Προς το περιεχόμενο

Google+ : Η απάντηση στο Facebook (videos)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη δε διαβασα ολα τα μηνυμα σρυ αλλα εχω μια ερωτηση που ισως καποιος γνωριζει.

Το Google+ θα αποθηκευει το υλικο που ανεβαζει ενας χρηστης κ θα μενει για παντα εκει?(οπως στα αλλα κοινωνικα δικτυα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα μου φαίνεται ότι περιμενουν να δουν τις αντιδράσεις των χρηστων για την νέα υπηρεσία κα να βγαλουν τα συμπεράσμτά τους για τα καλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα πάλι μου άρεσε το huddle, παρόλο που δεν είμαι φαν των γραπτών μηνυμάτων. Με τόσα android εκεί έξω, και με ένα φθηνό data plan, θα τα ξεφτιλίσει τελείως τα κλασικά sms. Αν δηλαδή κάνει αυτό που κατάλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμμ και εγω θα ηθελα κατι διαφορετικο απο facebook.

 

Βασικα οτι και να γινει στο τελος νικητης θα βγει ο ιδιοκτητης των profile αφου θα μπορει να επιλεξει το καλυτερο που θεωρει ο ιδιος.

 

Εχει γινει τελειως παιδικο το facebook αλλα νομιζω το ιδιο θα γινει με οποιοδηποτε social ασχοληθει πολυς κοσμος.

 

Οποιος εχει 1 inv pls ας πασαρει και σε μενα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως η εφαρμογή για android δεν υπάρχει στο μάρκετ

Υπάρχει https://market.android.com/details?id=com.google.android.apps.plus

 

αλλά δεν είναι διαθέσιμη αν δεν έχεις πρόσκληση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς να ενημερώσω μερικά άτομα εδώ πως αυτή τη στιγμή η μεγαλύτερη εταιρεία δεν είναι ούτε η Microsoft, ούτε η Google, είναι η Amazon. Έχει 15 φορές περισσότερους εργαζομένους από το facebook και 16% περισσότερα έσοδα από τη Google. Τα πράγματα δεν είναι έτσι όπως νομίζετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ, καιρός ήταν να παρουσιαστεί κι ένα σοβαρό αντίπαλο δέος απέναντι στο Φατσοβιβλίο.

Τα βίντεο δεν τα είδα αλλά από τα features για τα οποία διάβασα, φαίνεται να είναι μία ωραία ολοκληρωμένη πρόταση με περισσότερα συν συγκριτικά με το fb.

Το θέμα είναι να το μάθει ο κόσμος, να διαδοθεί γρήγορα και να είναι σταθερό κι αξιόπιστο από θέμα οργάνωσης κι ασφάλειας πληροφοριών ούτως ώστε να μπορεί σοβαρά να απειλήσει τον κολοσσό του Ζούκερμπεργκ.

Οψόμεθα.... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...