Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και το γερμανικό amazon στην ίδια τιμή με το γαλλικό την έχει.

Το αγγλικό και αμερικάνικο απλά έχουν το παρακάτω μήνυμα

"Sign up to be notified when this item becomes available."

 

Τσούζει στα 350, αλλά ας μην ξεχνάμε και τις launch τιμές των PS3/X360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το γερμανικό amazon στην ίδια τιμή με το γαλλικό την έχει.

Το αγγλικό και αμερικάνικο απλά έχουν το παρακάτω μήνυμα

"Sign up to be notified when this item becomes available."

 

Τσούζει στα 350, αλλά ας μην ξεχνάμε και τις launch τιμές των PS3/X360.

 

Ειδικά του PS3...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τη τιμή του PS3 την βρίσκω "λογική", ειδικά αν σκεφτείς πως εκείνες τις μέρες ένα απλό bluray player κόστιζε 1000€.

 

Τώρα για το WiiU, ξεφεύγει εκτός του ψυχολογικού μου ορίου, αλλά και πάλι μου φαίνεται "λογική".

Πάντως θα περιμένω price drop πριν κάνω κάποια κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τη τιμή του PS3 την βρίσκω "λογική", ειδικά αν σκεφτείς πως εκείνες τις μέρες ένα απλό bluray player κόστιζε 1000€.

 

Τώρα για το WiiU, ξεφεύγει εκτός του ψυχολογικού μου ορίου, αλλά και πάλι μου φαίνεται "λογική".

Πάντως θα περιμένω price drop πριν κάνω κάποια κίνηση.

 

Ναι εντάξει αλλά δεν νομίζω κάποιος να έπαιρνε το ps3 για blu ray player... και εγώ τώρα που το πήρα ούτε καν με νοιάζουν οι blu ray ταινίες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλαμε ομως ακριβως για την τιμη που το περιμενα. Οχι οτι προκειται να κανω καποια κινηση πριν η τιμη φτασει κατω απο τα 250 ευρω χωρια που θα πρεπει να βρω και την ορεξη πλεον. Το να αγορασω καποια κονσολα πλεον και να μην εχω παιχνιδια μου φενεται αδιανοητο. Ηδη μου συμβαινει με το 3DS και PS3 μου καθως και με το wii μου. Στο PC μπορω αγοραζω κατι γιατι ειναι πανφθηνα σε περιοδο προσφορων και digital.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σύγκριση με το PS3 όταν κυκλοφόρησε είναι λίγο άτοπη. Σκεφτείτε μόνο τι είχε κάτω από το "καπό" το PS3 για την εποχή του και τι έχει το WiiU για τη δική του εποχή. Φυσικά, αν το χειριστήριο κοστίζει κοντά στα 100 ευρώ, που δεν αποκλείεται όταν τα wiimotes είχαν 60, λογική θα είναι η τιμή του. Καλή όχι, αλλά λογική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είναι ανώτερο από PS3 / 360 και πιο κάτω από PS4/720

 

Καλά ότι θα είναι ανώτερο από τις τωρινές κονσόλες είναι σίγουρο. Τώρα το αν όντως θα είναι ανώτερες οι άλλες ακόμα παίζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ότι θα είναι ανώτερο από τις τωρινές κονσόλες είναι σίγουρο. Τώρα το αν όντως θα είναι ανώτερες οι άλλες ακόμα παίζεται...

 

κυκλοφορούσαν κακές φήμες ότι θα είναι στα επίπεδα ps3/360 και ίσως λίγο πιο κάτω... ελπίζω να ήταν βλακείες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...