Προς το περιεχόμενο

PSP Hacking - Οδηγός PSP 3000/ Go/ 2000/ 1000


driftingcris
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  •  Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 μήνες μετά...
  • Απαντ. 365
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Psp card

 

Γεια σας,θελω να τσιπαρω το psp 3000 του μικρου μοy ξαδερφου,και ενω εχω βρει το πως σε αυτον τον οδηγο , επειδη δεν θελει να δωσει πολλα χρηματα για καρτα μνημης και μου περισσευουν κατι καρτες m2 με ανταπτορα για memory stick duo ,θα δουλεψουν?επισης με τι format πρεπει να την βαλω?fat32?ntfs? ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.pspgr.net/viewtopic.php?f=147&t=18774

ακολουθα τον παραπανω οδηγο

 

αν βρεις ανταπτορα θα δουλεψει. απλα φορμαρεις την/τις καρτες μεσα απ το psp πριν περασεις παιχνιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καποιος βοηθεια που εχει το prometheus iso loader στο psp εβαλα αυτο το προγραμα το εκανα 6 20 δουελευι βαζω το iso στο φακελο iso και οταν ξεκιναει το προγραμα δεν μου βρισκει τα games

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

γεια σας εχω ενα psp και του εχω βαλει το cfw 6.60 pro c2 και οταν του περασα ενα παιχνιδι cso και πηγα να παιξω εγραφε corrupted data!!!! ξερετε γιατι; τι να κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...