Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια τι λεει το μηχανημα απο ποιοτητα κατασκευης αξιζει?απο games υπαρχουν αρκετοι τιτλοι?σκεφτομουν για αγορα αλλα το ps4 μας αλλαξε τα σχεδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποιοτητα κατασκευης μονο ο χρονος θα δειξει αλλα μεχρι στιγμης η απτη ποιοτητα του ειναι κορυφαια. Καμια σχεση με την ξεχαρβαλωμενη καρεκλα που ηταν το PSP. Απο παιχνιδια δυστυχως πασχει. Βεβαια εξαρταται και τι θελεις να παιξεις και τι μηχανηματα εχεις ηδη στο σπιτι σου. Αν δεν εχεις τιποτα απο κονσολες ή PC τοτε ειναι καλυτερα να κοιταξεις μια τετοια πρωτα παρα το Vita. Αν παλι εχεις κατι απο αυτα τοτε το Vita δεν ειναι και η καλυτερη αγορα που μπορεις να κανεις. 

 

Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι ορισμενα παιχνιδια που εχει δεν θα τα ευχαριστηθεις μια χαρα απλα να εισαι προετοιμασμενος οτι θα πληρωνεις ΠΟΛΛΑ περισσοτερα για να παιρνεις ΠΟΛΛΑ λιγοτερα σε σχεση με τις αλλες κονσολες. Δυστυχως το Vita μεχρι στιγμης ειναι το μηχανημα που ανετα μπορεις να παραβλεψεις. Δεν χανεις τιποτα που δεν το εχεις. Ακριβως το αναποδο απο ενα 3DS δηλαδη που χανεις πολλα που δεν το εχεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από γρατζουνιες πως τα πάει η οθόνη έχει αντοχή καλή?εσείς που το έχετε καιρό, κάτι βίντεο που είδα με τεστ μια λέγανε δεν παθαίνει τίποτα μια λέγανε γρατζουνιεται εύκολα, προσωπικά επειδή δεν γουστάρω ζελατίνες να βάζω λέω μήπως γρατζουνιεται εύκολα ,προς το παρόν το έχω στη παλιά θήκη μεταφοράς του psp δεν το έχω τίποτα άλλο αα! άσχετο και το λουράκι του psp μη πάει χαμένο :P οπότε δεν χρειάστηκε να πάρω κανένα stater pack ίσως  όμως τσιμπήσω για την θηκούλα που έχει γιατί του psp είναι λίγο πιο μικρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι να μη βαλεις ζελατινες? Δεν χανεις τιποτα με το να βαλεις, αντιθετα κερδιζεις τα απειρα. Μη μασας λοιπον και βαλε προστατευτικα οθονης γιατι ειναι κριμα να κανεις χαρακιες την οθονη του Vita. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ευχαριστώ θα το κοιτάξω επειδή δεν μου αρέσει η αίσθηση τις ζελατίνας, ούτε σε κινητά βάζω προς το παρόν το προσέχω με τη θήκη και δεν έχει τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχει κανεις ιδεα ποσα megapixel φωτογραφικη/καμερα θελει το βιτα για εγγραφη βιντεο? Θελω να κανω εγγραφη ενα gameplay αλλα τοα 10.1MP που εχω μου τα δειχνει θολα και κολαει λογω της γρηγορης αλλαγης των καρε.

Επεξ/σία από cpttony
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

επειδη τα αγγλικα μου δεν ειναι και τα καλυτερα  τι πορισμα βγαζετε απο εδω ; http://www.ps3news.com/psp-ps-vita-news/vhbl-port-by-qwikrazo87-to-ps-vita-firmware-2-12-is-now-available/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι το γνωστο Vita Half Byte Loader που επιτρεπει να τρεχεις μερικα homebrew στο vita.

Τιποτα το αξιολογο ακομη εκτος του οτι επιτρεπει να τρεχει κωδικας για να περαστει μια μορφη custom firmware για PSP ωστε να τρεχουν τα παιχνιδια του. Δεν αξιζει τον κοπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...