Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι σχεση εχει ρε παιδια το gaming με το φυλο?

Μπορω μονο να δεχτω οτι παιζουν διαφορετικα παιχνιδια καποιες γυναικες.

Μακαρι να επαιζαν ολες οι γυναικες παιχνιδια.

 

Μεχρι στιγμης εχω σταθει τυχερος παντως :P

Same here. NFS, Witcher, Left4Dead κλπ.. Τι άλλο θέλεις..?

Μέχρι και Euro 2012 παίξαμε.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενταξει εσεις πιστευετε οτι ειναι φυσιολογικο οι γυναικες να παιζουν games,εγω πιστευω οτι ειναι οτι πιο αντιθηλυκο και αντισεξουαλικο και ειναι αγοροκοριτσα και καποιοι πιστευουν οτι οι αγελαδες ειναι θεοι :) Αποψεις ειναι αυτες...

 

@JohnVani18 και καποιοι ανδρες φορανε τακουνια και φουστες και χορευουν γυμνοι...αυτο τους κανει φυσιολογικους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάποιες γυναίκες φοράνε αντρικά ρούχα και έχουν κοντό μαλλί, αυτές είναι φυσιολογικές?

 

Μην συσχετίζεις το gaming (ένα hobby) με τελείως διαφορετικά θέματα και προτιμήσεις κάποιου συγκεκριμένου αριθμού ατόμων (που νιώθουν καλύτερα οταν φοράνε κάτι το οποίο δεν είναι "φυσιολογικό" για την κοινωνία μας).

 

υγ : έτσι όπως είναι η "κοινωνία" μας, πλέον όλα είναι φυσιολογικά και δεκτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει εσεις πιστευετε οτι ειναι φυσιολογικο οι γυναικες να παιζουν games,εγω πιστευω οτι ειναι οτι πιο αντιθηλυκο και αντισεξουαλικο και ειναι αγοροκοριτσα και καποιοι πιστευουν οτι οι αγελαδες ειναι θεοι :) Αποψεις ειναι αυτες...

 

@JohnVani18 και καποιοι ανδρες φορανε τακουνια και φουστες και χορευουν γυμνοι...αυτο τους κανει φυσιολογικους?

 

 

Αυτά τα άσχετα παραδείγματα τα σκέφτεσαι πολύ ώρα ή απλά πετάς την πρώτη βλακεία που σου έρχεται στο μυαλό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ενταξει εσεις πιστευετε οτι ειναι φυσιολογικο οι γυναικες να παιζουν games,εγω πιστευω οτι ειναι οτι πιο αντιθηλυκο και αντισεξουαλικο και ειναι αγοροκοριτσα και καποιοι πιστευουν οτι οι αγελαδες ειναι θεοι :) Αποψεις ειναι αυτες...

 

Ειναι φυσιολογικο να βλεπουν ταινιες και οχι να παιζουν games?Ποια η διαφορα?

Γιατι χρειαζεται παραπανω τεστοστερονη το gaming?

 

Εγω το βρισκω ΓΑΜΑΤΟ να παιζουν games.Αποψεις.

 

@JohnVani18 και καποιοι ανδρες φορανε τακουνια και φουστες και χορευουν γυμνοι...αυτο τους κανει φυσιολογικους?

 

Ναι ,γιατι οχι.

Ποιος οριζει το φυσιολογικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φυσιολογικο να βλεπουν ταινιες και οχι να παιζουν games?Ποια η διαφορα?

Γιατι χρειαζεται παραπανω τεστοστερονη το gaming?

Εγω το βρισκω ΓΑΜΑΤΟ να παιζουν games.Αποψεις.

 

 

 

Ναι ,γιατι οχι.

Ποιος οριζει το φυσιολογικο?

 

Χαχαχα έλιωσα! :mrgreen:

 

Συμφωνώ πάντως με τα παιδιά από πάνω. Όπως δεν είναι περίεργο να βλέπουν οι γυναίκες ταινίες, να παίζουν επιτραπέζια, να αθλούνται, έτσι δεν είναι περίεργο να παίζουν και games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχουμε φυγει εντελως οφφτοπικ,

ΣΟΒΑΡΕΥΤΕΙΤΕ

γουστο και καπελο του καθενος να παιζει games, να κυκλοφορει με αυτα στο μετρο, και να κανει οτι θελει και οπως τη βρισκει

Αυτα ειναι προσωπικα θελω του καθενα μας και δε δινουμε λογο γι αυτα.

Απο κει και περα το θεμα ειναι το βητα. Αν ειναι ανοιξτε αλλο τοπικ και το συζητατε εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα άσχετα παραδείγματα τα σκέφτεσαι πολύ ώρα ή απλά πετάς την πρώτη βλακεία που σου έρχεται στο μυαλό;

 

Εγω λεω οτι εσυ πετας βλακειες αρα εσυ εισαι ο βλακας και οχι εγω :) Ακουστηκες :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic:

 

 

Federer έπρεπε να δεις στο webcast του gameover που βγήκε μια γυναίκα και μιλούσε για τις εντυπώσεις της από Ε3 και ποια παιχνίδια της άρεσαν και θέλει να παίξει. σε λίγο θα βγει μία ακόμα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Sony διέθεσε σήμερα το νέο firmware update για το PS Vita, ανεβάζοντας την έκδοση λογισμικού στο 1.69. Σύμφωνα με τον αντιπρόεδρο της Sony Network Entertainment, Eric Lempel, πρόκειται για ένα ελλάσωνος σημασίας update, που βελτιώνει τη συνολική σταθερότητα του συστήματος. Η εν λόγω αναβάθμιση είναι τελείως προαιρετική -για όσους το επιθυμούν η διαδικασία θα πρέπει να γίνει χειροκίνητα, από την εφαρμογή Settings.

 

www.gameover.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε ο κωδικος σημερα για την ΒΕΤΑ του LBP....το παιχνιδι ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ απο αυτο του PSP και μπορω να το συγκρινω με αυτο του PS3 σε "ομορφια" ειτε γραφικων ειτε gameplay!!!, αν και προκειται για ΒΕΤΑ θα ελεγα οτι "βρηκα" πολυ κοσμο να παιζει...ενω ηδη εχω βρει 664 "επιπεδα" που εχουν φτιαξει αλλοι gamers!!! Εχει ερθει σε κανεναν αλλο κωδικος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...