Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετήσια για μένα είναι πεταμένα λεφτά (με την έννοια πως δεν θα την αξιοποιήσω), στο PS3 δεν ξοδεύω πλέον πολύ χρόνο, ένα μήνα είχα να το ανοίξω λόγω σχολής. Και γενικά τα παιχνίδια που θέλω τα αγοράζω.

Τα μόνα που θα με ενδιέφεραν είναι Ratchet & Clank Q-Force, Beyond, GoW Ascension και The Last of Us (που σιγά μην τα βάλουν στο PSN+). Τα multiplatform τα παίζω αλλού.

Επίσης στο Vita τα παιχνίδια που θέλω, πάλι τα έχω αγοράσει. Το Gravity Rush απλά επειδή έκατσε το κατέβασα.

 

Στην δικιά σου περίπτωση ναι. Συμφωνώ. Δεν σε συμφέρει η ετήσια συνδρομή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ετήσια για μένα είναι πεταμένα λεφτά (με την έννοια πως δεν θα την αξιοποιήσω), στο PS3 δεν ξοδεύω πλέον πολύ χρόνο, ένα μήνα είχα να το ανοίξω λόγω σχολής. Και γενικά τα παιχνίδια που θέλω τα αγοράζω.

Τα μόνα που θα με ενδιέφεραν είναι Ratchet & Clank Q-Force, Beyond, GoW Ascension και The Last of Us (που σιγά μην τα βάλουν στο PSN+). Τα multiplatform τα παίζω αλλού.

Επίσης στο Vita τα παιχνίδια που θέλω, πάλι τα έχω αγοράσει. Το Gravity Rush απλά επειδή έκατσε το κατέβασα.

Απ οσο θυμαμαι το σεπτεμβριο ειχε 37 ευρω η ετησια συνδρομη. Αν μη τι αλλο ειναι σουπερ τιμη για ενα χρονο, με τοσα παιχνιδια που προσφερει και μαλιστα ΑΞΙΟΛΟΓΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Toν Σεπτ ηταν η καλυτερη ευκαιρια για plus.Εγω τοτε εβαλα και εδινε νομιζω εκεινον το μηνα και το Red dead redemption.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά τώρα εν όψει γιορτών στο update του Δεκέμβρη, θα βάλουν παιχνιδάρες για να δελεάσουν όλο και περισσότερο κόσμο. Δεν είναι απίθανο να δούμε κανα Uncharted 3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά τώρα εν όψει γιορτών στο update του Δεκέμβρη, θα βάλουν παιχνιδάρες για να δελεάσουν όλο και περισσότερο κόσμο. Δεν είναι απίθανο να δούμε κανα Uncharted 3.

 

Μακάρι... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@John or spinemm. Με την psplus membership, εχεις τα παραπανω παιχνιδια δωρεαν? καθως και δωρεαν οσα βγαινουν για το PS3? με εναν λογαριασμο και με 50 ευρω το χρονο;

 

Ναι, ΕΤΣΙ ακριβως οπως το γραφεις!! :) ειμαι PLUS απο την πρωτη ημερα και μπορω να σου πω οτι το εχω καταευχαριστηθει, βεβαια απο την αλλη ειναι λογικο να δινει τετοια "δωρα" η $ΟΝΥ απο την στιγμη που δε νομιζω οτι μπορει να "πλησιασει" το live της Μ$!!!

 

 

Tωρα κατι αλλο....

 

Παιδια ΑΓΟΡΑΣΤΕ το LORD OF THE RINGS (Προσωπικα τα αγορασα και στο vita και sτο PS3) ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και στις δυο κονσολες, η εκδοση του vita ειναι διαφορετικη ΣΕ αρκετα σημεια σε σχεση με αυτη του μεγαλου του αδερφου αλλα ειναι εξισου ΟΜΟΡΦΗ και σε "τραβαει" να το παιξεις....η εκδοση του PS3 ειχε μεσα και 2 κωδικους για εξτρα χαρακτηρες,

 

ΓΡΑΦΙΚΑ: παρα παρα παρα πολυ ομορφα, ισως οτι καλυτερο σε LEGO παιχνιδι

ΜΟΥΣΙΚΗ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ,

GAMEPLAY: ΕΘΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ,

 

αν ηταν να το περιγραψω με μια λεξη......AΓΟΡΑΣΤΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, ΕΤΣΙ ακριβως οπως το γραφεις!! :) ειμαι PLUS απο την πρωτη ημερα και μπορω να σου πω οτι το εχω καταευχαριστηθει, βεβαια απο την αλλη ειναι λογικο να δινει τετοια "δωρα" η $ΟΝΥ απο την στιγμη που δε νομιζω οτι μπορει να "πλησιασει" το live της Μ$!!!

