Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Omg omg jesus!!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα μου ηρθε το call of duty που παρηγγηλα μεταχειρισμενο απο καταστημα εδω Αθηνα

Φτανω σπιτι ανοιγω το κουτι κ βλεπω το κλασικο nintendo club voucher με χρησιμοποιημενο κωδικο κ απο κατω ενα φυλαδιο mini ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ WINDWAKER!!!!!!!!

Λεω δεν μπορει μαλλον εχει χρησιμοποιηθει αλλα δεν εχω να χασω κατι.Το βαζω κ το κατεβαζει!!!!oh shit με 30€ 2 games τι κολοφαρδια.... (μεγαλη πατατα του καταστηματος)

δεν ειναι απαραιτητα πατατα του καταστηματος...τα voucher ερχονται αβερτα, μν απορεις...μπορει να ταν και απο καποιο bundle και να ναι μαμουνια ας πουμε...οπως και να χει μεγιες τουλαχιστον το ww hd αξιζει 110%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Omg omg jesus!!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα μου ηρθε το call of duty που παρηγγηλα μεταχειρισμενο απο καταστημα εδω Αθηνα

Φτανω σπιτι ανοιγω το κουτι κ βλεπω το κλασικο nintendo club voucher με χρησιμοποιημενο κωδικο κ απο κατω ενα φυλαδιο mini ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ WINDWAKER!!!!!!!!

Λεω δεν μπορει μαλλον εχει χρησιμοποιηθει αλλα δεν εχω να χασω κατι.Το βαζω κ το κατεβαζει!!!!oh shit με 30€ 2 games τι κολοφαρδια.... (μεγαλη πατατα του καταστηματος)

Τελικα το εφταιξες το wii u?

 

Αν δεν κανω λαθος ειχες ρωτησει για εγγυηση χωρις αποδειξη λογω οτι το αγορασες απο αγγελια και ηταν απο διαγωνισμο.

 

Μια χαρα δεν σε χαλασε καθολου το ww!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, κύριοι! Όταν ένα παιχνίδι, μετά από 20 και πλέον χρόνια, καταφέρνει να είναι διασκεδαστικό και απολαυστικό, δε λέγεται "ανακύκλωση", αλλά είδος προς επιστημονική μελέτη.

 

http://www.gameover.gr/reviews/item/26397-super-mario-3d-world

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Όχι, κύριοι! Όταν ένα παιχνίδι, μετά από 20 και πλέον χρόνια, καταφέρνει να είναι διασκεδαστικό και απολαυστικό, δε λέγεται "ανακύκλωση", αλλά είδος προς επιστημονική μελέτη.</p>

<p> </p>

<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.gameover.gr/reviews/item/26397-super-mario-3d-world'>http://www.gameover.gr/reviews/item/26397-super-mario-3d-world</a></p>

 

Πρεπει να ειναι μεγαλη παιχνιδαρα..ελπιζω να ειναι στα επιπεδα του galaxy..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δεν το λες galaxy. Αλλη κατηγορια θα το χρεωνα. Το galaxy ειναι καπου αλλου, σε καποια αλλη λιστα , μονο του, στο nο1 .

 

To 3d world ειναι και αυτο ενα φανταστικο παιχνιδι . Τοσο ωραιο που το παιζω με ρεγουλα για να το ευχαριστηθω :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το εφταιξες το wii u?

 

Αν δεν κανω λαθος ειχες ρωτησει για εγγυηση χωρις αποδειξη λογω οτι το αγορασες απο αγγελια και ηταν απο διαγωνισμο.

 

Μια χαρα δεν σε χαλασε καθολου το ww!

 

Οχι ακομα δεν το εχω φτιαξει 3 στις 10 θα μου παρουσιασει το προβλημα που ελεγα οτι δεν μου αναβει κ αναβοσβηνει κοκκινο το λαμπακι.Θα περιμενω ξανα οταν θα εχω αδεια απο την δουλεια να το παω στην nortec που ειναι στου διαολου (μιας κ φοβαμαι να το στειλω ταχυδρομικος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γραφικά είναι αυτά στο Hyrule Warrriors?  :fear:

 

Απο Tecmo Koei τι περιμενες? Δεν δινουν ποτε βαση στα γραφικα αυτοι. Προσπαθουν παντα να μας δινουν πολλους εχθρους (οσο περισσοτερους γινεται) με οσο το δυνατον υψηλοτερο framerate (στις home consoles Παντα στοχευουν για 60 frames). Κατα τα αλλα διχνει σαν ενα παιχνιδι Dynasty Warriors/Warriors Orochi spin-off με ηρωες και εχθρους απο τον κοσμο του Zelda. 

 

Απο γραφικα ποτε δεν ελεγε αυτη η σειρα αλλα απο gameplay (αν σου αρεσει το στυλ) εσκιζε, ειδικα το Warriors Orochi 3/Dynasty 7και 8 ειναι γαματα απο θεμα gameplay. Απο γραφικα ειναι αδιαφορα, μονο οι ιδιοι οι χαρακτηρες εχουν μια καποια λεπτομερεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...