Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θενξ για τις απαντησεις!! παμε για 8αρα δηλαδης γιατι ειναι και ακριβες γμτ :-(

καλυτερα θα σου προτεινα μια 16gb η οποια εχει γυρω στα 45Ε αποτι ξερω παρα να πληρωσεις τα 25Ε που εχει η 8gb και μετα απο λιγο καιρο χρειαστεις μεγαλυτερη, πληρωσε την μια και καλη.

προσωπικη μου αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μου σπασανε τα νευρα αγορασα το motorstorm arctic edge το αποσυραν απο το eshop και τους στελω να μου επιστρεψουν τα χρηματα και καμια φωνη ουτε ακροαση απο psn network και ολα αυτα γιατι θα χαμε λιγο homebrew στο vita...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

H 8αρα ειναι ας πουμε οκ,αλλα οχι αρκετη.Για μενα απο 16αρα και πανω αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ ειχαμε ολα τα αλλα, οι μνημες ειναι πιο αργες και απο την καθυστερηση.

 

Πρεπει να ναι η πρωτη Cartidge Based κονσολα με Loadings πιο αργα και απο τα CD του PS1. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H 8αρα ειναι ας πουμε οκ,αλλα οχι αρκετη.Για μενα απο 16αρα και πανω αξιζει.

 

PDS13 πες μας εντυπώσεις από Vita!

Κάπου πήρε το μάτι μου πως δεν άντεξες και το αγόρασες :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

PDS13 πες μας εντυπώσεις από Vita!

Κάπου πήρε το μάτι μου πως δεν άντεξες και το αγόρασες :P :D

 

Πολυ καλες μεχρι στιγμης.Μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο οσο μου αρεσε το psp.Φοβαμαι βεβαια οτι θα το φανε τα βρωμοκινητοταμπλετς αλλα οκ:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλες μεχρι στιγμης.Μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο οσο μου αρεσε το psp.Φοβαμαι βεβαια οτι θα το φανε τα βρωμοκινητοταμπλετς αλλα οκ:P

 

Εύχομαι όχι! Οι βρωμοκινηταμπλετες θα πρέπει να ασχοληθούν με τα υπόλοιπα browser χάρτες κλπ. Τo gaming ας το αφήσουν στα PS Vita/3DS!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι όχι! Οι βρωμοκινηταμπλετες θα πρέπει να ασχοληθούν με τα υπόλοιπα browser χάρτες κλπ. Τo gaming ας το αφήσουν στα PS Vita/3DS!

 

 

Δυστυχως εκει στα βρωμοκινηταμπλετες βρισκεται το χρημα για τις εταιρειες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλες μεχρι στιγμης.Μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο οσο μου αρεσε το psp.Φοβαμαι βεβαια οτι θα το φανε τα βρωμοκινητοταμπλετς αλλα οκ:P

 

To Wifi έχεις ή το 3G?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω καταλάβει, με το 3G μπορείς να βάζεις SIM μέσα και να κάνεις κλήσεις; Τι παίζει;

νομιζω οτι με το 3G μπορεις και εχεις προσβαση απο οπουδηποτε και χωρις να εχις wi-fi, καπως σαν να βαζεις δωρεαν Mb οπως στα κινητα, ετσι πιστευω εγω, δλδ ετσι σαν να εχω καταλαβει, θα μας διαφωτισουν και τα παιδια που γνωριζουν για να μαθουμε καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα τη γνωμη μου το 3g δεν αξίζει!. πρωτα απο ολα γιατι το Online gaming σε οσα παιχνίδια κοιταξα υποστηρίζεται μόνο μεσω wifi συνδεσης, και αυτο γιατι το 3g εχει μεγάλο latency οποτε ολα τα παιχνίδια θα ειχαν lag. Κλήσεις δεν κανει, οποτε αυτο που μενει ειναι για σερφάρισμα με τον ενσωματωμένο web browser ειτε να μπαινει καποιος στο psn store, ειτε να χρησιμοποιει καποια απο τις εφαρμογες που υπαρχουν π.χ. facebook. Πλεον ομως ο περισσότερος κοσμος εχει παντα μαζί του ενα κινητο που θα ειναι είτε android ειτε iOS. Οποτε μπορει πολυ ευκολα να σηκωσει access point απο το κινητο του και να συνδεθει το psvita μεσω wifi στο κινητο κι ετσι να "τραβάει" internet, και υποθετικά να "κοροιδεψει" και τα παιχνίδια και ετσι να παιξει καποιος online μεσω 3g δυκτίου :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα τη γνωμη μου το 3g δεν αξίζει!. πρωτα απο ολα γιατι το Online gaming σε οσα παιχνίδια κοιταξα υποστηρίζεται μόνο μεσω wifi συνδεσης, και αυτο γιατι το 3g εχει μεγάλο latency οποτε ολα τα παιχνίδια θα ειχαν lag. Κλήσεις δεν κανει, οποτε αυτο που μενει ειναι για σερφάρισμα με τον ενσωματωμένο web browser ειτε να μπαινει καποιος στο psn store, ειτε να χρησιμοποιει καποια απο τις εφαρμογες που υπαρχουν π.χ. facebook. Πλεον ομως ο περισσότερος κοσμος εχει παντα μαζί του ενα κινητο που θα ειναι είτε android ειτε iOS. Οποτε μπορει πολυ ευκολα να σηκωσει access point απο το κινητο του και να συνδεθει το psvita μεσω wifi στο κινητο κι ετσι να "τραβάει" internet, και υποθετικά να "κοροιδεψει" και τα παιχνίδια και ετσι να παιξει καποιος online μεσω 3g δυκτίου :rolleyes:

 

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...