Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα και εγώ τον σωστό κωδικό!

 

Να ρωτήσω, οσοι είχαν πάρει λάθος κωδικό τώρα είναι με δύο παιχνίδια? εμένα μου είχα στείλει το windwaker το οποίο το είχα. και δεν τον κατέβασα καν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ τον σωστό κωδικό!

 

Να ρωτήσω, οσοι είχαν πάρει λάθος κωδικό τώρα είναι με δύο παιχνίδια? εμένα μου είχα στείλει το windwaker το οποίο το είχα. και δεν τον κατέβασα καν.

Αν ισχύει ακόμα μπορείς να τον πουλήσεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα και εγώ τον σωστό κωδικό!

 

Να ρωτήσω, οσοι είχαν πάρει λάθος κωδικό τώρα είναι με δύο παιχνίδια? εμένα μου είχα στείλει το windwaker το οποίο το είχα. και δεν τον κατέβασα καν.

 

Μου έστειλαν με δικό τους λάθος το Wonderful 101 και σήμερα μου έστειλα κωδικό για το Monsterhunter Wii U :)

 

HELL YEAH!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εισαι κωλος εισαι κωλος.... λοιπον εγω λεω να κανουμε ενα thread οι ιδιοκτητες του wiiu με τα παιχνιδια που παιζονται Multi και κατεχονται απο εμας, να βρισκομαστε να λιωνουμε διαδυκτιακα... τι λετε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα εισαι κωλος εισαι κωλος.... λοιπον εγω λεω να κανουμε ενα thread οι ιδιοκτητες του wiiu με τα παιχνιδια που παιζονται Multi και κατεχονται απο εμας, να βρισκομαστε να λιωνουμε διαδυκτιακα... τι λετε?

 

Είμαι μέσα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλαν με δικό τους λάθος το Wonderful 101 και σήμερα μου έστειλα κωδικό για το Monsterhunter Wii U :)

 

HELL YEAH!

Τουλάχιστον σας βγήκε σε καλό η όλη ταλαιπωρία και βρεθήκατε με 3 παιχνίδια στην τιμή του 1 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>αμα εισαι κωλος εισαι κωλος.... λοιπον εγω λεω να κανουμε ενα thread οι ιδιοκτητες του wiiu με τα παιχνιδια που παιζονται Multi και κατεχονται απο εμας, να βρισκομαστε να λιωνουμε διαδυκτιακα... τι λετε?</p>

 

Μέσα έχω monster hunter 3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα έχω monster hunter 3

 

Με έχει σκίσει το ωράριο την εβδομάδα αυτήν και σχολάω 10το βράδυ....Π/Σ/Κ και την άλλη εβδομάδα είμαι ΟΛΟΣ δικός σου για MK8 και MH3!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις βρω χρονο θα κατσω να ανοιξω θεμα γιατι εχω κατι προσωπικα να λυσω με ενα φιλο και οταν παω σπιτι περαν των σπιτικων υποχρεωσεων εχω και αυτην την κατασταση να λυσω αυτες τις μερες. Στην δουλεια δεν εχω την πολυτελεια να κατσω να σκεφτω και να γραψω πολλα. Παντως το thread θα το φτιαξω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μέσα έχω monster hunter 3

 

Με έχει σκίσει το ωράριο την εβδομάδα αυτήν και σχολάω 10το βράδυ....Π/Σ/Κ και την άλλη εβδομάδα είμαι ΟΛΟΣ δικός σου για MK8 και MH3!

Χαχαχαχαχαχα μπορεί να λείπω αλλά μου δινεις άλλο ένα κίνητρο να κάτσω γτ είχα αρκετά!!!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...