Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας μπορω να κανω μια ερωτηση?το ps vita γινεται να συνδεθει απευθειας στην τηλεοραση?εννοω υπαρχει μηπως usb ή να γινεται να το αγορασουμε που αφου κανω οτι κανω με την οθονη του ps vita να τα βλεπω και στην τηλεοραση μου? κατι αλλο οσα παιχνιδια βγγαινουν για το ps3 ή ps4 βγαινουν και για το vita?

ενα τελευταιαο αν εχω καρτα μνημης γινεται να κατεβασω παιχνιδια να τα βαλω εκει και να παιζουν?κατι σαν τα r4 του ds..

ευχαριστω πολυ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

γεια σας μπορω να κανω μια ερωτηση?το ps vita γινεται να συνδεθει απευθειας στην τηλεοραση?εννοω υπαρχει μηπως usb ή να γινεται να το αγορασουμε που αφου κανω οτι κανω με την οθονη του ps vita να τα βλεπω και στην τηλεοραση μου? κατι αλλο οσα παιχνιδια βγγαινουν για το ps3 ή ps4 βγαινουν και για το vita?

ενα τελευταιαο αν εχω καρτα μνημης γινεται να κατεβασω παιχνιδια να τα βαλω εκει και να παιζουν?κατι σαν τα r4 του ds..

ευχαριστω πολυ :)

οχι δεν συνδεεται στην τηλεοραση.οχι δεν βγαινουν στις τρεις αυτες κοσολες τα ιδια παιχνιδια, αντιγραφα δεν παιζει απο την καρτα ουτε εχει βγει ακομα τετοια καρτα, με μια συνδρομη στο psn plus εισαι ομως μια χαρα γιατι σου δεινει δωρο αρκετα παιχνιδια καθε μηνα(αυτα που θελει η  sony βεβαια)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα. Μιας και μόλις απέκτησα ένα Vita και είναι η πρώτη φορά που θα ασχοληθώ με το plus έχω κάποιες ερωτήσεις , αν μπορείτε να με βοηθήσετε.

1) Γίνεται να έχουμε 2 λογαριασμούς psn , ένα ευρωπαϊκό και έναν αμερικάνικο στην ίδια κάρτα μνήμης ή θέλουμε άλλη κάρτα?

2) Τα δωρεάν παιχνίδια είναι τα ίδια για Ευρώπη και Αμερική ή διαφέρουν

3)Η διαδικασία που περιγράφετε Link.png Site: εδώ για σύνδεση στο αμερικάνικο psn ισχύει?

4) Υπάρχουν site με καλύτερες τιμές για το plus (και για τις 2 περιοχές) ή κάποιο που μου συνιστάτε να ψάχνω?

5) Εκτός του amazon.com υπάρχουν άλλα site που πουλάνε download codes ?(εφόσον ισχύει το 3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Μιας και μόλις απέκτησα ένα Vita και είναι η πρώτη φορά που θα ασχοληθώ με το plus έχω κάποιες ερωτήσεις , αν μπορείτε να με βοηθήσετε.

1) Γίνεται να έχουμε 2 λογαριασμούς psn , ένα ευρωπαϊκό και έναν αμερικάνικο στην ίδια κάρτα μνήμης ή θέλουμε άλλη κάρτα?

2) Τα δωρεάν παιχνίδια είναι τα ίδια για Ευρώπη και Αμερική ή διαφέρουν

3)Η διαδικασία που περιγράφετε Link.png Site: εδώ για σύνδεση στο αμερικάνικο psn ισχύει?

4) Υπάρχουν site με καλύτερες τιμές για το plus (και για τις 2 περιοχές) ή κάποιο που μου συνιστάτε να ψάχνω?

5) Εκτός του amazon.com υπάρχουν άλλα site που πουλάνε download codes ?(εφόσον ισχύει το 3)

τα πεχνιδια του βιτα στιν αμερικι είναι πιο φτινα φιλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να ξαναπάρω ένα vita για το remote play με το ps4.

Ενδιαφέρομαι κυρίως για stream μέσω internet. Έχω στο σπίτι περίπου 20+Mbps download και 10+Mbps upload.

 

Το vita, θα συνδέεται αναλόγως με το τί σύνδεση θα βρίσκω. Τί εμπειρία έχετε, παίζει καλά; Ψάχνω για απαντήσεις σε διαφορα forum, αλλά δεν βγάζω άκρη. Μοιράστε την εμπειρία σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιζει αρκετα καλα το remote play.Αλλες φορες συνδεεται απευθειας με το Ps4(φτιαχνει μονο του ενα wifi δικτυο) και αλλες μεσο του wifi του σπιτιου σου.Υπαρχει λιγο lag καποιες φορες,αλλα οχι παντα και δεν ειναι παντα ενοχλητικο.Remote play εκτος σπιτιου που δοκιμσα δεν μου επαιξε και το βρισκω λογικο γιατι δεν εχω καλο upload(κλασσικη adsl με 1mb upload) .Υπαρχει ενα θεμα με τα bumber που δεν εχει το vita αλλα αν θες αλλαζεις τα κουμπια και τα βαζεις αλλου ωστε να σε βολευουν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε οσα παιχνιδια αξιοποιουν και τα 4 shoulder buttons, για 'μενα δεν αξιζει. Οσο και να προσεξουν τη χαρτογραφηση τους στις touch pad του βιτα, το ολο θεμα ειναι λιγο μανουβρα. Τονιζω, παντα κατα τη γνωμη μου. Εγω παροτι ημουν πολυ ψημενος με τη δυνατοτητα αυτη, εν τελει δεν την εχω εκμεταλλευθει, παρα μονο ελαχιστα...Το fifa ειναι unplayable ας πουμε, ta shooters, θελουν προσηλωση σε βαθμο που γινονται κουραστικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...