Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτά που είναι στην κάρτα τρώνε πολύ λίγο χώρο όταν είναι retail Είναι κάτι μπλε κάρτες και τρώνε λίγα

 

Πάντως γενικά χωρίς 16 GB δε πας πουθενα

Επρεπε να στο πει ο πωλητής

 

Μπλε κάρτες και κίτρινες κάρτες... με μπέρδεψες!

Με λίγα λόγια, μου πρωτείνεις μια 16άρα για να βάζω τα παιχνίδια που αγοράζω digitally.

Με τα retail τι γίνεται; Το κουτί έχει μέσα δική του κάρτα ή και αυτά πρέπει να τα βάζω στη 16άρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω έχω ένα retail μόνο και δε μου τρώει χώρο στην κάρτα των 16GB. κάθε μήνα σβήνω και βάζω....  κατεβάζω από το plus γι αυτό

 

 

Η κάρτα είναι μπλε!!!! χα χα δε ξέρω αν το fifa έχει αλλο χρώμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω έχω ένα retail μόνο και δε μου τρώει χώρο στην κάρτα των 16GB. κάθε μήνα σβήνω και βάζω....  κατεβάζω από το plus γι αυτό

 

 

Η κάρτα είναι μπλε!!!! χα χα δε ξέρω αν το fifa έχει αλλο χρώμα

 

Δεν έχω ιδέα τι είναι το plus...Τέσπα, νομίζω έβγαλα μια άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ps plus μας δίνει 2 το μήνα δωρεάν. Αρα κατεβάζω 2 το μήνα και πολλές φορές σβήνω κάποιο άλλο για να χωρέσουν

 

Αν αγοράσεις κάρτα πάρε 16 αρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αγορασεις retail θα χει κανονικα το παιχνιδι μεσα ,αλλα ολα κανουν καποια εγκατασταση.οποτε καλο ειναι να αλλαξεις με μια το λιγπτερο 8ρα και μετα να δεις τι σε συμφερει απο τιμες.καποιες φορες τα retail ειναι πιο φτηνα απο τα ψηφιακα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.plaisio.gr/games/ps-vita/ps-vita-accessories/Sony-Memory-Card-16GB-kai-Mega-Pack-Lego-Voucher-PS719297093.htm

 

αυτό έχει και κάρτα και χώρα τα παιχνίδια . σίγουρα υπάρχουν κι αλλά παρόμοια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

πηρα ενα μεταχειρισμενο ps vita και ασχολουμαι το τελευταιο καιρο και μονο καλα λογια εχω να πω..οτι επαιξα μου αρεσε!uncharted,street fighter,little deviants,god of war collection,ninja gaiden..και εχω ακομη αρκετα παιχνιδια που δεν εχω ασχοληθει..!τον προκατοχο του,το psp δε το ξεχνω και θα ξαναπιασω σιγουρα καποια στιγμη αλλα προς το παρον με εχει κερδισει το φοβερο vita!οπως και η σονυ..με βλεπω δυσκολα να ξαναγυρναω σε nintendo φορητο..για το god of war collection εχω να πω οτι αξιζει με χιλια,ειδικα για μενα που δε τα εχω παιξει σε ps2/ps3..τερματισα το god of war 1 και δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα οπως διαβαζα σε κριτικες οτι εχει θεματακια κολλαει κτλ μια χαρα ετρεχε!και ο ηχος πολυ καλος..και τα βιντεο μου αρεσαν ας μην ηταν σε καλη αναλυση αφου μιλαμε για παιχιδι ps2 εποχης..ελπιζω και η μεταφορα του god 2 να ειναι εξισου καλη,δε το εχω παιξει ακομα..επισης το little deviants το βρηκα φοβερο και εντυπωσιακο παιχνιδακι.. κι αυτο παρεξηγημενο απο κριτικες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...