Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απολαυσα σε υπερβολικό βαθμό τα persona 4 και child of ligth και αυτή την περίοδο παίζω το darkest dungeon που δεν το περίμενα τόσο εθιστικο .θα τα τσεκαρω και τα τρια .χρονος να αφιερωσω υπάρχει .το Βίτα είναι έρωτας .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ μόλις ξεκίνησα το God Eater 2 και είχα 3+ μήνες να πιάσω παιχνίδι παρόλο που αγοράζω κάθε μήνα τίτλους, οι περισσότεροι μένουν σφραγισμένοι για καιρό.

Και τα 2 παιχνίδια που ανέφερες τα έχω τελειώσει 100% πάντως, στο Persona έχω χαλάσει 250+ ώρες, ένας χρόνος που έχω ξεπεράσει μόνο με το Terraria (300+).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα χαρώ πολύ αν τα βγάλουν σε προσφορά κάποια στιγμη στο store .Φιλέ μου χαρηκα που τα είπαμε και παλι ευχαριστώ για τις προτάσεις σου .καλη συνέχεια και καλό βράδυ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν πετύχει τίποτα καλό κάποιος για black friday ας το γράψει εδώ. Ο Κωτσόβολος έχει κάποιες καλές τιμές αλλά μόνο σε συγκεκριμένα καταστήματα.

 

Δεν παίζει τίποτα, τα εχω τσεκάρει.

Τα Public δεν θα βαλουν τίποτα, το ίδιο και για Nintendo (το ξερω εκ των εσω).

Το καλυτερο που βρηκα ειναι το World of Final Fantasy στον Κωτσόβολο στα 19,5 ευρώ (επιτέλους το αγόρασα!)

 

1.JPG?dl=1

 

Πήρα και το Uncharted 4 με την ευκαιρία επίσης λίγο πριν τα 20 ευρώ.

Επεξ/σία από xaerialtwistx
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει τίποτα, τα εχω τσεκάρει.

Τα Public δεν θα βαλουν τίποτα, το ίδιο και για Nintendo (το ξερω εκ των εσω).

Το καλυτερο που βρηκα ειναι το World of Final Fantasy στον Κωτσόβολο στα 19,5 ευρώ (επιτέλους το αγόρασα!)

 

1.JPG?dl=1

 

Πήρα και το Uncharted 4 με την ευκαιρία επίσης λίγο πριν τα 20 ευρώ.

Τα είδα του Κωτσόβολου αλλά δεν με βολεύουν τα καταστήματα που υπάρχουν...τέλος πάντων, δεν πειράζει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 6 ευρώ στο wallet και μου τρώγονται. Αν έχει κάποιος να προτείνει κάποιο game απο το store σε αυτά τα χρήματα καλοδεχούμενος .

Darkest dungeon...... Και φια ps4

Απολαυσα σε υπερβολικό βαθμό τα persona 4 και child of ligth και αυτή την περίοδο παίζω το darkest dungeon που δεν το περίμενα τόσο εθιστικο .θα τα τσεκαρω και τα τρια .χρονος να αφιερωσω υπάρχει .το Βίτα είναι έρωτας .

ςχεις κανενα οδηγο στα ελληνικα gia to darkest dungeon γιατι τα εχω βρει μπαστουνια!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πρεπει να εχεις συνδρομή στο πλας και εγώ δυστηχως δεν έχω .ευχαριστώ για την απάντηση παντός .

 

Ξανακοίταξε το για Gravity Rush, δεν ζητάει plus πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς δεν έχω κάποιο οδηγό φιλέ μου στα ελληνικά .θα υο κοιτάξω μόλις σχολασω Μακάτι να μην ζητάει ! Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση .

Δεν ζητάει ! 3,74 gravity rush αγαπώ όλο τον κοσμο !!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζω rayman origins κι έχω κολλήσει, καιρό είχα! :) Πολύ ωραίο!

 

Πιστευω πως το Origins ειναι καλύτερο από το Legends αλλά το Legends έχει τα μουσικά επίπεδα, τα έχεις δει;

 

 

 

 

Επίσης είναι τα μόνα παιχνίδια στα οποία δεν σιχαίνομαι τα υποθαλάσσια επίπεδα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...