Προς το περιεχόμενο

[BOOKS] - Game of Thrones - Full Spoilers (Books & Series)


AMWN_RA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 702
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι το ξερω στα αγγλικά υπαρχουν τα 5. στα ελληνικά εχω βρει μόνο το 1ο! αυτό στο λίνκ ειναι το 2ο,ειναι στα αγγλικά?

http://www.anubis.gr/kosmoi.asp?KID=5 Εδω εισαι. Λογικα τα μετεφρασαν ολα λόγω ζητησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω εγω τα διαβαζω στα Αγγλικα.. Η μεταφραση του 1ου βιβλιου ηταν αρκετα καλή παντως, καμια σχεση π.χ. με τα WOW books που ηταν τραγικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τελείωσα προχτές. Ένα έχω να πω. Με τον ρυθμό που γράφει ο Martin με κόβω να το ρίχνω στα σκληρά μέχρι να βγει το επόμενο. Πάλι με τη τσαπου στο χέρι μείναμε.

 

Το Dance of Dragons??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για την δεύτερη σεζόν, έχουν αποκαλυφθεί οι "νέοι" χαρακτήρες.

 

Jaqen Hghar : Valar Morghulis

 

British actor Nonso Anozie will play Xaro Xhoan Daxos. The new castings join previously confirmed new faces – Liam Cunningham as Davos, Stephen Dillane as Robert Baratheon’s heir and brother – Stannis, Dutch actress Carice van Houten as the red priestess Melisandre, Gwendoline Christie as Brienne, knight to Renly Baratheon, and “Tudors” actress Natalie Dormer as Margaery Tyrell, Renly’s wife.

 

πηγη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Α Dance of Dragons pdf acquired. Ωραίο timing και όλας, μόλις χθες τελείωσα το AFFC.

 

Να μην παρεξηγηθώ, έχω σκοπό να το αγοράσω, απλά περιμένω το paperback για να ταιριάζει με τα υπόλοιπα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

σχεδόν τέλειωσα και εγώ το 3ο book, όταν με το καλό διαβάσω και το 4ο θα κατεβάσω το .pdf για τους ίδιους λόγους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σποιλερ για το 2ο βιβλιο, περιπου στη μεση, σχετικά με τον Ρενλυ

 

 

WTF! Δεν περιμενα να πεθανει και μαλιστα με αυτό τον τροπο... Για την ακριβεια δεν μ' αρεσε ιδιαιτερα η τροπη που παιρνει η ιστορια σχετικά με τη μαγεια :-(

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχεδόν τέλειωσα και εγώ το 3ο book, όταν με το καλό διαβάσω και το 4ο θα κατεβάσω το .pdf για τους ίδιους λόγους :P

 

Το 3ο κ ολας ρε?? Εσυ καικες ποιο πολυ κ απο μενα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...