Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αντιμετωπιζει κανεις προβλημα με το demo του Εscape Plan? γιατι εμενα μου δινει error C2-12828-1 καθε φορα και δεν "ξεκιναει"......

 

 

Ψαξε στο γουγλη για το συγκεκριμενο error

παντα ψαχνουμε για οποιοδηποτε error σε κονσολα

http://community.eu.playstation.com/t5/PS-Vita-General-Discussion/Fixing-the-Error-c2-12828-1-issue-on-your-Vita/td-p/15328217

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστω το εχω ηδη ψαξει...και ξερω περι τινος προκειται (αν και τη λυση την βρισκω λιγο...."περιεργη"), απλα θελω να δω εαν και σε καποιον αλλο (απο Ελλαδα) συμβαινει το ιδιο...

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε ο κωδικος σημερα για την ΒΕΤΑ του LBP....το παιχνιδι ειναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ απο αυτο του PSP και μπορω να το συγκρινω με αυτο του PS3 σε "ομορφια" ειτε γραφικων ειτε gameplay!!!, αν και προκειται για ΒΕΤΑ θα ελεγα οτι "βρηκα" πολυ κοσμο να παιζει...ενω ηδη εχω βρει 664 "επιπεδα" που εχουν φτιαξει αλλοι gamers!!! Εχει ερθει σε κανεναν αλλο κωδικος?

πως μπορουμε να βρουμε τον κωδικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια sites εδιναν οδηγιες για το πως μπορουσαμε να το κανουμε μεσω $ΟΝΥ, η $ΟΝΥ παλι, εστελνε σε οσους ειχαν "γραφτει" στα PSVITA News, οδηγιες (μεσω αυτου μου ηρθε εμενα), τωρα, δεν ξερω εαν προλαβαινεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια sites εδιναν οδηγιες για το πως μπορουσαμε να το κανουμε μεσω $ΟΝΥ, η $ΟΝΥ παλι, εστελνε σε οσους ειχαν "γραφτει" στα PSVITA News, οδηγιες (μεσω αυτου μου ηρθε εμενα), τωρα, δεν ξερω εαν προλαβαινεις...

οκ ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτες το έφερε ένας φίλος και το σκαλίσαμε.

Ωραίο είναι αλλά δεν υπάρχουν παιχνίδια.

Έχει το uncharted και θέλει να πάρει και κάτι άλλο αλλά δεν βρήκαμε κάτι αξιόλογο εκτός από το fifa και το rayman που το έχει στο ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gravity Rush. Νομίζω βγαίνει αυτήν την εβδομάδα.

νομιζω πρεπει να βγηκε αυτο, στο zavvi το εβγαλαν απο pre-order και το εχουν για κανονικη αγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πρεπει να βγηκε αυτο, στο zavvi το εβγαλαν απο pre-order και το εχουν για κανονικη αγορα.

 

Στην Ελλάδα δεν ξέρω... Πάντως έχω ακούσει τα καλύτερα για το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Ελλάδα δεν ξέρω... Πάντως έχω ακούσει τα καλύτερα για το παιχνίδι.

οντως παιχνιδαρα ειναι, μονο και μονο απο το demo 10 λεπτων που εχει το PSN ειναι φοβερο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλαβετε και μπειτε στο PS Store εχει βγαλει δωρεαν τα TOP DARTS & HUSTLE KING (δυστυχως εγω τα εχω αγορασει πολυ πιο πριν στα 7.99 το καθενα....:( )

 

Mην μπερδευτειτε εχει δυο HUSTLE KING, το ενα FREE το αλλο με 2,99Ε και τα δυο "δουλευουν" αλλα το ενα ειναι FREE!!!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...