Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι να περιμένεις; Αν σε ικανοποιούν τα παιχνίδια που έχει και δε ζοριζεσαι οικονομικά χτυπα το.Αξιζει η κονσόλα ειδικά σε τιμές που τη βρίσκεις τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι οικονομικα ναι μεν δεν ειμαι και ανετος αλλα ειναι αναλωσιμο ποσο (δεν περιμενα να το παρω) και το γεγονος οτι εχω ηδη αρκετα παιχνιδια που αγορασα και δεν εχω παιξει ακομα και δεν θα ηθελα να βαλω και αλλα πανω στο κεφαλι μου. Δηλαδη θα την παρω την κονσολα μεν αλλα δεν με βλεπω να παιρνω πανω απο 1 παιχνιδι μαζι της (μεταξυ Wonderful 101/Mario 3D land) και δεν θα ηθελα να ξοδεψω τοσα τωρα για να παρω κατι που θα με φορτωσει εξτρα σκεψεις για το ποια παιχνιδια να αγορασω αργοτερα. 

 

Βεβαια ειναι γεγονος οτι το ποσο αυτο θα φαγωθει με καποιο τροπο. Χμμμ, πρεπει να τα βαλω κατω και να δω που θα πρεπει να πεσει το παραδακι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα δωρακι απο τη δουλεια μου για καλη αποδοση! Λες να κανω το βημα τωρα? Η μηπως να κανω κρατη και να περιμενω αραγε?? 

Εγω παντως θα περιμενα να δω καμια προσφορα οπως αυτη που ειχε το Amazon λογω Black Friday(ή αν εβρισκα τιποτα τετοιο http://www.theconsoleclub.gr/%CE%9A%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B5%CF%82/wii-u/nintendo-wii-u-8gb-basic-pack-used.html :P).

Ειδικα μιας και εχεις ηδη πολλα παιχνιδια που δεν εχεις παιξει.

 

Εγω με βλεπω να αγορασω κανενα Wii Used(αν το βρω μιας και στις αγγελιες δεν υπαρχει τιποτα :P)μεχρι να πεσει η τιμη του Wii U :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θεμα ειναι οτι τωρα που βγαινουν σιγα σιγα παιχνιδια θα ειναι πιο δυσκολο να βρεις μεταχειρισμενο.Σε καποια φαση πριν κανα εξαμηνο ολοι πουλαγαν και σε τιμες τρελες.Τωρα δε βρισκεις κατι σε τιμη συγκλονιστικη στις αγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως θα περιμενα να δω καμια προσφορα οπως αυτη που ειχε το Amazon λογω Black Friday(ή αν εβρισκα τιποτα τετοιο http://www.theconsoleclub.gr/%CE%9A%CE%BF%CE%BD%CF%83%CF%8C%CE%BB%CE%B5%CF%82/wii-u/nintendo-wii-u-8gb-basic-pack-used.html  :P).

Ειδικα μιας και εχεις ηδη πολλα παιχνιδια που δεν εχεις παιξει.

 

Εγω με βλεπω να αγορασω κανενα Wii Used(αν το βρω μιας και στις αγγελιες δεν υπαρχει τιποτα :P)μεχρι να πεσει η τιμη του Wii U :D

 

Και εγω γι αυτο λεω να περιμενω λιγο μιας και ολο και κατι θα εμφανιστει αργα ή γρηγορα αυτες τις μερες. Θελω οπως και δηποτε 4 παιχνιδια στο WiiU απο αυτα που ηδη υπαρχουν αλλα αν σε περιπτωση κανω την κινηση μονο 1 θα αγοραστει και συνεπως ειναι σαν δωρο αδωρο. Χμμμ, θα περιμενω λιγες μερες να δω τι θα βρω γυρω γυρω και μετα αποφασιζω. Αν βρω καμια τρελη προσφορα σιγουρα θα το τσιμπησω ακομα και ετσι. Αν παλι οχι....εεεε....θα περιμενω μεχρι την προγραμματισμενη αγορα καπου εκει κοντα στο καλοκαιρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιkaruga εχω Mario bros,Zombi u,Nintendoland και wonderful 101.Aν θες εσυ ή καποιο αλλο παιδι να δανεισω κανα παιχνιδακι να παιξετε απλα πειτε το.Ειναι δυσκολοι καιροι για πολλες αγορες :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω εδω τουλαχιστον  εχουμε μια σταθεροτητα στις υψηλες τιμες .

Δυστηχως ετσι ακριβως. Οταν εβλεπα πριν απο 4 μηνες το http://www.skroutz.gr/s/2349019/Nintendo-Wii-U-Basic-Pack.html να κοστιζε 199ευρω ελεγα ενταξυ θα πεσει στα 150 ετσι οπως παει μεχρι τα Χριστουγεννα. Ποιος να το ελεγε οτι οχι μονο δεν θα έπεφτε καθολου αλλα θα ανεβαινε τοσο πολυ. Και δεν εχει και πολυ μεγαλη λογικη,μιας και οι πιο πολλοι αποοτι γνωριζω αγοραζουν το μαυρο που συνηθως ειναι σε bundle.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...