Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν το αγόρασα τελικά χθές απο το public.gr στα 199€ αυτό

Sony Playstation Vita 3G/Wi-Fi (PSVita) & Sports & Racing Mega Pack & Memory Card 8GB

http://www.skroutz.gr/s/3795141/Sony-Playstation-Vita-3G-Wi-Fi-PSVita-Sports-Racing-Mega-Pack-Memory-Card-8GB.html

πήρα μαζί και το fifa 14,Uncharted Golden Abyss και το sony travel kit με φορτιστή αυτοκινήτου

Συνολικά όλα μαζί μου ήρθε 265€

Εχω πορωθει .

Από το από τις 4:30μμ μέχρι τώρα κατέβαζα και τα 8 παιχνίδια δωρεαν που ήταν στο πακέτο Sports & Racing Mega Pack και τώρα θα τα δοκιμάσω να τα παίξω.

Θα βάλω μετά και τα fifa 14,Uncharted Golden Abyss να τα παίξω πωπω εχω πορωθει.θα του περάσω και 5-6 ταινίες μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα βάλω μετά και τα fifa 14,Uncharted Golden Abyss να τα παίξω πωπω εχω πορωθει.θα του περάσω και 5-6 ταινίες μετά

Αμα σου χωρεσουν οι ταινιες γραψε μου να καταλαβω πως το εκανες σε 8αρα μνημη με παιχνιδια μεσα.  :P

Παρεπιπτοντως για κοιτα εδω.

http://www.insomnia.gr/topic/509191-%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CF%83%CE%BF%CE%BB%CE%B5%CF%82-ps-vita-wifi3gtearawaylpb16gb-card-200%E2%82%AC-amazonuk/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον φλεβάρη λέω να πάρω αυτην την 64αρα στα 90€ και πιστέυω θα χωράνε τα πάντα μέσα.τώρα ας το χαρώ λίγο με την 8 αρα


http://www.amazon.com/gp/offer-listing/B00F27JGVA/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η συσκευή είναι καταπληκτική


την έχω 3 μέρες τώρα και εχω ξετρελαθει.έχω παίξει uncharted ,fifa 14,top darts,golf .Εχει  καταπληκτικά γραφικά.πραγματικά θα με συντροφέυσει για 2 μήνες μέχρι να πάρω το xbox one,που εκεί ...κυριές και κύριοι θα ειναι απολαυστικό το gaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουνε βγαλει και το metal gear solid hd collection στα christmas sales 13.99 μου φαινεται ειναι και με ψηνει...

απλα με χαλαει λιγο το digital που δεν εχει μεταπωληση

παντος φαινεται καλη περιπτωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουνε βγαλει και το metal gear solid hd collection στα christmas sales 13.99 μου φαινεται ειναι και με ψηνει...

απλα με χαλαει λιγο το digital που δεν εχει μεταπωληση

παντος φαινεται καλη περιπτωση

 

 

Ε καλα τωρα και συ , στα 13.99 τι μεταπωληση θελεις να εχει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα . Στα 13.49Ε από 14.99Ε . και γαμώ τις εκπτώσεις . Γελάνε και οι πέτρες 

ως part του christmas offer 14.99 ηταν για αυτους που δεν εχουν plus και 13.49 για αυτους που εχουν 

κανονικα η τιμη του ηταν και ειναι ποια πλεον 29.99

οποτε καλη η... που ειπες αλλα ψαξε το λιγο πριν την πεις ;)

Ε καλα τωρα και συ , στα 13.99 τι μεταπωληση θελεις να εχει ?

οπως ειπα κανονικα ειναι 29 η καπου εκει τεσπα μιλουσα για περιπτοση που πουλησω το vita πακετακι με τα παιχνιδια  

πως το δινεις αυτο? (γιατι σιγα μη δωσω και το acc)και απλα σε τετοια περιπτωση σου μενει...anyway δεν ειναι και κανενα μεγαλο θεμα απλα δεν της πολυπροτιμω της digital :P   καλημερα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ως part του christmas offer 14.99 ηταν για αυτους που δεν εχουν plus και 13.49 για αυτους που εχουν 

κανονικα η τιμη του ηταν και ειναι ποια πλεον 29.99

οποτε καλη η... που ειπες αλλα ψαξε το λιγο πριν την πεις ;)

Δεν ειχα ιδεα οτι ηταν 29,99 . Οταν μπηκα στο store ελεγε 14,99 και για plus user 13.49 . Δεν ελεγε απο 29,99 σε 14,99 για τους απλου χρηστες και 13,49 για plus user . Νομιζα η αρχικη τιμη του ηταν 14,99 . Οκ ζηταω συγνωμη . Αλλα sorry κιολας 30 ευρω ηταν η αρχικη του τιμη ; Ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...