Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα market value πάντως πρέπει να τα διορθώσουν...

Όχι να θέλει 15.000.000 να πάρω τον Mirallas. :huh:

ναι αυτο οντως ειναι ενα προβλημα οπου το βρισκουμε και στα 2 ποδοσφαιρακια και στο PES και στο FIFA, κατι ειχαν κανει περισι στο PES2011 δλδ επερνες και Messi με 15-20εκ. αλλα μετα το 1ο update εφταναν παλι στον θεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι αυτο οντως ειναι ενα προβλημα οπου το βρισκουμε και στα 2 ποδοσφαιρακια και στο PES και στο FIFA, κατι ειχαν κανει περισι στο PES2011 δλδ επερνες και Messi με 15-20εκ. αλλα μετα το 1ο update εφταναν παλι στον θεο.

Ειδικά στο career στο fifa, π.χ πήγα στην Reading με budget για μετεγγραφες 10μυρια, πόσους παίχτες να πάρεις εαν ένας 'κανονικός' παίχτης θέλει 5; :confused:

Kαι να πουλήσεις δεν μπορείς , ο πιο ακριβός μου παίχτης ήταν 1.200.000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδικά στο career στο fifa, π.χ πήγα στην Reading με budget για μετεγγραφες 10μυρια, πόσους παίχτες να πάρεις εαν ένας 'κανονικός' παίχτης θέλει 5; :confused:

Kαι να πουλήσεις δεν μπορείς , ο πιο ακριβός μου παίχτης ήταν 1.200.000

σε αυτη την περιπτωση δεν αγοραζεις παιχτη, περνεις ενα καλο παιχτακι μεχρι 5-7εκ. να κανει διαφορα μεσα στην ομαδα για να μπορεσεις να κρατηθεις και μετα αναλογα με τα επιτευγματα σου και αναιβενοντας χρονιες θα βρεθουν και λεφτα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτη την περιπτωση δεν αγοραζεις παιχτη, περνεις ενα καλο παιχτακι μεχρι 5-7εκ. να κανει διαφορα μεσα στην ομαδα για να μπορεσεις να κρατηθεις και μετα αναλογα με τα επιτευγματα σου και αναιβενοντας χρονιες θα βρεθουν και λεφτα. ;)

Έτσι έκανα, πήρα τον Σαμαρά, γρήγορος και ψηλός και να τος πρώτος σκόρερ :-D Αν και την παιχτούρα τον Μιραλάς ήθελα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To πήρααααααααα! το βαλα να φορτίζει τώρα. 16:30 η ώρα θα τελειώσει η φόρτιση.Αυριο θα έρθει και το travel kit .πωπω πωωωωωω αντε να δούμε. :-D

 

Άντε καλό κάψιμο φίλε! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω ελληνικούς υπότιτλους πώς βάζω?? .μου βγαίνουν αλαμπουρνέζικα (με το xilisoft video converter ultimate παντα)

 

akyro το βρήκα.εδώ λέει για οποιον ενδιαφερεται!

http://www.xilisoft.com/video-converter/tutorial.html

 

δίπλο άκυρο.τελικά δε μπόρεσα πάλι αλαμπουρνεζικα μου τα βγάζει.Ξέρει κανείς καμμιά λύση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασε να αλλαξεις το encoding tou srt se Unicode, και ετσι θα βλεπεις ελληνικα και οχι αλαμπουρνεζικα :) :)

 

To πήρααααααααα! το βαλα να φορτίζει τώρα. 16:30 η ώρα θα τελειώσει η φόρτιση.Αυριο θα έρθει και το travel kit .πωπω πωωωωωω αντε να δούμε. :-D

 

Kαλοριζικο!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ πολύ το έκανα αυτό που μου είπες άλλα με unicode δεν το αναγνωρίζει καθόλου στη λίστα με τους υπότιτλους.Εσύ βλέπεις κανονικά υπότιτλους ελληνικούς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βλεπω κανονικα...κοιτα, το 7 απο οτι καταλαβα εχει ενα θεματακι και καποιες φορες δεν μου τα "συχγρονιζει" σωστα, δοκιμασε και το 6, παντως και στα 2 εχοντας "σωσει" το srt αρχειο σαν unicode στο encoding, βλεπω "ελληνικα" και οχι αλαμπουρνεζικα!! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...