Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειχα αγορασει ενα PSVITA μεταχειρισμενο το οποιο ειχε καποια ελαφρα σημαδακια στν οθονη.

Διαβασα πως εαν βαλεις ενα τζαμακι σχεδον "εξαφανιζονται'.

Υπαρχει καποιο value for money τζαμι για την οθονη του PsVita μαζι με μια σχετικα φθηνη εφαρμοστη θηκη?

Εχω το πρωτο μοντέλο και οχι το slim.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 24/2/2018 στις 12:51 ΜΜ, Bourdoulas είπε

Εγώ ξεκίνησα ξανά το Murasaki Baby μετά από 3 χρόνια! Την πρώτη φορά το είχα παρατήσει, δεν θυμάμαι για ποιο λόγο (μάλλον έλλειψη χρόνου). Υπέροχο art direction και ηχητικό τομέα που για μένα είναι το 50% του παιχνιδιού. Δυστυχώς τα touch controls δεν μου αρέσουν, άσε που το χέρι μου κρύβει την οθόνη του PS Vita :P

Πραγματικα Απίστευτο παιχνιδι το εοχε δωσει και το psn δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάτι παρόμοιο με το uncharted υπάρχει; Το παίζω σιγά σιγά για να κρατήσει πιο πολύ!

Πολύ καλό, αλλά τι παίζουμε μετά;; :)

Επεξ/σία από zio10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Βέβαια αυτό αφορά μόνο την Αμερικανικη και Ευρωπαϊκή αγορά

Sony’s American and European branches “plan to end all Vita GameCard production by close of fiscal year 2018,”.

Θα εξακολουθήσουν να βγαίνουν παιχνίδια σε φυσική μορφή σε πχ Ασία (που έτσι και αλλιώς είναι εκεί που έχουμε στραφεί τα τελευταία 2 χρόνια οι περισσότεροι που θέλουμε νέα retail παιχνίδια).

 

Απλά τώρα γκρεμίζονται όλες οι ελπίδες για μεταφορές επιτυχημένων PS Vita παιχνιδιών στην Ευρωπαϊκή αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ αγόρασα πρόσφατα vita κυρίως για το remote play αλλά ανακαλύπτω πως έχει φοβερούς τίτλους (persona 4 gold, indies για την ώρα) και έχει αρχίζει να μου τρώει gaming χρονο απο το ps4/pc. Πραγματικά δε καταλαβαίνω γιατι η sony δεν το υποστιρίζει με ένα revision ίσως με SD card slot. Κρίμα, είναι πάρα πολύ καλή κονσόλα! Θεωρώ πως αν υπήρχε ένα petition για US και EU users θα μαζευόντουσαν πολλές υπογραφές. Γενικά απ'οσο ψάχνω και διαβάζω/βλέπω , πολύ κόσμος μπήκε τα 1-2 τελευταία χρόνια στο κόσμο του vita.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.playstationlifestyle.net/2018/05/17/ps-vita-physical-games-japan-sales-still-continue/

 

Επίσης αυτά είναι τα στατιστικά του PS Vita στην Ιαπωνία:

PlayStation Vita Units

2017 sales:271,716 units

Life to date:5,709,193 units

Xbox One Units

2017 sales:16,212 units

Life to date:92,861 units

Επεξ/σία από xaerialtwistx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...