Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

όχι γερμανία δεν έχει τελωνείο.  αμερική έχει ρίσκο αλλά αν βρεις μαγαζί κατάλληλο μπορεί να σου κάνει πακέτο που δεν γράφει ότι είναι καπνός μέσα και αν είναι περίπου κιλό το γλιτώνεις έχω παραγκείλει 2 φορές έτσι αλλά και πάλι με μεταφορικά βγαίνει ακριβά αποκλειστικά απο περιέργεια να μάθω και άλλους καπνούς το έκανα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι γερμανία δεν έχει τελωνείο.  αμερική έχει ρίσκο αλλά αν βρεις μαγαζί κατάλληλο μπορεί να σου κάνει πακέτο που δεν γράφει ότι είναι καπνός μέσα και αν είναι περίπου κιλό το γλιτώνεις έχω παραγκείλει 2 φορές έτσι αλλά και πάλι με μεταφορικά βγαίνει ακριβά αποκλειστικά απο περιέργεια να μάθω και άλλους καπνούς το έκανα 

 

Ευχαριστώ!

Οπότε αν αποκλείσουμε την Αμερική λόγω μεταφορικών, αλλά και την Γερμανία επειδή δεν έχουν ζουμιά οι καπνοί, τι επιλογές έχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελλάντα. ή αν έχεις γνωστό DUBAI/Αίγυπτο 


δεν την αποκλείουμε την αμερική τελείως αλλα θα σου βγει απο 60 το κιλό , ελλάδα βρίσκεις και με 50 ή και φτηνότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελλάντα. ή αν έχεις γνωστό DUBAI/Αίγυπτο 

 

Δηλαδή Ελλάντα και όχι Αμερικάνικους καπνούς βεβαίως βεβαίως και με ρίσκο να είναι και μούφα.

Ξέρουμε κανέναν που να έχει σίγουρα γνήσιους Nakhla, Al Fakher, έστω και σε κιλό ή μισόκιλο?

Αν πάρεις πχ 2 κιλά από Αμέρικα, γύρω στα 150 ευρώ αξία καπνού, αν τον τσιμπήσουν στο τελωνείο και εκτελωνιστεί, πόσο θα βγει χοντρικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 κιλά είναι πολλά μέχρι 7 τέταρτα έχω δει για διακριτική αποστολή. σε περίπτωση που τα κρατήσει το τελωνείο δεν ξέρω τι θα γίνει. αν ήταν κανονικό δέμα και έγραφε ότι είναι καπνός το γυρνάς πίσω, έτσι δεν ξέρω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα απο το shisha house στην μπενακη nakhla mizo καρπουζι μισο κιλο 35 ευρω εχει και al fakher αυτος. βεβαια το δεμα ακομη δεν ηρθε και δεν δοκιμασα τον καπνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...