Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελεος με τα pikmin! Ποιος ασχολειται; Βγαλτε ενα σοβαρο παιχνιδι επιτελους!!!

 

και εγω δεν ειμαι fan(θα το έπαιζα όμως) αλλα επειδή δεν μας αρέσει ενα είδος παιχνιδιών δεν πάει να πει οτι δεν ειναι σοβαρά,οι τίτλοι της κάθε κονσόλας απευθύνονται σε όλα τα γούστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελεος με τα pikmin! Ποιος ασχολειται; Βγαλτε ενα σοβαρο παιχνιδι επιτελους!!!

 

Να υποθεσω οτι σοβαρα παιχνιδια ειναι Call of duty, Pro, FIFA, Halo και αντε κανα God of War στο τσακιρ κεφι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οι 2 μεριες εχουν δικιο.

 

Απο την μια, επειδη το παιχνιδι δεν εχει σφαιρες,μπαμ μπουμ κλπ δε σημαινει οτι δεν ειναι σοβαρο και κανεις δεν ασχολειται, απο την αλλη ομως η Ν με τις πραξεις της μεχρι στιγμης το παρουσιαζει σαν κραχτη του WiiU στο launch, κατι το οποιο φυσικα και ειναι μεγαλο fail.Παιχνιδια στο launch τα οποια δειχνουν υποσχομενα ειναι μοναχα zombiu,rayman και pikmin. Τα αλλα ειναι remakes,καθυστερημενα ports κλπ. Οχι και η καλυτερη αρχη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας καλα? Οκ δυσκολο να γνωριζεις τις προτιμησεις μου ειδικα οταν δεν πολυ-γραφω εδω στο φορουμ, αλλα με κονσολες της Ν μεγαλωσα και μονο κονσολες της Ν ειχα-εχω. Αυτο δε σημαινει οτι δεν βλεπω και δεν μπορω να σχολιασω οταν καποια πραγματα δεν μου αρεσουν. Φυσικα και θα το παρω το WiiU γιατι πολυ απλα αδυνατω να αντισταθω στις αγαπημενες μου σειρες zelda,metroid,mario αλλα ταυτοχρονα αναγνωριζω οτι μενοντας μονο με κονσολα της Ν, χανω το υπολοιπο 80% των αριστουργηματων καθε γενιας. Ευχομαι -επιτελους- αυτο να αλλαξει με το WiiU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχόλιό μου ηταν γενικό, δεν προοριζόταν για κάποιον συγκεκριμένο (στη περίπτωσή μας εσένα).

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SEGA hints at November Wii U release date

 

Game analyst believes the Wii U won’t work

 

Developer: Borderlands 2 on Wii U would be amazing

 

New ZombiU screenshots

 

New Super Mario Bros U release date still on track

 

Deadpool game coming to Wii U?

 

Activision might have forced Nintendo to add Wii U Pro controller

 

Tekken for Wii U will feature “Nintendo-like” modes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Crysis 3 producer dances around Wii U possibility

 

Crysis 3 for Nintendo's upcoming Wii U console is a "possibility," producer Mike Read said recently, noting the company is working with Nintendo, but stopping short of any official declaration.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...