Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο και εαν ειναι νεο!!!!αντε σιγα σιγα να "μαζευομαστε" :) :) να ανακοινωσουν τωρα και μια επανεκδοση των 3 πρωτων Crash Bandicoot και να τιναξει την μπανκα στον αερα μετα η $ΟΝΥ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτο και εαν ειναι νεο!!!!αντε σιγα σιγα να "μαζευομαστε" :) :) να ανακοινωσουν τωρα και μια επανεκδοση των 3 πρωτων Crash Bandicoot και να τιναξει την μπανκα στον αερα μετα η $ΟΝΥ!!

αντε και καποιος που να θελει να ξαναπαιξει το crash :-D

 

ολα τα εχουν βγαλει σε HD Collections εκτος απο το Crash.....

 

δεν θα ησυχασω αν δεν δω αυτο το παιχνιδι στο Vita τουλαχιστον γιατι στο 3 αποκλειετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε και καποιος που να θελει να ξαναπαιξει το crash :-D

 

ολα τα εχουν βγαλει σε HD Collections εκτος απο το Crash.....

 

δεν θα ησυχασω αν δεν δω αυτο το παιχνιδι στο Vita τουλαχιστον γιατι στο 3 αποκλειετε.

Καλα μιλάμε... και ειδκά το racing ... κακά τα ψέματα θα ταίριαζε σε φορητή κονσόλα :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα μιλάμε... και ειδκά το racing ... κακά τα ψέματα θα ταίριαζε σε φορητή κονσόλα :rolleyes:

:wacko:

το nitro crash cart δεν μαρεσε καθολου, καμια σχεση με τα παλια καλα πρωτα 3 crash του PS1.

ειδικα το Crash 1 ηταν ΕΠΟΣ αφου επεσε στα χερια μου για λιγες μερες ενα psp για να το χακαρω και μολις τοκανα εβαλα το crash1/2/3 και εκατσα και ελιωσα στο Crash 1, μπορει ναναι το μοναδικο παιχνιδι που δεν με ενδιαφερουν τα γραφικα για να το ξαναπαιξω, αν μου εδινες αλλο παιχνιδι τετοιας εποχης θα σου ελεγα μακρια ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:wacko:

το nitro crash cart δεν μαρεσε καθολου, καμια σχεση με τα παλια καλα πρωτα 3 crash του PS1.

ειδικα το Crash 1 ηταν ΕΠΟΣ αφου επεσε στα χερια μου για λιγες μερες ενα psp για να το χακαρω και μολις τοκανα εβαλα το crash1/2/3 και εκατσα και ελιωσα στο Crash 1, μπορει ναναι το μοναδικο παιχνιδι που δεν με ενδιαφερουν τα γραφικα για να το ξαναπαιξω, αν μου εδινες αλλο παιχνιδι τετοιας εποχης θα σου ελεγα μακρια ^_^

Εμένα προσωπικά μου αρέσουν και τα 4 ... Crash να 'ναι... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά μου αρέσουν και τα 4 ... Crash να 'ναι... :-D

τα 3 πρωτα ειχαν βγει για PS1 μετα εχασα τον λογαριασμο στο PS2 γιατι αλλαξε και η εταιρια, νομιζω βγηκαν αλλα 3-4 για το PS2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 3 πρωτα ειχαν βγει για PS1 μετα εχασα τον λογαριασμο στο PS2 γιατι αλλαξε και η εταιρια, νομιζω βγηκαν αλλα 3-4 για το PS2.

Θυμάμαι πως κάπου έχω παίξει ενα crash στο ps2, μιας και εγώ δεν είχα ποτέ ps2 αλλά δεν θυμάμαι περισσότερα... :-( :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο το βρισκω.

αυτο θα μπορουμε να το βρισκουμε σαν εφαρμογη στο PSN (free) ή θα το βρισκουμε σε retail στα μαγαζια οπως ολα τα παιχνιδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο το βρισκω.

αυτο θα μπορουμε να το βρισκουμε σαν εφαρμογη στο PSN (free) ή θα το βρισκουμε σε retail στα μαγαζια οπως ολα τα παιχνιδια?

λογικά σαν εφαρμογή, δεν θέλω να σκεφτώ αυτό το πράγμα σε μαγαζί και σε ποια τιμή :shock: :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικά σαν εφαρμογή, δεν θέλω να σκεφτώ αυτό το πράγμα σε μαγαζί και σε ποια τιμή :shock: :D

για να δουμε, μακαρι να μας κανουν εστω αυτο το δωρακι μπας και ασχολειθουμε και καθολου με το Vita, εγω αποταν τοχω παρει μετρημενες ειναι οι φορες που το εχω ανοιξει. :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δουμε, μακαρι να μας κανουν εστω αυτο το δωρακι μπας και ασχολειθουμε και καθολου με το Vita, εγω αποταν τοχω παρει μετρημενες ειναι οι φορες που το εχω ανοιξει. :confused:

Όλοι το λένε , για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Αξίζει πιστεύεται η αγορά PS Vita; Βασικά, ανταλλαγή θα κάνω, αν και αρχικά αυτό που θα ανταλλάξω το προόριζα προς πώληση. Η αλήθεια είναι, ότι με τα χρήματα υπολόγιζα να έπαιρνα ένα PS Vita, αλλά με χαλάει η τόσο μικρή ποικιλία του σε παιχνίδια. Με δεδομένο ότι του χρόνου πάω για πανελλήνιες, θα με ενδιέφερε, ώστε να το έχω μαζί και πριν τα μαθήματα να ξεκλέβω λίγο χρόνο. Υπάρχει περίπτωση για μελλοντικό JB του; Έχει ακουστεί κάτι; Τι θα με συμβουλεύατε;

 

Να'στε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλά με χαλάει η τόσο μικρή ποικιλία του σε παιχνίδια.

Για αυτό μην ανυσηχείς καθόλου... Παιχνιδάρες σίγουρα θα βγουν και στο ps vita, είναι θέμα χρόνου να γίνουν ανακοινώσεις νέων παιχνίδιων. Εγώ που το πήρα έχω μόνο το fifa 12 τώρα και η αλήθεια είναι πως ναι, χρειάζεται περισσότερα παιχνίδια μια τέτοια κονσόλα που εγώ προσωπικά την βρίσκω σουπερ :D

Μην ξεχνάς πως έρχεται και killzone 4 (δεν γνωρίζω αν βγει σε ps vita) , σίγουρα θα βγουν pes,fifa και ίσως NBK. Κάτι μου λέει και για God Of War( μακάρι :shock: ), ας είναι και collection από παλαιότερα Gow, εγώ θα το τιμήσω. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...