Προς το περιεχόμενο

PSP Hacking - Οδηγός PSP 3000/ Go/ 2000/ 1000


driftingcris
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καθε φορα που θα κλεινεις τελειως το psp ή βγαζεις μπαταρια (μενει απο μπαταρια)

θα πρεπει να τρεχεις το αρχειο recovery για να ξανασπαει

 

εκτος αν δεις εχει και οδηγους για downgrade σε 6.20 που ειναι μονιμο

αν μπορει η κονσολα σου να κατεβει εκει κανε το 6.20

ωραια μηπως ξερει καποιος πως μπορω να κανω downgrade σε 6.20?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 365
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραια μηπως ξερει καποιος πως μπορω να κανω downgrade σε 6.20?

Δεν υπαρχει λογος να μπλεκεις με αυτα. Και ισως και να μη το υποστηριζει το μοντελο που εχεις.

Ουσιαστικα λειτουργικη διαφορα για μη μονιμο δεν υπαρχει καμια. Απλα 10 δευτερολεπτα που θα τρεξεις το προγραμμα καθε φορα που ανοιγεις τη κονσολα ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει λογος να μπλεκεις με αυτα. Και ισως και να μη το υποστηριζει το μοντελο που εχεις.

Ουσιαστικα λειτουργικη διαφορα για μη μονιμο δεν υπαρχει καμια. Απλα 10 δευτερολεπτα που θα τρεξεις το προγραμμα καθε φορα που ανοιγεις τη κονσολα ειναι.

αα τοσο ευκολα...και μετα αν θελω να κατεβασω παιχνιδι το βαζω στον φακελο game ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ,φτιαχνεις φακελο ISO .Εκει τα βαζεις

 

Φιλε εκανα αυτο που μου ειπες αλλα οταν παω να πατησω το παιχνιδι που κατεβασα μου λεει the data is corrupred.the game connot play τι να κανω?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εκανα αυτο που μου ειπες αλλα οταν παω να πατησω το παιχνιδι που κατεβασα μου λεει the data is corrupred.the game connot play τι να κανω?

ο φακελος ISO πρεπει να ειναι χυμα στην καρτα και με κεφαλαια αν δεν κανω λαθος, επισης δοκιμασε να τρεξεις καποιο αλλο δικο σου παιχνιδι που εσυ εχεις κανει μπακ απ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο φακελος ISO πρεπει να ειναι χυμα στην καρτα και με κεφαλαια αν δεν κανω λαθος, επισης δοκιμασε να τρεξεις καποιο αλλο δικο σου παιχνιδι που εσυ εχεις κανει μπακ απ

ok φιλε μου ευχαριστω παρα πολυ δουλεψε να εχεις ενα καλο βραδυ και παλυ ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Πρόβλημα με PSP Slim 3004 - Μάλλον μπρίκαρε

Λοιπον παιδια,εχω το psp 3004 slim,στο οποιο το ειχα περασει την pro b9 CFW .Μια μερα ειχα πειραξει κατι αρχεια στην εσωτερικη του μνημη και μετα το PSP brickare full .Παιζει να υπαρχει καμια λυση η να τα παρατησω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λυση πρεπει να υπαρχει αλλα θα σε παιδεψει 

ψαξε το pspgr. σιγουρα θα εχει κατι

εδω για brick Λιγο δυσκολα να βρεις κατι. και γενικα google is your friend 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Υπάρχει GTA San Andreas για το PSP;

καλησπέρα παιδιά

έχω ένα psp χακαρισμένο μήπως ξέρετε αν μπορώ να βάλω το gta san andreas και να το παίξω?

ευχαριστω πολύ

το psp είναι το 3004 έχω ακολυσει καάτι για gta san nadreas stories αποκλειστικά για psp αλλά πάει πολύς καιρός πληζ βοηθήστε με 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

παιδιά καλησπέρα είμαι άσχετος από psp προσπαθώ να τρέξω παιχνίδι 7zip και δεν μπορώ θέλω ένα link για παιχνιδια iso ι να μ πητε πος να τρεξω το παιχνιδι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...