσσαλονίκη δεν έχω και τρελές άκρες , για 30€ θα τα έδινα σφραγισμένα .

Στείλε μου προσωπικό να σου προτείνω φιλε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα ,δοκίμασα τον νεο μου ναργιλέ tsar με καπνό cloud one L 66( χωρίς νικοτίνη , δεν τρελάθηκα κιόλας) με καρβουνακια καρύδας κ γενικά οτι μας ειπε στο κατάστημα κάναμε ακριβώς.. το πρωί ξυπνήσαμε κ τα δυο άτομα που κάναμε ναργιλέ , με τρομερό πονοκέφαλο σχεδόν ημικρανία (με ντεπον την παλεψαμε) ..τι μπορεί να φταίει?

Επεξ/σία από geo1985geo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, geo1985geo είπε

Καλησπέρα ,δοκίμασα τον νεο μου ναργιλέ tsar με καπνό cloud one L 66( χωρίς νικοτίνη , δεν τρελάθηκα κιόλας) με καρβουνακια καρύδας κ γενικά οτι μας ειπε στο κατάστημα κάναμε ακριβώς.. το πρωί ξυπνήσαμε κ τα δυο άτομα που κάναμε ναργιλέ , με τρομερό πονοκέφαλο σχεδόν ημικρανία (με ντεπον την παλεψαμε) ..τι μπορεί να φταίει?

πολλά παφα πουφα μαζεμένα και ίσως έκανες αφυδάτωση. θελει να πινεις νερό. επίσης οι καπνοι χωρίς νικοτίνη είναι ότι χειρότερο  

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...