Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευρώπη δεν κυκλοφορούν πολύ τα coconara αλλά επίσης έχω διαβάσει ότι πλέον δεν είναι καλά. εγώ έχω δοκιμασμένα τα cocobrico  άλλα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα Dschinni

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πριν κανα εξαμηνο ψωνισα απο το συγκεκριμενο καταστημα και αγορασα 8 κιλα απο Tom Cococha Blue:

 

post-193969-0-33549800-1447375896_thumb.jpg

 

Το μεγεθος τους ειναι παρομοιο με τα Coconara, λιγο πιο πλατια.

 

post-193969-0-42219800-1447375981_thumb.jpg

 

post-193969-0-64776300-1447376015_thumb.jpg

 

Εχω βαλει ενα κομματι διπλα απο ενα τυπικο καπακι απο μπουκαλι νερου για να καταλαβεις περιπου το μεγεθος τους.

 

Ψαχνοντας και εγω να αντικαταστησω τα Coconara, εχω μεινει αρκετα ικανοποιημενος, θα τα αγοραζα ξανα.

 

Αυτα που θα ηθελα τωρα να δοκιμασω, ειναι τα Titanium Coconut Coals καθως διαβαζω εξαιρετικες κριτικες. Βεβαια τα βρισκω αποκλειστικα σε καταστηματα στην Αμερικη και τα τεραστια μεταφορικα εξοδα δεν μου το επιτρεπουν.

 

Υ.Γ: Αν οι φωτογραφιες φαινονται παραμορφωμενες, κανε κλικ επανω τους για να ανοιξουν σε πληρες μεγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα aladin bambooca τα εχει δοκιμασει κανενας??

Εγω βρηκα στο αμαζον προσφορα το kaloud lotus ,καρβουνα coconara,κ αντισταση στα 60 ευρω ,σκεφτομαι να βαλω κ ενα πυλινο σιλικονατο ,κ επειδη ειναι παραγγελια πανω απο 35 δολαρια ειναι free shipping

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχή με τα kaloud lotus παίζουν πολλά fake και δεν ξέρεις τι υλικά έχει και τι εκπομπές έχουν στην θερμότητα.  bamboocha έχω δοκιμάσει εγώ . ανάβουν πολύ γρήγορα αλλά βγάζουν πολλές στάχτες και έχουν μικρότερη θερμοκρασία σε σχέση με άλλα. για αλουμινόχαρτο είναι καλή φάση αλλα σε lotus δεν το προτείνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει ενα πανω στην υμμητου..

Κ εχει ενα κ στην αρχελαου καλο..ειναι καφενειο με ναργιλε

φιλε μου ξερεις πως τα λενε?με ενδιαφερει πολυ..

Σε ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοσμοπόλιταν

Αλ Ταχρίρ, Αρχελάου 14, 2107243141

Στην Egypttown πλευρά του Παγκρατίου-που ανθίζει εδώ από τη δεκαετία του ’90-το πεζοδρόμιο μπροστά από τον καφενέ του κυρίου Μίμη, μην ψάχνεις τώρα πώς ακριβώς ον λένε στην πατρίδα του, μοσχοβολά καπνό αρωματισμένο με μήλο. Στο ναργιλέ-καφενείο, θα καπνίσεις όλα τα αρωματικά χαρμάνια με θέα τα κεφάτα προγράμματα του Alexandria Tv, και θα πιάσεις κουβέντα με όλο το αιγυπτιακό συνάφι, όσο ο κύριος Μίμης θα σου μαγειρεύει στο ανοιχτό κουζινάκι του τα καλύτερα της πατρίδας του, στην πιο φρέσκια και σπιτική βερσιόν. Χαλάρωσε με έναν χυμό από αρωματική γουάφα, σε λίγο έρχεται ζεστή η πίτα, με ελιές και τουρσί, κυμινάτη φάβα από αιγυπτιακά κουκιά, καυτά φελάφελ με σάλτσα ταχινιού, χούμους, σοταρισμένο συκώτι όπως μόνον η Ανατολή ξέρει να μαγειρεύει, λεπτά, αρωματικά, μοσχαρίσια λουκανικάκια με μπαχαρικά κι ένας πιο μικρούλης δεν γίνεται λογαριασμός, στο τέλος.

Στο κανα επικολληση ..οτςν πας στειλε μας εντυπωσεις...σημειωτεον μου ειπαν οτι ειναι καλο δεν το 2χω επισκεφτει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...