Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Η παραγγελία έγινε και την Τρίτη θα έρθει!!!!εντωμεταξύ θα φτιάξω εγγλέζικο account κομπλέ....κάνα καλό demo παίζει στο shop για να βρω κάνα παιχνίδι να αγοράσω(pikmin 3 mk8 dk και 3d world και mh3 με ψήνουνε)

 

Αποστολή από το Xperia E με τη χρήση Insomnia App

Επίσης, το wind waker σε hd είναι καταπληκτικό
Demo έχει γτ στην αρχή θα είμαι με τα 3 πρώτα παιχνίδια και ψάχνω κάνα παιχνίδι για αργότερα!!!πιο πιστεύετε θα ήταν καλό για να μην υπάρχει μονοτονία(πχ όχι 3d world ή dk γιατί θα έχω ήδη ένα Mario και ένα platform)Είμαι ανάμεσα σε mk8 pikmin 3 monster hunter Zelda και δέχομαι και άλλες προτάσεις!!!σίγουρη αγορά είναι το zombie u καθως κάνει μόλις 10 ευρώΑποστολή από το Xperia E με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Demo έχει γτ στην αρχή θα είμαι με τα 3 πρώτα παιχνίδια και ψάχνω κάνα παιχνίδι για αργότερα!!!πιο πιστεύετε θα ήταν καλό για να μην υπάρχει μονοτονία(πχ όχι 3d world ή dk γιατί θα έχω ήδη ένα Mario και ένα platform)Είμαι ανάμεσα σε mk8 pikmin 3 monster hunter Zelda και δέχομαι και άλλες προτάσεις!!!σίγουρη αγορά είναι το zombie u καθως κάνει μόλις 10 ευρώΑποστολή από το Xperia E με τη χρήση Insomnia App

Λίγα πιο ποστ πίσω έχω μιλήσει για το pikmin. Το 3d world δεν έχει καμία σχέση με το NSMBU, κατά τη γνώμη μου είναι πολύ καλύτερο και το multiplayer είναι φανταστικό. Τώρα να σου πω μεταξύ αυτών που ανέφερες δεν θα μπορούσα να αποφασίσω. Όλα θα τα ήθελα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωπω εντάξει φαίνεται το καλό fast paced combat, καλά πόσο χαζοί είναι οι publishers.... ειδικά σε σημεία που αποφέυγει χτυπήματα πωπω,μου θύμισε καλές εποχές devil may cry 3 στο final 1hit mode που προσπαθούσα να αποφύγω τα πάντα.

 

τι να πω λογικά μερικά παιχνίδια θα μας αναγκάσουν να αγοράσουμε wii u...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ξερει κανεις αν βαλω το SSBB του WII στο wii mode στο U αλλα ειναι αμερικανικο(το ssbb)θα το παιξει??Και αν ναι θα εχω προβλημα μετα με το hack??Δλδ μετα θα χρειαζεται να βαζω αμερικανικα iso?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά υπάρχει περίπτωση να διοργανώνει κάποιος κάνα τουρνουά από εδώ μέσα(και εγώ άμα γίνεται)mk8 γτ θα πάρω το mk8 και το zombie u και έχω δει ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα και θα άξιζε να βρεθούμε όλοι οι καμμένοι!!!!

 

Αποστολή από το Xperia E με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα κομπλέ ωραίο παιχνίδι φαίνεται!!!!!δίπλα έχει και το captain toad λέει ποτέ κυκλοφορεί????επίσης υπάρχει καμία πληροφορία για το splatoon???Στην gamescon τι περιμένουμε???

 

Αποστολή από το Xperia E με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Λοιπόν καμία τύχη με την Nortec, νιώθεις ότι μιλάς σε κουνουπίδια.</p>

<p> </p>

<p>Κράτησα το Wonderful 101 , το οποίο είναι καταπληκτικό!</p>

 

Γτ το λες αυτο καλέ μια χαρά είναι!!!είχα παραγγείλει ένα ds περίμενα ένα μήνα!!!ξέροντας ότι έχουν φοβερή υποστήριξη απλά ακύρωσαν την παραγγελία και το πήρα από κοτσοβολο!!!ακόμα και εκεί πιο γρήγορα ήρθε!!!

 

Αποστολή από το Xperia E με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα κομπλέ ωραίο παιχνίδι φαίνεται!!!!!δίπλα έχει και το captain toad λέει ποτέ κυκλοφορεί????επίσης υπάρχει καμία πληροφορία για το splatoon???Στην gamescon τι περιμένουμε???

 

 

το captain toad δυστηχως για εμας τους Ευρωπαιους μετατεθηκε για το ιανουαριο νομιζω του 15.Ενω για αμερικη/ιαπωνια κανονικα φετος νοεμβρη η δεκεμβρη.Για το splatoon το 2015.Δεν εχουν πει ποτε ομως.Στην gamescon δεν εχω ιδεα τι θα κανει η Nintendo

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσο για το πεος ειναι η νορτεκ!!!  το σπίτι τους μεσα γ@@@μω

 

Επιλεγμένο Παιχνίδι: The Wonderful 101 (PEGI 12/USK 12)*

 

και μου στείλανε το zelda με τον κωδικό!!!!

 

ΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...