Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Από όσο είδα αυτό ήταν ps2 game. Έχει γίνει απλή μεταφορά? Οι βαθμολογίες πάντως είναι πολύ καλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το P4 ηταν ηδη παιχνιδαρα στο PS2. Και αυτο με extra content προβλεπεται να ειναι ακομα περισσοτερο. Αν και το P3 εχει καλυτερη ιστορια απο το P4 σαν συνολο το 4 ειναι καλυτερο. Αυτο θα ειναι το τριτο παιχνιδι που θα αποκτησω στο PSV.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει ρε man...κρατα το Samsung να παιζεις. Αλλα επειδη εισαι ασχετος απο παιχνιδια θα σου πω κατι μπας και παρει λιγο μπροστα το μυαλο σου. Σε ολα τα screenshots που εκανες post μπορει η αναλυση να ειναι 1280χ800 αλλα ολα μα ολα τα textures ειναι χαμηλης αναλυσης.

 

τα textures φιλε μου ειναι πολύ υψηλότερης ανάλυσης πάντως απο αυτα στα παιχνίδια του psvita ;)

 

εχω psvita και galaxy note II n7100, και ξέρω τι λέω !

το psvita εχει το chip γραφικων του ipad 3, το οποιο ειναι υπερδύναμη και ειναι γνωστό , δεν ξέρουμε βεβαια αν ειναι τριπύρηνο όπως του ipad 3 η χρησιμοπιεί μόνο ενα core. αλλα και παλι δε δικαιολογείται οχι μόνο για αυτα τα γραφικα που εχει μεχρι στιγμης στα games του αλλα και για το upscaling, που σιγα την αναλυση που εχει η οθόνη του και δεν μπορει να τα δουλεψει με εστω 30fps. Τόσο χώμα πια έχουν ριξει στα clocks στο psvita για να κρατάει η μπαταρία? αυτό ειναι αποτυχία σκέτη, τι να το κανεις αν εχει τόσο δυνατο chip γραφικων οπως λενε και να παιζει στα clocks του game boy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα textures φιλε μου ειναι πολύ υψηλότερης ανάλυσης πάντως απο αυτα στα παιχνίδια του psvita ;)

 

εχω psvita και galaxy note II n7100, και ξέρω τι λέω !

το psvita εχει το chip γραφικων του ipad 3, το οποιο ειναι υπερδύναμη και ειναι γνωστό , δεν ξέρουμε βεβαια αν ειναι τριπύρηνο όπως του ipad 3 η χρησιμοπιεί μόνο ενα core. αλλα και παλι δε δικαιολογείται οχι μόνο για αυτα τα γραφικα που εχει μεχρι στιγμης στα games του αλλα και για το upscaling, που σιγα την αναλυση που εχει η οθόνη του και δεν μπορει να τα δουλεψει με εστω 30fps. Τόσο χώμα πια έχουν ριξει στα clocks στο psvita για να κρατάει η μπαταρία? αυτό ειναι αποτυχία σκέτη, τι να το κανεις αν εχει τόσο δυνατο chip γραφικων οπως λενε και να παιζει στα clocks του game boy?

 

Α στον φιλε μου αλλο ενα άτομο που παραληρεί πίσω απο την άγνοια του. Ετσι και αλλιως φαινεται το παλικαρι οτι τα μονα textures που εχει δει ειναι αυτα του ΄psp ξυπνα΄ μιλαμε high resolution TEXELS :-D

Ρε PDS σοβαρα ρε φιλε εν ετοι 2013 μιλας για SONY ? :-D

 

Ultralisk δεν σώνεται το psp είτε βγαλεις persona ειτε τηλεpersona :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παιχνιδια δικα του διαφορετικα απο ολους τους αλλους.

 

Το psp vita εχει τα αποφαγια του ps3...

 

Συντομα στα κινητα μας: Real Racing 3

 

http://www.youtube.com/watch?v=NQDQywA42bQ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μεγαλε περαν του οτι τρολλαρεις, εισαι και offtopic !!!

φτιαξε ενα PSV vs ADROID να τα διαβαζεις μονος σου να λες οτι θες

Ενας mod δεν βλεπει το θεμα να δωσει τις απαραιτητες συστασεις στον κυριο;

Το θεμα εδω ειναι καθαρα psv, ειπες τη γνωμη σου σεβαστη αλλα οχι αποδεκτη, περαν αυτου ομως το τρολαρισμα κατανταει ενοχλητικο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει παιχνιδια δικα του διαφορετικα απο ολους τους αλλους.

 

Το psp vita εχει τα αποφαγια του ps3...

 

Συντομα στα κινητα μας: Real Racing 3

 

http://www.youtube.com/watch?v=NQDQywA42bQ

 

Πραγματικά φίλε καταντας γραφικός δεν το καταλαβαίνεις ; Ένταξη κοπανα την touch screen σου και απόλαυσε το υπέρτατο gameplay :):)

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυκλοφορησε το P4tG στην Αμερικη, τωρα περιμενουμε σαν τους μαλακες εμεις την ανοιξη του 2013 για να το εχουμε. Αυτος που σκεφτηκε πρωτος το region lock σε οποιοδηποτε hardware/ software να του ψοφησει ο σκυλος του πουστη. Ειμασταν μια χαρα με το DS, αγοραζαμε οτι θελαμε. Τωρα ξανα μανα πισογυρισμα να περιμενουμε μηνες ολοκληρους για την κυκλοφορια του οποιαδηποτε παιχνιδιου. Guilty και το PSV και το 3DS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το PSV νομίζω δεν είναι Region locked

 

Το ιδιο το μηχανημα δεν ειναι αλλα το PSN και τα DLC/ online features του εκαστοτε παιχνιδιου ειναι. Στην περιπτωση του P4 δεν πιστευω να εχουμε καποιο προβλημα αλλα σιγουρα θελει λιγο μελετη πριν παμε για αγορα.

 

Editi: Επισης το Persona arena ειναι region locked απο μονο του οποτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...