Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγινε σε ευχαριστω φιλε απλα ενα psvita με δυνατοτηες ps3 θα προτιμουσα να το κουβαλω οπου θελω να το συνδεω με την τηλεοραση σε οποιονδηποτε φιλο μου παω να παιξω κανα παιχνιδι να δω καμια ταινια κτλ Πλεον μπορεις να το κανεις με κινεζικα ταμπλετ χωρις μεγαλο Lag ,επισης δυνατοτητες ps3 να το βλεπεις σε μικρη οθονουλα ενω θα μπορουσες σε μαγαλη οθονη ειναι κριμα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το βασικο προβλημα ειναι οτι δεν ειναι δυνατοτητες PS3. Αυτο φαινεται στη συγκεκριμενη οθονη του PSV, αν ομως το συνδεσεις στην τηλεοραση σου θα δακρυσουν τα ματια σου. Κανε τεστ σε ενα PSP και θα δεις για τι διαφορες μιλαμε στην ποιοτητα. Θα ηταν σιγουρα καλη φαση αν ηταν κατι που θα μπορουσε να γινει χωρις προβληματα και μειωνεκτηματα. Δεν ειναι ομως και κατι το σοβαρο οποτε δεν το υποστηριζουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ατυχια μου χτυπησε την πορτα για μια ακομα φορα. Τα κουμπια του Vita επαψαν να δουλευουν και δεν δουλευουν ουτε στο recovery απ οτι εψαξα στο google ειναι θεμα μητρικης πηρα commetron και ειπαν για αντικατασταση θα δωσουν ανακατασκευη η καινουριο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 παιχνιδια αυτο το μηνα στο PSV απο PSPlus

The Jack and Daxter Trilogy (Cross buy με PS3)

Urban Trial Free Style

New Little King's Story

Stealth Inc A clone in the Dark (cross buy με PS3)

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gr/home/games/psplus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 παιχνιδια αυτο το μηνα στο PSV απο PSPlus

The Jack and Daxter Trilogy (Cross buy με PS3)

Urban Trial Free Style

New Little King's Story

Stealth Inc A clone in the Dark (cross buy με PS3)

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gr/home/games/psplus

 

Έχουμε πράγμα να παίξουμε. Αν και έχω ακούσει πως το Jak and Daxter τρέχει χάλια στο Vita... μένει μόνο να το δω και στην κονσόλα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
πριν λιγο λαμβανω ενα μηνυμα που λεει σας ευχαριστουμε που επιλέξατε το επισημο service της Sony παιρνω στην commetron και μου λεει ο υπαλληλος οτι για να λαβατε το μηνυμα το μηχανημα εχει φυγει καιεγινε αντικατασταση φυσικα ηταν απορθυμος να το διασταυρωσει στο pc αλλα δεν ειχε οτι αριθμο αποστολης να δωσει. και μου λεει οτ θεικο οτι δεν ανανεωνεται η εγγυηση μα αφου ειναι καινουριο μηχανημα πως δεν ανανεωνεται η εγγυηση?

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το vita μου με τρολλαρει μου ξαναστειλανε το ιδιο δεν βρηκανε λενε καμια βλανη και τωρα δουλευει κανονικα. αληθεια λεω παιδια τα κουμπια πριν δεν λειτουργουσαν ουτε στο recovery menu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον θα την άκουσε στερεοφωνικά το software.Μην ανησυχείς.Αλλά και συ με την cometron που έμπλεξες...και να είχε κάτι,παίζει να σε βγαζαν τρελό.Στο λέω από προσωπική εμπειρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η παρανοια συνχιζεται δημερα το ξαναεστειλα cometron γιατι δεν δουλευει το power button ουτε το PS Button απο την cometron μου ειπαν οτι ειναι δυσκολο να βρεθει η βλαβη γιατι οταν παει εκει παιζει κανονικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Νεο PSVITA

1GB Internal Storage

5" LCD Screen (No OLED.)

Increased Battery Life (One hour extended.)
20% thinner
15% lighter
Micro USB Port
New 64GB Memory Card
New Colors (White, Blue, Yellow, Pink, Olive Green, and the standard black.)

http://www.theverge.com/2013/9/9/4709944/sony-playstation-vita-2nd-generation-announcement

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία τώρα ρίξτε το στα 150ε,η 200ε μαζί με την κάρτα την 64αρα και κάνα game μαζί και είσαι οκ

 

τιμή 190$ μαζί με την 64άρα ,μια χαρά, αλλα 1 τεράστιο μειονέκτημα δεν έχει Oled οθόνη.... δεν ξέρω,ίσως είναι καλύτερα να τσιμπήσει κανείς το παλιό σε κάποια προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...