Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει μόνο digital απότι κατάλαβα . Για κάποιο λόγο το έχουν χωρίσει σε 2 κομμάτια . Και τα 2 μαζί είναι το πλήρες παιχνίδι. Μπορείς να το αγοράσεις αφού δημιουργήσεις λογαριασμό , με χρήση πιστωτικής , χρεωστικής , προπληρωμένης κάρτας ή αγοράζοντας κάρτα Link.png Site: ps store 20 ευρώ . Υπόψιν ότι πρέπει να έχεις 1,7 GB ελεύθερο χώρο στην κάρτα μνήμης σου . Αν δεν έχεις θα πρέπει να ελευθερώσεις ή να αγοράσεις μία άλλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο λες..?

Δεν γραφει αν ειναι 1 -2 ή και τα 2 επισοδια παντως..

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gr/games/broken-sword-5-the-serpent%27s-curse-/cid=UP4456-PCSE00413_00-BROKENSWORD5P1EN?smcid=pdc:gr-el:pdc-ps3-services-detail:ps%20store:null:null

Εχω καρτες μνημης 2 δεν υπαρχει θεμα..Αρα δηλαδη το αγοραζω και μου δινει την δυνατοτητα να το κατεβασω και να το περασω στο vita και να το εχω μονιμα μεσα αντι σε καρτουλα σωστα..?

Μπερδεμα μου φαινεται μηπως να το παρω καλυτερα για το pc που το εχει και το pubic..?Αλλα εκεινο στο public πως θα ξερω αν ειναι και τα 2 μαζι ..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρα αν αγορασω την καρτουλα των 20 ευρω απο το πλαισιο θα μπορεσω με τον κωδικο που εχει να αγορασω-κατεβασω το παιχνιδι σωστα..?

Απλα Δεν το εχω ξανακανει ευχαριστω για την βοηθεια αλλα παιζει να εχω κανενα θεμα μετα να εχει ιους και αλλα τετοια η ειναι ασφαλες..? :-D :ph34r:

Ποση ωρα κανει να το κατεβασει..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιοί σε καμία περίπτωση. Από ώρα θα χρειαστεί αρκετούτσικη , γιατί βλέπω συνολικά τα 2 επ. είναι 3 GB.

Είναι απόλυτα ασφαλές , ειδικά από την στιγμή που χρησιμοποιείς τέτοια κάρτα και όχι πιστωτική , δεν υπάρχει κάποιος κίνδυνος να σου κλέψουν στοιχεία κτλ. Την κάρτα βάζεις το pin εκεί που έχει την επιλογή redeem codes στο μενού που εμφανίζεται στο nickname σου στην σελίδα και αμέσως μεταφέρονται τα χρήματα στον λογαριασμό σου.

Το μόνο που πρέπει να προσέξεις είναι ο λογαριασμός να είναι στο ίδιο region (EU/US) με την κονσόλα και την κάρτα (ελληνικός στην προκειμένη περίπτωση) και αν χρησιμοποιείς τον ίδιο λογαριασμό σε cfw ps3  να προσέχεις να μην μπαναριστή ο λογαριασμός (μόνο μέσω cfw ps3 κινδυνεύεις από αυτό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ακομα ερωτηση αγρασα απ το πλαισιο την καρτα με τα 20 ευρω..

http://www.plaisio.gr/search.aspx?keyword=playstation%2020

Εφτιαξα και τον λογαριασμο στο ps store..

Αλλα δεν βρισκω που βαζω τον κωδικο για να περασω τα χρηματα στο πορτοφολι που αναγραφει μου λεει μονο paypal και credit card και δεν ξερω να το κανω download στο pc και μετα τι το αντιγραφω στο vita η απευθειας ολη την διαδικασια στο vita μπενοντας με wifi.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω δεξιά που έχει το username σου , κατεβαίνει ένα μενού . Εκεί πατάς redeem code και στην καινούρια σελίδα έχει να βάλεις τον κωδικό. Αυτό το κάνεις μέσα από pc.

Το παιχνίδι κατευθείαν από το vita. Υπό κανονικές συνθήκες δεν μπορείς να το κατεβάσεις στον υπολογιστή και να το περάσεις μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο plus θα εχει για τον Δεκεμβριο το titan attacks και το final horizon για το vita. το πρωτο μου φαινετε σαν ενα space invaders και το τitan ειναι λεει real time strategy (cross buy με ps4)... για να δουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτες τις μερες θελω να αγορασω ενα psvita..με το plus θα μπορω να κατεβασω δυο παιχνιδια..αυτα που ανακοινωνει καθε μηνα η σονυ ή θα μπορω να επιλεξω πχ.αναμεσα σε δεκα;ps3/ps4 δεν εχω συμφερει το plus μονο για το vita?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτες τις μερες θελω να αγορασω ενα psvita..με το plus θα μπορω να κατεβασω δυο παιχνιδια..αυτα που ανακοινωνει καθε μηνα η σονυ ή θα μπορω να επιλεξω πχ.αναμεσα σε δεκα;ps3/ps4 δεν εχω συμφερει το plus μονο για το vita?

να μπεις στο plus αμεσα, συμφερει γιατι δινει αρκετα παιχνιδια καθε μηνα (απο 2 εως 4-5) και βασικα δεν χρειαζεσαι τιποτα αλλο, α παρε και μια καρτα μνημης οσο αντεχει το πορτοφολι σου μεγαλυτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένας. Απλά με δύο κάρτες δεν χρειάζεται να αποθηκεύεις και να επαναφέρεις τα παιχνίδια σου στις κάρτες σου. Απλά βγάζεις την κάρτα πριν το restore και βάζεις την άλλη μετά το restore με τον λογαριασμό που αντιστοιχεί στην κάρτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...