Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αμα μπεις sto playstation store εχει να τα κατεβασεις,facebook κλπ! το youtube θα δουμε ποτε θα το φτιαξουν!

 

Skype δεν έχει βγει ακόμα? Αυτό θα είναι ενδιαφέρον. Flash player υποστηρίζει ή πολλά θέλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

facebook κ twitter το κατεβασα δουλευει αψογα κ το foursquare.

 

facebook & twitter τι μπορεις να κανεις; κανα παιχνιδι του φεης πχ ποκερ παιζει; τσατ κανει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μεινει αφωνος με την οθονη.Ναι,flash δεν υποστηριζει ακομα,αλλα ειναι πολυ νωρις.Μου κανει εντυπωση και το γρηγορο σερφαρισμα στις σελιδες.Παιζω το Uncharted αυτη την στιγμη.Ειδα λιγο και το wipeout.Κολαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει και τσαμπα μερικα να κατεβασεις,το table football καλο ειναι! εγω παντως με την τιμη ειμαι χαρουμενος,290 αντι για 370 που θα εδινα αν τα επαιρνα ξεχωριστα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να το κανεις το 3g??? να χρεωνεσαι τσαμπα?? να ειχαν καμια καλη προσφορα με μπολικα gb να περναμε και να το ειχαμε ολο ανοιχτο!! παντου wifi εχει ετσι κι αλλιως και βολευομαστε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηθελα να το παρω το 3g αλλα δεν ειχανε καμια καλη προσφορα μονο ο κωτσοβωλος το ειχε 329 ευρω μαζι με 16gb καρτα αλλα προτιμησα το wifi με την 16gb κ το uncharted!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...