Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια οπως ειπα σε προηγουμενο ποστ σκεφτομαι να αγορασω ναργιλε khalil mamoon ομως πηρε το ματι μου κατι ναργιλεδες AMY deluxe και εκτος απο ωραια εμφανιση ειδα και καλα reviews εχει δοκιμασει κανεις η εχει στην κατοχη του ναργιλε AMY να μας πει την γνωμη του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο γερμανικο site που μου εδωσες τα καλς μοντελα amy εχουν 75ευρω+ και εχει και αρκετα πιο ακριβους ,αυτο ενοεις δεν ειναι πολυ ακριβοι;παραδειγμα το μοντελο 680 το εχουν 79 ευρω χωρις φπα και το μοντελο 047 το εχουν 119 ευρω,κι αυτοι απατεωνες ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως σαν κριτικες κ εγω καλα λογια εχω ακουσει,απλα με κανα 50αρι στην ελλαδα παιρνεις khalil mamoon,αλλα δεν χανεις κ τιποτα να δοκιμασεις κατι διαφορετικο,εσυ virginkiller εχεις amy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως και απο την συσκευασια ολα τακτοποιημενα και στο κουτι φαινετε να ειναι ποιοτικοι ναργιλεδες.αυτο το πηλινο με το δυχτι δεν μπαινει σε αλλους ναργιλεδες;να ρωτησω κατι απο αυτο το γερμανικο site εχει παραγγειλει κανεις;ποσο καιρο κανει να ερθει η παραγγελια;ειμαι αναμεσα σε χαλιλ μεμουν η αμπυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...