Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλησπερα σε ολους,

συγχαρητηρια καταρχην για το topic ειναι πολυ κατατοπιστικο και εχω μαθει πολλα απο εδω.

ειμαι απο κομοτηνη και εδω δυστυχως δεν παιζει τιποτα απο καπνο για ναργιλε ουτε απο καρβουνα οποτε ειπα λιγο να ψαχτω για κανα μαγαζι που να στελνει με αντικαταβολη σε ολη την ελλαδα.μιλησα με τον τυπο που εχει το shisha house στην μπενακι,μου φανηκε οκ και παρειγγειλα 500γρ καπνο mizo nakhla καρπουζι και 3 κιλα καρβουνα καρυδας shisha king,εχει δοκιμασει κανεις τον συγκεκριμενο καπνο και τα συγκεκριμενα καρβουνα?αυτος μου ειπε οτι ειναι απο τα καλυτερα καρβουνα και η γευση ειναι καλή.

επισης παιδια ψαχνωμαι να αγορασω καινουργιο ναργιλε khalil mamoon,ξερετε να μου πειτε απο που να αγορασω?απο ελλαδα απο εξωτερικο?εχει κατι khalil mamoon στο site www.e-shisha.gr ειναι αξιοπιστο?επθισης απο khalil mamoon ποιον ναργιλε μου προτεινετε σε μεγεθος η μοντελο?

 

ευχαριστω πολυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο καπνός είναι πολύ ωραίος. τα κάρβουνα έτσι και έτσι. ανάβουν γρήγορα για καρύδας αλλά δεν βγάζουν αρκετή ένταση. με το e-shisha εγώ είχα κακή εμπειρία. 

 

ναργιλέ μπορείς να βρεις εδώ. και αφού έχει fix μεταφορικά πάρε και μερικά κάρβουνα που έχει καλύτερα. προτείνω DSchinni cocobrico και tom cococha

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα πάντως θα είναι καλύτερα από αυτά που έχει εδώ Κομοτηνή :) κυρίως με ενδιαφέρει να μην κάνουν πολύ στάχτη,όταν λες ένταση τι ενοεις;τι μεταφορικά έχει το site που μου έστειλες?βλέπω είναι γερμανικό παίζει τιποτα τελωνείο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοώ ότι δεν βγάζουν τόση θερμότητα όσο άλλα κάρβουνα καρυδας. έχει 15ε μεταφορικά ότι και να πάρεις. τελωνείο εντός ευρωπαϊκής ένωσης δεν υπάρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω τους km στο site που μου έδωσες αλλά δεν βλέπω κάπου να λέει τι ύψος είναι ο ναργιλές,βέβαια γερμανικά δεν ξέρω,επίσης το μπολ του καπνού και το ματσούκι που τραβαμε το αγοράζουμε ξεχωριστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωριζουμε καπου να μπορουμε να γορασουμε καπνο πανοραμα? καπου σ αυτο το γκρουπ ειχαν αναφερει παλλιοτερα το al sultan,το εχει επισκεφθει κανεις ? υπαρχει ακομα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

γνωριζουμε καπου να μπορουμε να γορασουμε καπνο πανοραμα? καπου σ αυτο το γκρουπ ειχαν αναφερει παλλιοτερα το al sultan,το εχει επισκεφθει κανεις ? υπαρχει ακομα?

Ναι, έχει το μαγαζί αυτό, πήρα πρόσφατα σταφύλι-ροδάκινο-Nύχτες Λίβανου (3x250gr x 15euros), καλοί καπνοί, 'νόστιμοι', αλλά έχουν νικοτίνη 0,05%, αντί 0,5% που έχει ο Nakhla, για παράδειγμα, με αποτέλεσμα μετά από μερικά session, εγώ προσωπικά, συνήθισα και μου φαινόταν πολύ ελαφρύς και δεν την 'άκουγα' καθόλου και ήθελα να ρουφάω συνέχεια. Αυτό βέβαια, ίσως δεν είναι απαραίτητα κακό για κάποιον άλλον.

Επεξ/σία από k_xatz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έχει το μαγαζί αυτό, πήρα πρόσφατα σταφύλι-ροδάκινο-Nύχτες Λίβανου (3x250gr x 15euros), καλοί καπνοί, 'νόστιμοι', αλλά έχουν νικοτίνη 0,05%, αντί 0,5% που έχει ο Nakhla, για παράδειγμα, με αποτέλεσμα μετά από μερικά session, εγώ προσωπικά, συνήθισα και μου φαινόταν πολύ ελαφρύς και δεν την 'άκουγα' καθόλου και ήθελα να ρουφάω συνέχεια. Αυτό βέβαια, ίσως δεν είναι απαραίτητα κακό για κάποιον άλλον.

15 ευρω τα 250? εχει ποικιλια απο γευγεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...