Προς το περιεχόμενο

Mac OS X Lion τον Ιούλιο με κόστος αναβάθμισης $29.99


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δηλαδη αν καταλαβα καλα εμεις που εχουμε Snow Leopard μας βολευει να το παρουμε σαν Update αλλα για πολλους βαλε και μενα μεσα που δεν θελουμε καμια σχεση με πιστωτικες και internet banking καλο ειναι να βγει και σε εκδοση dvd για να μπορουμε να το αγορασουμε σαν δισκακι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη αν καταλαβα καλα εμεις που εχουμε Snow Leopard μας βολευει να το παρουμε σαν Update αλλα για πολλους βαλε και μενα μεσα που δεν θελουμε καμια σχεση με πιστωτικες και internet banking καλο ειναι να βγει και σε εκδοση dvd για να μπορουμε να το αγορασουμε σαν δισκακι.

Δε θα βγει σε DVD. Μόνο σε download (βέβαια, αφού το κατεβάσεις, μπορείς να βάλεις τον installer σε DVD ή USB για να μην ξανακατεβάζεις 4GB όταν το ξαναχρειαστείς στο ίδιο ή σε άλλο Mac).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γμτ γιατι να "ipadιζει" τοσο πολυ χαθηκε να μοιαζει περρισοτερο στο snow?Ο φακελος application απο την μπαρα χανεται.Οπως επισης εγω στο desktop του mac δεν εχω φακελια γιατι τωρα τα φακελια τα κανανε ετσι?οπως επισης στο καινουργιο ξερει κανεις αν θα μπορεις να βαλεις προγραμματα εκτος απο το app store?λεω να μεινω στο snow τελικα.Οπως επισης αυτο που δεν καταλαβα ειναι τι εννοει με to full screen.Εγω την σουιτα της adobe ειδα οτι εχει επιλογη να τα κανεις τα προγραμματα σε full screen οπως επισης και στο aperture.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα βγει σε DVD. Μόνο σε download (βέβαια, αφού το κατεβάσεις, μπορείς να βάλεις τον installer σε DVD ή USB για να μην ξανακατεβάζεις 4GB όταν το ξαναχρειαστείς στο ίδιο ή σε άλλο Mac).

 

 

Εμενα δεν με πειραζει αν θα το κατεβασω αλλα οτι θα πρεπει να το αγορασω απο το App store και θα πρεπει να εχω πιστωτικη η κατι αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν με πειραζει αν θα το κατεβασω αλλα οτι θα πρεπει να το αγορασω απο το App store και θα πρεπει να εχω πιστωτικη η κατι αλλο.

 

Δεν θελεις να φαινονται τα στοιχεια σου η κατι τετοιο?μπορεις να πας στην τραπεζα να παρεις μια καρτα για αγορες μονο μεσω ιντερνετ να την βαλεις 40 ευρω και να το κατεβασεις και μετα την ακυρωνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θελεις να φαινονται τα στοιχεια σου η κατι τετοιο?μπορεις να πας στην τραπεζα να παρεις μια καρτα για αγορες μονο μεσω ιντερνετ να την βαλεις 40 ευρω και να το κατεβασεις και μετα την ακυρωνεις.

 

Οχι καμια σχεση απλα δεν εχω μπλεξει ποτε με καρτες οτι περνω το περνω παντα με μετρητα αλλα καλη και η λυση σου ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα δεν με πειραζει αν θα το κατεβασω αλλα οτι θα πρεπει να το αγορασω απο το App store και θα πρεπει να εχω πιστωτικη η κατι αλλο.

hero20090909.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος δεν έχει την έκδοση snow leopard αλλά έχει τα απλά leopard μπορεί να αναβαθμίσει απευθείας σε lion? Ή πρέπει να κατεβάσει και να πληρώσει και το snow?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος δεν έχει την έκδοση snow leopard αλλά έχει τα απλά leopard μπορεί να αναβαθμίσει απευθείας σε lion? Ή πρέπει να κατεβάσει και να πληρώσει και το snow?

Από πού μπορείς να κατεβάσεις και να πληρώσεις το snow?

 

 Βασικά ο λογος που το δίνει έτσι το lion είναι γιατί οι εγκατστάσεις snow είναι περισσότερες από αυτές που έχουν πουληθεί,αλλα δεν θα αργήσει να γίνει το ίδιο και στο lion.... :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...