Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λιγο περιεργο μου φαινεται.....πηγαινε στο store μεσα απο το vita -->κατω δεξια εχει ενα tab με 3 τελειες-->επελεξε services list-->και μετα πηγαινε εκει που γραφει playstation plus, εκει σου γραφει πληροφοριες και σου δειχνει τις πληροφοριες-ανανεωσεις πoυ εχεις κανει για το Plus.

 

 

Στο Mortal Combat εμενα μου δινει σαν ημερομηνια "ληξης" την τελευταια ημερομηνια απο την ανανεωση που εκανα οταν ηταν σε εκπτωση το Plus...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λιγο περιεργο μου φαινεται.....πηγαινε στο store μεσα απο το vita -->κατω δεξια εχει ενα tab με 3 τελειες-->επελεξε services list-->και μετα πηγαινε εκει που γραφει playstation plus, εκει σου γραφει πληροφοριες και σου δειχνει τις πληροφοριες-ανανεωσεις πoυ εχεις κανει για το Plus.

 

 

Στο Mortal Combat εμενα μου δινει σαν ημερομηνια "ληξης" την τελευταια ημερομηνια απο την ανανεωση που εκανα οταν ηταν σε εκπτωση το Plus...

Το Mortal Kombat γιατί έχει ημερομηνία λήξης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα οσα προσφερονται μεσω του Plus εχουν ημερομηνια ληξης την ημερα που τελειωνει η συνδρομη σου, εαν την ανανεωσεις ανανεωνεται και η ημερομηνια ληξης στο/α παιχνιδι/α που KΑΤΕΒΑΖΕΙΣ μεσω Plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα οσα προσφερονται μεσω του Plus εχουν ημερομηνια ληξης την ημερα που τελειωνει η συνδρομη σου, εαν την ανανεωσεις ανανεωνεται και η ημερομηνια ληξης στο/α παιχνιδι/α που KΑΤΕΒΑΖΕΙΣ μεσω Plus.

Α έτσι εντάξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τωρα στο official twitter της Playstation

 

A nice little PS Vita reveal coming up at 4.00pm GMT on PlayStation Blog for shoot 'em up fans...

 

Νεο tweet

 

And while we're in Tease Mode, we'll have news on a much requested PS Vita title at 2.00pm too.

έχω αγωνια να δω τι θα είναι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις τωρα στο official twitter της Playstation

 

A nice little PS Vita reveal coming up at 4.00pm GMT on PlayStation Blog for shoot 'em up fans...

 

Νεο tweet

 

And while we're in Tease Mode, we'll have news on a much requested PS Vita title at 2.00pm too.

έχω αγωνια να δω τι θα είναι :)

Me too :)

 

Sumioni: Demon Arts paints a picture on PS Vita next week

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια απο το καλοκαιρι λενε οτι θα βγουν παιχνιδια (σοβαρα) στο βιτα αλλα δεν βλεπω να γινεται τιποτα

ειχαν πει:

ghost recon final mission

sniper ghost warrior 2

gta v

bioshok infite

 

 

κ.τ.λ

 

και τωρα βλεπω οτι τα ακυρωνουν. Τελικα, δυο συμπερασματα βγαζω

οτι ο τζαμπας ζει

και οτι το βιτα παει κατα διαολου,το wiiu κατι κανει

 

Υ.Γ θα τραβηξει πολυ η καταστα ση με την μη κυκλοφορηση παιχνιδιων στο βιτα???

Αν ξερει στα σιγουρα καποιος ημερομηνιες κυκλοφοριας ή εστω τι παιχνιδια βγαινουν, ας μου πει...

 

http://www.google.gr/imgres?hl=el&safe=off&sa=X&tbo=d&biw=1366&bih=651&tbm=isch&tbnid=mkMwVevqc6ozVM:&imgrefurl=http://pspslimhacks.com/ghost-recon-final-mission-vita/&docid=5_qD7Go2eLJ3kM&imgurl=http://pspslimhacks.com/wp-content/uploads/2012/05/thumb.jpg&w=137&h=137&ei=22DwUMbcE-Kv0QX7hIGwDw&zoom=1&iact=hc&vpx=683&vpy=364&dur=1315&hovh=109&hovw=109&tx=112&ty=85&sig=107342533106995338882&page=2&tbnh=109&tbnw=101&start=24&ndsp=23&ved=1t:429,r:32,s:0,i:181

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια απο το καλοκαιρι λενε οτι θα βγουν παιχνιδια (σοβαρα) στο βιτα αλλα δεν βλεπω να γινεται τιποτα

ειχαν πει:

ghost recon final mission

sniper ghost warrior 2

gta v

bioshok infite

 

 

κ.τ.λ

 

και τωρα βλεπω οτι τα ακυρωνουν. Τελικα, δυο συμπερασματα βγαζω

οτι ο τζαμπας ζει

και οτι το βιτα παει κατα διαολου,το wiiu κατι κανει

 

Υ.Γ θα τραβηξει πολυ η καταστα ση με την μη κυκλοφορηση παιχνιδιων στο βιτα???

