Προς το περιεχόμενο

[BOOKS] - Game of Thrones - Full Spoilers (Books & Series)


AMWN_RA

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 702
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αφου τελειωσα τη σειρα χθες ( αργα την πειρα χαμπαρι δυστυχως , επρεπε να την παρω πιο αργα για να ειναι πιο κοντα η 2η season.)

πηγα μεχρι τον Παπασωτηριου και πηρα το πρωτο βλιβλιο σε οριτζιναλ γραφη martin του τεστιν , αγγλικα.

θα το διαβασω προσεχως και θα γραψω εντυπωσεις , αν και δεν νομιζω να με αφησει απογοητευμενο μιας και μιλαμε για βλιβλιο.:D

 

επισης , θα ηθελα να παραθεσω το ρητορικο ερωτημα.

''ποσο γαματη ηταν η σειρα ρε παιδια; ποσο;''

αυτα ευχαριστω.:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφου τελειωσα τη σειρα χθες ( αργα την πειρα χαμπαρι δυστυχως , επρεπε να την παρω πιο αργα για να ειναι πιο κοντα η 2η season.)

πηγα μεχρι τον Παπασωτηριου και πηρα το πρωτο βλιβλιο σε οριτζιναλ γραφη martin του τεστιν , αγγλικα.

θα το διαβασω προσεχως και θα γραψω εντυπωσεις , αν και δεν νομιζω να με αφησει απογοητευμενο μιας και μιλαμε για βλιβλιο.:D

 

επισης , θα ηθελα να παραθεσω το ρητορικο ερωτημα.

''ποσο γαματη ηταν η σειρα ρε παιδια; ποσο;''

αυτα ευχαριστω.:D

εγω το διαβασα,στα ελληνικά ομως!ακομη κ ετσι ηταν υπεροχότατο!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα γιατί ετσι?

γενικα δεν ειμαι/ημουν λατρης των βιβλιων ποτε, ουτε στο σχολειο, ουτε πουθενα! απλα παντα επαιρνα καποια βιβλια που με ενδιεφεραν ασχετα αν δεν τα διαβαζα ποτε! τα βιβλια τα βαριεμαι διοτι αντι να πει: ο μπραν πηγε στο σχολειο

 

λεει: ο ετεροθαλης αδελφος του ταδε που εκεινη τη μερα ξυπνησε στις 6 η ωρα πηγε με αργα διστακτικα βηματα περπατώντας πανω στο πεζουλι και χαζευοντας τον ατελειωτο ηλιο στο σχολιο...

 

με πιάνεις; :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γενικα δεν ειμαι/ημουν λατρης των βιβλιων ποτε, ουτε στο σχολειο, ουτε πουθενα! απλα παντα επαιρνα καποια βιβλια που με ενδιεφεραν ασχετα αν δεν τα διαβαζα ποτε! τα βιβλια τα βαριεμαι διοτι αντι να πει: ο μπραν πηγε στο σχολειο

 

λεει: ο ετεροθαλης αδελφος του ταδε που εκεινη τη μερα ξυπνησε στις 6 η ωρα πηγε με αργα διστακτικα βηματα περπατώντας πανω στο πεζουλι και χαζευοντας τον ατελειωτο ηλιο στο σχολιο...

 

με πιάνεις; :rolleyes:

ωωω ναι,απολυτως!παντως στο τελος αξιζει να χαζεψεις το παράρτημα με τους Οίκους ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωωω ναι,απολυτως!παντως στο τελος αξιζει να χαζεψεις το παράρτημα με τους Οίκους ^_^

το μονο πραγμα που διαβασα απ'ολο το βιβλιο! :mrgreen:

 

 

και επειδη βαριεμαι τα βιβλια δεν τα διαβαζω! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μονο πραγμα που διαβασα απ'ολο το βιβλιο! :mrgreen:

 

 

και επειδη βαριεμαι τα βιβλια δεν τα διαβαζω! :-D

χαχαχα τότε τα συγκεκριμενα μην τα αγοραζεις στα ελληνικά (αφου δε τα διαβζεις)γιατι ειναι πανάκριβα :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα τότε τα συγκεκριμενα μην τα αγοραζεις στα ελληνικά (αφου δε τα διαβζεις)γιατι ειναι πανάκριβα :/

ναι βρε, πολυ πιασοκωληδες οι ελληνες! τεσπα ηθελα να το παρω και καλα για να το διαβασω αλλα ακομα εκει ειναι! ^_^

 

 

εγω φταίω που δεν προχωράει το βιβλιο :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι βρε, πολυ πιασοκωληδες οι ελληνες! τεσπα ηθελα να το παρω και καλα για να το διαβασω αλλα ακομα εκει ειναι! ^_^

 

 

εγω φταίω που δεν προχωράει το βιβλιο :cry:

είναι εξαντλητικό στη λεπτομέρεια,το ξέρω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...