Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

 

Αξίζει πιστεύεται η αγορά PS Vita; Βασικά, ανταλλαγή θα κάνω, αν και αρχικά αυτό που θα ανταλλάξω το προόριζα προς πώληση. Η αλήθεια είναι, ότι με τα χρήματα υπολόγιζα να έπαιρνα ένα PS Vita, αλλά με χαλάει η τόσο μικρή ποικιλία του σε παιχνίδια. Με δεδομένο ότι του χρόνου πάω για πανελλήνιες, θα με ενδιέφερε, ώστε να το έχω μαζί και πριν τα μαθήματα να ξεκλέβω λίγο χρόνο. Υπάρχει περίπτωση για μελλοντικό JB του; Έχει ακουστεί κάτι; Τι θα με συμβουλεύατε;

 

Να'στε καλά.

Επειδη την πατησα θα σου ελεγα οτι αν σπιτι σου εχεις καποια αλλη κονσολα ειτε pc με το vita δεν προκειτε να ασχολειθεις, εγω ειχα PS3 και PC και το αγορασα, ζητημα να το εχω ανοιξει 10 φορες και το εχω κοντα 1 μηνα.

Απο παιχνιδια προς στιγμην υστερει κατα πολυ θα ελεγα αλλα σιγουρα θα βγουνε παιχνιδια για αυτο πιστευω μην ανυσηχεις.

Για jb δεν εχει ακουστει κατι ακομη αλλα κατι μου λεει οτι μεσα σε κανα χρονο θα σπασει.

 

Τι ανταλλαγη θελεις να κανεις ακριβως?δεν πιστευω να θες να δωσεις καμια κονσολα για να παρεις το vita? :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη την πατησα θα σου ελεγα οτι αν σπιτι σου εχεις καποια αλλη κονσολα ειτε pc με το vita δεν προκειτε να ασχολειθεις, εγω ειχα PS3 και PC και το αγορασα, ζητημα να το εχω ανοιξει 10 φορες και το εχω κοντα 1 μηνα.

Απο παιχνιδια προς στιγμην υστερει κατα πολυ θα ελεγα αλλα σιγουρα θα βγουνε παιχνιδια για αυτο πιστευω μην ανυσηχεις.

Για jb δεν εχει ακουστει κατι ακομη αλλα κατι μου λεει οτι μεσα σε κανα χρονο θα σπασει.

 

Τι ανταλλαγη θελεις να κανεις ακριβως?δεν πιστευω να θες να δωσεις καμια κονσολα για να παρεις το vita? :confused:

Και εγώ έχω ps3, pc και πρόσφατα ένωσα με την 32'' το gamecube(resident evil 4 :D) αλλά μια χάρα την βρίσκω και με το ps vita το βραδάκι στο κρεβάτι ακούγωντας και μουσικούλα ή βλέπωντας ράδιο αρβύλα :P χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανταλλαγή με iPad. Το ακύρωσα τελικά. Ας βγει πρώτα κανένα παιχνίδι. :-(

Λογική και σωστή κίνηση. Αλλά δεν μας είπες, έχεις κάποια κονσόλα;

Αν και για μένα όπως είπα και πιο πάνω δεν παίζει ρόλο μιας και ασχολούμαι και με τις 2 κονσόλες :-D .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογική και σωστή κίνηση. Αλλά δεν μας είπες, έχεις κάποια κονσόλα;

Αν και για μένα όπως είπα και πιο πάνω δεν παίζει ρόλο μιας και ασχολούμαι και με τις 2 κονσόλες :-D .

Ναι, PS3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω ps3, pc και πρόσφατα ένωσα με την 32'' το gamecube(resident evil 4 :D) αλλά μια χάρα την βρίσκω και με το ps vita το βραδάκι στο κρεβάτι ακούγωντας και μουσικούλα ή βλέπωντας ράδιο αρβύλα :P χαχα

 

Στο ps vita βλέπεις ράδιο αρβύλα? :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έχω ps3, pc και πρόσφατα ένωσα με την 32'' το gamecube(resident evil 4 :D) αλλά μια χάρα την βρίσκω και με το ps vita το βραδάκι στο κρεβάτι ακούγωντας και μουσικούλα ή βλέπωντας ράδιο αρβύλα :P χαχα

δεν ειπα εγω οχι απλα ειπα οτι αν εχεις pc και καποια κονσολα στο σπιτι δυσκολα θα κατσεις να ασχολειθεις και με το Gaming του Vita, μονο και μονο στην ιδεα οτι εχεις παιχνιδαρες και σε περισσοτερες ιντσες φτανει και περισευει πιστευω.

Το Vita ειναι φοβερο πιστευω για ταξιδια να το εχεις πχ στις διακοπες το καλοκαιρακι......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειπα και εγω, λεω να εβγαλαν flash player και να μην πηρα χαμπαρι?

Είναι κρίμα πάντως μια τέτοια φορητή κονσόλα με τόσες δυνατότητες να μην έχει f.player :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

05/09/2012

The LittleBigPlanet Vita Beta is Coming Soon! Sign Up Now!

 

The LittleBigPlanet™ community is about to get a very special treat! Very soon, many of you will have the opportunity to participate in the LittleBigPlanet™ Beta on PS Vita, where you will get an exclusive sneak peek at Sackboy’s most thrilling adventure yet!

 

The goal of the Beta is to get feedback on the overall experience from the folk that understand it like few others – and that means you!

 

For a chance to take part in this exclusive event, head on over to the sign-up page to register your interest right away!

 

If you are in a North American region please use the sign-up page here:

http://lbpvitabeta.us.playstation.com/

 

If you are in the European region please use the sign-up page here:

https://psnbeta.eu.playstation.com/LittleBigPlanetVita/enroll.php

 

It is a bit tricky to sign-up on the European site so here’s a quick little guide for you:

1. Copy the URL and paste it in your browser

2. Sign in using your PSN account

3. You will be directed to a page saying you don’t have access, don’t worry though,

paste in the URL again in your browser and press enter.

4. Fill in the details and you’re done!

 

There will be even more information to follow. For now though, dust off your finest analytical hat, and prepare to dive in to Sackboy’s latest escapade!

 

www.littlebigplanet.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο store εχει με 14.99 το Everybody's Golf Και το Modnation Racers, προσωπικα τα αγορασα, σε αυτη την τιμη ειναι πολυ ωραια παιχνιδακια και τα 2, εαν ομως εδινα τα 39,9 ~ 44,9 που "ζητανε" οι ελληνες απατεωνες στα μαγαζια τους, τοτε ΣΙΓΟΥΡΑ θα το μετανοιωνα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...