 

 

Tωρα κατι αλλο....

 

Παιδια ΑΓΟΡΑΣΤΕ το LORD OF THE RINGS (Προσωπικα τα αγορασα και στο vita και sτο PS3) ειναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και στις δυο κονσολες, η εκδοση του vita ειναι διαφορετικη ΣΕ αρκετα σημεια σε σχεση με αυτη του μεγαλου του αδερφου αλλα ειναι εξισου ΟΜΟΡΦΗ και σε "τραβαει" να το παιξεις....η εκδοση του PS3 ειχε μεσα και 2 κωδικους για εξτρα χαρακτηρες,

 

ΓΡΑΦΙΚΑ: παρα παρα παρα πολυ ομορφα, ισως οτι καλυτερο σε LEGO παιχνιδι

ΜΟΥΣΙΚΗ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ,

GAMEPLAY: ΕΘΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟ,

 

αν ηταν να το περιγραψω με μια λεξη......AΓΟΡΑΣΤΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!

 

Να φανταστώ δεν υπάρχει cross buy δυνατότητα έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τετοια παιχνιδιακια που ειναι οτι πρεπει για τα φορητα με κανουν να μετανιωνω που εδωσα το vita.

αν και lego παιχνιδια δεν μου αρεσουνε, βασικα δεν εχω παιξει αλλα αποτι βλεπω στα βιντεο δεν με πολυ τραβανε αυτο ειναι οτι πρεπει για το φορητο της SONY.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι τετοια παιχνιδιακια που ειναι οτι πρεπει για τα φορητα με κανουν να μετανιωνω που εδωσα το vita.

αν και lego παιχνιδια δεν μου αρεσουνε, βασικα δεν εχω παιξει αλλα αποτι βλεπω στα βιντεο δεν με πολυ τραβανε αυτο ειναι οτι πρεπει για το φορητο της SONY.

 

Εγώ προσωπικά επειδή γουστάρω το co-op των LEGO θα το προτιμήσω ή στο PS3 ή στο PC. Για έναν μοναχικό παίκτη όμως στο vita θα ήταν αρκετά ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστώ δεν υπάρχει cross buy δυνατότητα έτσι?

 

Καλα θα ηταν αλλα δεν..... :( :( οποτε επρεπε να δωσω 49,99 για το 3, 44,99 για το vita.

 

Κατι τετοια παιχνιδιακια που ειναι οτι πρεπει για τα φορητα με κανουν να μετανιωνω που εδωσα το vita.

αν και lego παιχνιδια δεν μου αρεσουνε, βασικα δεν εχω παιξει αλλα αποτι βλεπω στα βιντεο δεν με πολυ τραβανε αυτο ειναι οτι πρεπει για το φορητο της SONY.

 

Πραγματι.... εχοντας αγορασει και παιξει σχεδον οτι κυκλοφορει για το vita, θα σου πω οτι αυτο και το LEGO ΒΑΤΜΑΝ 2 (παροτι ειναι πολυ μικρο και τελειωνει σχεδον γρηγορα) ειναι ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ για να απολαυσεις το vita, θα εγραφα και το WRC3 αλλα ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΑΤΗ απο την στιγμη που ειναι ΚΟΜΜΕΝΟ και το μονο που προσφερει ειναι 6 χωρες και μερικα αυτοκινητα σε σχεση με το ιδιο παιχνιδι για το 3, παρολα αυτα, τα γραφικα η "κινηση" ο χειρισμος και ο ηχος ειναι ΙΔΙΑ με την "μεγαλη" εκδοση....

 

Αλλαζοντας θεμα, παιδια παιξτε το SINE MORA....ακομα ενα παιχνιδι που στο vita ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ αλλα πολυ δυσκολο :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βασικα αν ειχα ακομη το vita μου σιγουρη αγορα θα αποτελουσε το ac liberation.

 

Έχει πάρει μέτριες βαθμολογίες κυρίως λόγω των προβλημάτων. Πτώσεις σε fps και bugs μέσα στη μάχη. Μέσος όρος 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει μέτριες βαθμολογίες κυρίως λόγω των προβλημάτων. Πτώσεις σε fps και bugs μέσα στη μάχη. Μέσος όρος 7.

οπως εχω ξαναπει δεν περνω και πολυ σοβαρα τις βαθμολογιες μιας και δεν με ενδιαφερουνε.

αν κατι μαρεσει εμενα δεν πα να λεει ο καθενας οτι θελει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...