Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις κανει τα updatres? σε ποιο firmware eisai? εαν ΝΑΙ και 2.01 τοτε διεγραψε απο τον βιτα την συνδεση που εχεις κανει και βαλε το βιτα να ξαναψαξει αφου την βρει ξαναπερνα του τον κωδικο, εαν και παλι δεν βρει τσεκαρε τις ρυθμισεις του ρουτερ σου, πχ εμενα σε ενα level1 που ειχα δεν "εμπαινε" σε ενα USROBOTICS (που δεν εχει ασυρματο "μπαινω" μεσω connectify) και στο ΖΤΕ του ΟΤΕ μπαινει κανονικα!! Επισης στα μοντεμ της CYTA μπαινει κανονικα μεσω connectify.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

στην 2.01 ειμαι..δεν εχω ρουτερ..ειναι σε πολυκατοικια κα καθε δωματιο μια θυρα υποδοχης ethernet οπου συνδέεται το καθε pc..οποτε δεν μπορώ να ελεγξψ κατι...στην 2.01 είμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικα ναι. Εκτος και εαν οι τελωνειακοι εγιναν ΞΑΦΝΙΚΑ τοσο "ψειρες" (που δεν το νομιζω υστερα και απο τις μειωσεις που εχουν "φαει" και αυτοι) και ασχοληθουν με ενα πακετακι που θα φτασει σαν gift.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα απο οτι εχω καταλαβει τοσο καιρο που ειμαι plus (γιατι δεν το παρακολουθω και συνεχεια) η συχνοτητα αλλαγης παιζει απο μια εβδομαδα εως ανα μηνα. Αυτο για το 3, Τωρα πχ στο vita, ουτε μηνας δεν εχει κλεισει που εχει εφαρμοστει οποτε θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ισχυει μεχρι τις πρωτες πρωινες ωρες της Τεταρτης 19 Δεκ.

 

Νομίζω τα UC και Gravity Rush θα κρατήσουν παραπάνω από το συνηθισμένο. Έτσι είχα διαβάσει τουλάχιστον στο ps blog.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, γραφουν οτι αυτα τα δυο θα τα κρατησουν μεχρι τελος Δεκεμβρη. Το ειδα απλα δεν ημουν σπιτι για να το διορθωσω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...