Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμενες οτι θα επεφτε κατω απο τα 200 και θα πηγαινε 150 μεσα στον πρωτο χρονο κυκλοφοριας του?Λιγακι δυσκολο αυτο.Τωρα που αρχιζουν τα παιχνιδια να βγαινουν και οι πωλησεις εχουν ψιλοανεβει δε προκειται να βρεις ευκαιριες οπως εκεινες.Πριν κανα εξαμηνο εβρισκες τα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα το θεμα ειναι οτι ουτε τοτε το περιμεναμε οτι θα κοστιζε 199ευρω. Και ο λογος που περιμενα ειναι κυριως μηπως και βαζανε την μπαταρια που μεγαλωνει την αυτονομια του tablet controller στα επομενα Wii U,και κανενα ωραιο Bundle οπως αυτο του Black Friday απο Amazon που ακομα το μετανιωνω που δεν το προλαβα  :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν βρισκεις τετοιες ευκαιριες τις τσιμπας ρε συ.Ας ελπισουμε να ξαναβγαλουν καμια καλη αν και τωρα το κοβω λιγο χλωμο.Θα δειξει.

Gkalas τελικα ποσο ειναι η extra μπαταρια που εχει βγει για το Wii U gamepad 2550ή 2250??Αν γνωριζεις

http://www.tomshardware.com/news/nintendo-wii-u-gamepad-battery-new,24629.html

http://www.gameexplorers.gr/item.php?hl=el&id=6036918

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε δε ξερω μιας και δε με εχει απασχολησει γιατι παντα εχω μπριζα διπλα μου οποτε δε ξεμενω.Παντως η διαρκεια της μπαταριας ειναι το λιγοτερο αξιολυπητη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα ειναι οτι δεν εχει βγει και κανενα bundle με το WIi U Pro controller μαζι :(


Φιλε δε ξερω μιας και δε με εχει απασχολησει γιατι παντα εχω μπριζα διπλα μου οποτε δε ξεμενω.Παντως η διαρκεια της μπαταριας ειναι το λιγοτερο αξιολυπητη.

Επειδη ακριβως εχω συνηθισει με το Ps3 controller που η μπαταρια του ειναι μεγαλη(πραγμα που για καποιο ηλιθιο λογο εκει στην Sony αποφασισαν να ριξουν την αυτονομια απο 30περιπου ωρες του ps3 controller σε 7-8ωρες στο ps4 controller), επειδη ακριβως δεν ειμαι fan του να το εχω συνεχεια στην μπριζα,κοιταζα ή την νεα μπαταρια που ανεβαζει την αυτονομια του Wii U controller σε περιπου 6ωρες ή καποιο bundle με δωρο το Wii U Pro controller.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το εχω συνεχεια στην πριζα αλλα εχω ειτε στο σαλονι ειτε στο δωματιο πριζα ακριβως διπλα απο το μηχανημα και ετσι οταν παει να τελειωσει παντα το βαζω να φορτιζει και να παιζω.Μιλαμε για κανα 3ωρο ολο κι ολο.Νομιζα οτι εχει προβλημα η μπαταρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω παντως σιγουρα μια καλη 3rd party εταιρια να βγαλει καμια μπαταρια τιτανα γιατι θα την βαλω σιγουρα επανω οταν με το καλο αποκτησω το μηχανημα. Το εχω σκεφτει πολλες φορες και με το 3ds αυτο αν και δεν εχω θεμα με την διαρκεια της μπαταριας του. Προσωπικα παντως ειμαι υπερ της λογικης οτι οσο λιγοτερο χρειαζεται να το βαζω στην πριζα για φορτιση τοσο το καλυτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενω παντως σιγουρα μια καλη 3rd party εταιρια να βγαλει καμια μπαταρια τιτανα γιατι θα την βαλω σιγουρα επανω οταν με το καλο αποκτησω το μηχανημα. Το εχω σκεφτει πολλες φορες και με το 3ds αυτο αν και δεν εχω θεμα με την διαρκεια της μπαταριας του. Προσωπικα παντως ειμαι υπερ της λογικης οτι οσο λιγοτερο χρειαζεται να το βαζω στην πριζα για φορτιση τοσο το καλυτερο

Για αυτο ακριβως και εγω κοιταζα για το Wii U Pro controller http://www.skroutz.gr/s/2463219/Nintendo-Wii-U-Pro-Controller.html αλλα και αυτο ειναι δυστηχως πανακριβο(για μενα επρεπε να ηταν δωρο με το Wii U premium :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτο ακριβως και εγω κοιταζα για το Wii U Pro controller http://www.skroutz.gr/s/2463219/Nintendo-Wii-U-Pro-Controller.html αλλα και αυτο ειναι δυστηχως πανακριβο(για μενα επρεπε να ηταν δωρο με το Wii U premium :P)

επιβεβαιωνω και γω οτι το premium ειχε οντως τον προ μεσα...το premium αξιζει μονο..to basic δεν λεει , ειναι πολυ αδειο. Οπως ειπα και τις προηγουμενες μερες, εμενα δε σβηνει ευκολα το wiiu ... παιζει πολυ multiplayer με παρεα , ειτε ειναι μαριο ειτε ειναι οτιδηποτε αλλο που μας κανει να κλασουμε απο γελιο.. ακομα και το fitness u ρε σεις εφτασε 50ριδες να καθονται στην ταβλα και να κανουν Link.png Site:

με τις ωρες...
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά η μπαταρία όντως κρατάει πολύ λίγο,αλλά επειδή έχω δίπλα πρίζα δε με νοιάζει και πολύ.

 

Ειδικά αυτές τις μέρες που λιώνω MH3U,αρχίζω με full μπαταρία και μέχρι να τελειώσω το playthrough του ρίχνω άλλες 2* φορτίσεις:P

 

*βέβαια χτυπάω 10ωρο-12ωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ειδικά αυτές τις μέρες που λιώνω MH3U,αρχίζω με full μπαταρία και μέχρι να τελειώσω το playthrough του ρίχνω άλλες 2* φορτίσεις :P

 

*βέβαια χτυπάω 10ωρο-12ωρο

 

 

Και υστερα σου λενε οτι οι ελληνες δεν εργαζονται πολλες ωρες ..... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...