Προς το περιεχόμενο

[BOOKS] - Game of Thrones - Full Spoilers (Books & Series)


AMWN_RA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 7 μήνες μετά...

Συγνωμη που ξεθαβω το θρεντ. Εχω αγορασει τα βιβλια στα αγγλικα. Εχει κανεις να μου στειλει σε μηνυμα τη διευθυνση του θειου που εχει τα ελληνικα σε pdf; Δε μπορω να πληρωσω εις διπλουν και εχω μια περιεργεια να δω πως μετεφρασαν καποια ονοματα/περιγραφες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 χρόνο αργότερα...

πριν κανα μηνα κυκλοφορησε το fire and blood, ασχοληθηκε κανεις?  το ψιλοκραζουν, αλλα δεν ξερω ποσσο απο αυτο οφειλεται στο οτι απλα δεν ειναι το winds of winter...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xavier είπε

πριν κανα μηνα κυκλοφορησε το fire and blood, ασχοληθηκε κανεις?  το ψιλοκραζουν, αλλα δεν ξερω ποσσο απο αυτο οφειλεται στο οτι απλα δεν ειναι το winds of winter...

Από ότι κατάλαβα, είναι καλό βιβλίο αλλά δεν είναι νουβέλα, αλλά γραμμένο σαν βιβλίο ιστορίας. 

Προσωπικά που δεν με ενδιαφέρει να γίνω ιστορικός του κόσμου του Μάρτιν, οπότε pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε γω ασχολούμαι με οποιοδήποτε τύπου εγχειρίδιο βγάζει πέραν της βασικής σειράς. 

 

Σε μια συνέντευξή του έλεγε ό,τι γνώρισε κάτι φανς/συγγραφείς/αναλυτές και έκαναν μια ομάδα και άρχισαν να βγάζουν όλα αυτά τα παράλληλα βιβλία μαζί. 

 

Do everything for money Boi.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
  • Super Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ThReSh είπε

wait-what-fuck-this-shit_o_560612.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ThReSh είπε

Άρα αν δεν έχει ήδη γράψει το τελευταίο, μιλάμε για τέλος της σειράς το 2025 και αν.

Προσωπικά θα περιμένω όταν και αν εκδοθούν και τα 2  για να τα διαβάσω. Μέχρι τότε ευτυχώς το backlog σε βιβλία είναι μεγαλύτερο από αυτό των παιχνιδιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Kostasspil είπε

There go και οι θεωρίες ότι τα χει τελειώσει και περίμενε να ολοκληρωθεί η σειρά για να τα βγάλει

Γιατί το λες? Βγήκε κάποια είδηση?

Εάν αναφέρεσαι στην ημερομηνία κυκλοφορίας του'20 μου φαίνεται λογικό να αφήσει να περάσει κάποιο διάστημα από το τέλος της σειράς. Όπως και 1 με 2 χρόνια ανάμεσα στα δύο βιβλία ( με την προϋπόθεση φυσικά ότι ισχύουν οι φήμες, εάν όχι, καλά κρασιά)

Επεξ/σία από mike299
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...