Προς το περιεχόμενο

Οδηγός για να φλασάρετε το PS3 σας με CFW 3.55 (Βήμα - Βήμα)


karubas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμα εχουμαι νεα παρακαλω ενα pm

 

κατι τελειως αχετο οταν παω να δω ταινια ξενη στο ps3 και θελω να βαλω και sub (ολα αυτα στο φλασακι)πως το κανω τα συβ ειναι ξεχωριστω αρχειο

 

μεχρι στιγμης απ οσο γνωριζω οι official εκδοσεις παιζουν μονο avi ταινιες.

Υπαρχουν πολλα προγραμματα που κανουν αυτη τη δουλεια πχ aviaddxsubs

με λιγα λογια θα πρεπει να ενσωματωσεις τους υποτιτλους στην ταινια(μετα στην κονσολα πατας το Δ->subtitles λογικα θα σου εχει μια επιλογη other αν θυμαμαι καλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 304
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να ρωτήσω και γω κάτι σαν άσχετος...

ολα τα usb sticks/jailbreaks (πχ PSbreak v1.2 ktl) που χρησιμοποιόντουσαν σε παλιότερες εκδόσεις τώρα είναι άχρηστα στο φλασάρισμα του PS3..., δεν χρειάζονται????

 

Thanks,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

κάπου πήρε το μάτι μου ότι σε παλιά fat ps3, to kmeaw δεν δουλευει. Εχω ένα ps3 με rom 2.1 60 gb fat, κάποιος που να έχει φλασάρει τέτοιο να μου πειτι μπορώ να κάνω για να φλασαριστεί? υπ'όψη ότι δεν έχει γίνει ποτέ update, και πρέπει να είναι από τα πρώτα που ήρθαν ελλάδα, το 2007.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εγω το ειχα ξεκλειδωσει στιν 3.41 αλλα ενας φιλος το συνδεσε ιντερνετ και τωρα εχει 3.66,ωστοσο υπαρχουν ολα τα προγραμματα του jailbreak αλλα οταν ανοιγω multiman πεταει error,εχετε καμια καλη ιδεα τι να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Saler δεν μπορείς να κάνεις τίποτα προς το παρόν. Εκτός αν αγοράσεις κάποιο nand flasher όπως το progskeet ή το E3 flasher, κάνεις βίδες την κονσόλα σου και κολλήσεις μερικά καλώδια στην μητρική, αυτό φυσικά αν πιάνουν τα χέρια σου. Νομίζω σου απάντησαν και άλλοι, γιατί συνεχίζεις να ρωτάς το ίδιο και το ίδιο όλη την ώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά το flasharισμα για online gaming και ps network ούτε λόγος έτσι?

και να θες δεν μπορεις,θα σου ζηταει update στην τελευταια εκδοση,αρα no cfw μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...