Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Α, τώρα βγάζει νόημα, δεν πολυπρόσεχα τι έβλεπα. Κάποτε, PS2 era, τα διασκέδαζα αυτά τα παιχνίδια. Εχω χρόνια να παίξω, όμως, οπότε μπορεί να μην ισχύει πια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρεπει να ειναι μεγαλη παιχνιδαρα..ελπιζω να ειναι στα επιπεδα του galaxy..

 

Είναι διαφορετικό. Κάπου καλύτερο, κάπου αλλού χειρότερο. Είναι κλασικότερο Mario σίγουρα και είναι σίγουρα παιχνιδάρα.

 

Προσωπικά μου αρέσει περισσότερο από τα Galaxy. Προσωπική μου άποψη όμως και τίποτε άλλο. Μου θυμίζει το 3D Land που λατρεύω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, κύριοι! Όταν ένα παιχνίδι, μετά από 20 και πλέον χρόνια, καταφέρνει να είναι διασκεδαστικό και απολαυστικό, δε λέγεται "ανακύκλωση", αλλά είδος προς επιστημονική μελέτη.

 

http://www.gameover.gr/reviews/item/26397-super-mario-3d-world

 

Άμα μιλούσαμε για το ίδιο παιχνίδι ναι,αλλά το 3d world δεν είναι το world,είναι άλλο παιχνίδι.

btw,κατάργησαν τις βαθμολογίες με νούμερα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα αυτη η καραμελα οτι ΚΑΠΟΤΕ ειμαι σιγουρος οτι θα βγαλει τις παιχνιδαρες ειναι πλεον αστεια....η κονσολα κυκλοφορει πανω απο ενα χρονο και με εξαιρεση το Mario που βγηκε προσφατα δεν ειχε μεχρι τωρα ουτε ενα τιτλο αποκλειστικο της προκοπης.Αμα τα εκαναν αυτα η Sony και η MS θα τρωγανε το κραξιμο της αρκουδας και απολυτα δικαιολογημενα μαλιστα!

 

Αμα βγαινανε ΟΛΑ τα multiplatforms θα υπηρχε εστω η δυνατοτητα να κανεις περισσοτερη υπομονη αλλα εδω μιλαμε για τραγικες καταστασεις που η μια μετα την αλλη εταιρεια γυρνανε τη πλατη στη Ninty.

 

Αμα νομιζετε οτι με αυτη τη "παθητικη" σας σταση εσεις οι πιστοι οπαδοι της εταιρειας της κανετε καλο τοτε τι να πω...

 

Υ.Γ

Ενα καλο παραδειγμα ειναι οι μαλακιες της Μικρομαλακης με το ΧΒΟΧ...μολις ειδανε τις φοβερες αντιδρασεις του κοσμου τις πηρανε ολες πισω.Εσεις συνεχιστε να σφυριζετε αδιαφορα και να τραγουδατε το "Κανε υπομονη" και το "Λεφτα υπαρχουν"....

 

 

Πάρε PC της προκοπής για τα multiplatform και Wii U για τα καταπληκτικά exclusives.

 

Όλα τα άλλα είναι παπάντζες εκτός και εάν θέλεις PS4 με 400 Ευρώ για να παίζεις Knack.

 

Επίσης δες και τα οικονομικά της Nintendo, την SONY την έχει για πρωινό.

 

Mercy με τα flames από άσχετους.

 

Εάν δεν γουστάρεις Mario παίζεις και Call of Duty, μιας και σε κόβω hardcore gamer.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε PC της προκοπής για τα multiplatform και Wii U για τα καταπληκτικά exclusives.

 

Όλα τα άλλα είναι παπάντζες εκτός και εάν θέλεις PS4 με 400 Ευρώ για να παίζεις Knack.

 

Επίσης δες και τα οικονομικά της Nintendo, την SONY την έχει για πρωινό.

 

Mercy με τα flames από άσχετους.

 

Εάν δεν γουστάρεις Mario παίζεις και Call of Duty, μιας και σε κόβω hardcore gamer.

Μην βαζουμε στο ιδιο καλαθι το Ps4 που μολις βγηκε με το Wii U που ειναι στην αγορα 1 χρονο. Γιατι και για το Wii ακουγα για τις παιχνιδαρες που οντως εβγαλε,αλλα αν το εβαζες διπλα με το ps3 σαν επιλογη stand alone αγορας ,προφανως και το ps3 ηταν καλυτερη αγορα κρινοντας απο το πληθος των παιχνιδιων που βγηκαν. Αυτα σαν μια μικρη παρενθεση για να μην λεμε και οτι να ναι. Και εγω ειμαι υπερ των exclusives της Nintendo αλλα με ενα μετρο,μην το παρακανουμε κιολας. 

 

 

και μην συγκρινουμε τα οικονομικα της Nintendo που ειναι κυριως στα παιχνιδια με αυτα της Sony που βγαζει 1000 δυο πραγματα ειναι τελειως ακυρη σύγκριση 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχεις αδικο και κανεις δε λεει οτι το ps4 και το one δε θα βγαλουν παιχνιδαρες.Το θεμα ειναι οτι αυτη τη στιγμη το wii u εχει τιτλους και μεσα στο τριμηνο ερχονται και αλλοι ενω οι αλλες δυο εχουν μετριοτητες.Εγω εφτιαξα ενα pc και εχω και το wiiu για τα exclusives και ειμαι αψογος.Του χρονου βλεπουμε για τις αλλες κονσολες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...