Αν ξερει στα σιγουρα καποιος ημερομηνιες κυκλοφοριας ή εστω τι παιχνιδια βγαινουν, ας μου πει...

 

http://www.google.gr/imgres?hl=el&safe=off&sa=X&tbo=d&biw=1366&bih=651&tbm=isch&tbnid=mkMwVevqc6ozVM:&imgrefurl=http://pspslimhacks.com/ghost-recon-final-mission-vita/&docid=5_qD7Go2eLJ3kM&imgurl=http://pspslimhacks.com/wp-content/uploads/2012/05/thumb.jpg&w=137&h=137&ei=22DwUMbcE-Kv0QX7hIGwDw&zoom=1&iact=hc&vpx=683&vpy=364&dur=1315&hovh=109&hovw=109&tx=112&ty=85&sig=107342533106995338882&page=2&tbnh=109&tbnw=101&start=24&ndsp=23&ved=1t:429,r:32,s:0,i:181

φιλε μου δεν νομιζω να ειχαν ανακοινωθει τετοιοι τιτλοι για το vita, μηπως μπερδευεσε με το ps3?

μου φενετε αδυνατον να βγει το gta v για το vita.

αυτοι οι τιτλοι που εγραψες παραπανω οντως θα βγουνε και οι περισσοτεροι απο αυτους θα βγουνε την ανοιξη αλλα στις κονσολες και στα pc.

 

Οσων αφορα οτι το wii u κατι κανει σε σχεση με το vita κανεις λαθος, ναι μεν περιμενουμε και θα ερθουνε σιγουρα πολλοι και καλοι τιτλοι για την νεα κονσολα της ninty αλλα και αυτοι για αρχη δεν πανε οσο καλα θα ηθελαν, περιμεναν περισσοτερες πωλησεις,μεχρι στιγμης 4-5 ειναι τα παιχνιδια που αξιζουνε για αγορα στο wii u (ισως να λεω και πολλα).

Ο χρονος θα δειξει, ειμαι σιγουρος οτι και για το βιτα με τον καιρο θα ανακοινωθουν καλοι τιτλοι.

Αλλωστε η SONY δεν μας εχει συνηθισει να παραταει ετσι τις κονσολες/φορητα της.

 

πολυ καλο μου φενετε.

αντε να δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου δεν νομιζω να ειχαν ανακοινωθει τετοιοι τιτλοι για το vita, μηπως μπερδευεσε με το ps3?

μου φενετε αδυνατον να βγει το gta v για το vita.

αυτοι οι τιτλοι που εγραψες παραπανω οντως θα βγουνε και οι περισσοτεροι απο αυτους θα βγουνε την ανοιξη αλλα στις κονσολες και στα pc.

 

Οσων αφορα οτι το wii u κατι κανει σε σχεση με το vita κανεις λαθος, ναι μεν περιμενουμε και θα ερθουνε σιγουρα πολλοι και καλοι τιτλοι για την νεα κονσολα της ninty αλλα και αυτοι για αρχη δεν πανε οσο καλα θα ηθελαν, περιμεναν περισσοτερες πωλησεις,μεχρι στιγμης 4-5 ειναι τα παιχνιδια που αξιζουνε για αγορα στο wii u (ισως να λεω και πολλα).

Ο χρονος θα δειξει, ειμαι σιγουρος οτι και για το βιτα με τον καιρο θα ανακοινωθουν καλοι τιτλοι.

Αλλωστε η SONY δεν μας εχει συνηθισει να παραταει ετσι τις κονσολες/φορητα της.

 

πολυ καλο μου φενετε.

αντε να δουμε.

Μην με πεις οτι θα ξαναγορασεις Vita...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην με πεις οτι θα ξαναγορασεις Vita...

προς το παρων οχι γιατι δεν υπαρχουν χρηματα, σιγουρα ομως αργοτερα θα το ξαναγορασω.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε γιατί το πούλησες? :fear:

γιατι δεν επαιζα, ουτε παιχνιδια ειχε να πω οτι θα παω να αγορασω κανα καλο παιχνιδακι για να με κρατησει.

με τον καιρο ομως θα βγαλει παιχνιδια και τοτε ισως να το ξαναγορασω, αλλωστε θα εχει πεσει και η τιμη. (ειτε μεταχειρισμενο ειτε καινουριο).

περιμενω ομως πρωτα να δω καλους τιτλους.

εκτος αυτου με τα λεφτα του vita αγορασα xbox360 με το οποιο εχω καταντησει να παιζω περισσοτερο αποτι με το ps3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...