Προς το περιεχόμενο

Η πιο κουφή ατάκα στο facebook


sarantatessera

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 346
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κάνετε πλάκα τώρα.  :mellow:  Troll είναι, πείτε το σας παρακαλώ...  :mellow:

γιατι σου κάνει εντύπωση ? ξέρεις πόσα τέτοια ζώα κυκλοφορούν ? παίζει να τα πιστεύει αυτά που λέει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι σου κάνει εντύπωση ? ξέρεις πόσα τέτοια ζώα κυκλοφορούν ? παίζει να τα πιστεύει αυτά που λέει.

 

 

Η αλήθεια είναι πως για τέτοιου είδους όντα δεν ήξερα. Έχω γνωρίσει «περιπτώσεις», αλλά αυτό ξεπερνά τα όρια της φαντασίας μου.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΘΗΚΕ ΣΕ ΙΣΧΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FB ΔΗΛΩΝΩ ότι η χρήση των προσωπικών μου δεδομένων και φωτογραφιών μου ανά πάσα στιγμή απαιτεί την προσωπική μου έγκριση (Σύμβαση της Βέρνης). Όποιος μπορεί να διαβάσει αυτό το κείμενο να το αντιγράψει και να το δημοσιεύσει στον τοίχο του η στην αρχική σελίδα του FB . Ετσι έχετε τεθεί υπό την προστασία του νόμου . Αναρτήθηκε προς τη διοίκηση του FB ότι από αυτή τη στιγμή ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ καθε αποκάλυψη, αντιγραφή, διανομή των προσωπικών μου δεδομένων, καθώς και οποιαδήποτε άλλη ενέργεια εναντίον μου με βάση είτε τον προσωπικό μου λογαριασμό στο FB είτε κάθε προσωπικό μου περιεχόμενο.
Το περιεχόμενο του παρόντος προφίλ είναι κάτω από το αόρατο σήμα "PRIVATE" και δεν πρέπει να διαταραχθεί. (UCC 1 1-308-1-103 Κατάσταση Ρωμαϊκή). Όλα τα μέλη καλούνται να δημοσιεύσουν αυτή την προκήρυξη σε αυτή τη μορφή, ή να συμπληρωθεί με νέα στοιχεία σχετικά με την κατάχρηση των δεδομένων η Εγγραφή στο FB και η ιδιωτική αλληλογραφία που υπάρχει για FB επικοινωνία. Εάν η δήλωση δεν δημοσιευτεί στον τοίχο σας, θα ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΣΙΩΠΗΡΑ οτι αποδέχεστε και ΕΓΚΡΙΝΕΤΕ τη χρήση των προσωπικών σας δεδομένων, βιογραφικά στοιχεία, φωτογραφίες και άλλα στοιχεία από το προφίλ σας.

 

 

νευρικαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΘΗΚΕ ΣΕ ΙΣΧΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FB ΔΗΛΩΝΩ ότι η χρήση των προσωπικών μου δεδομένων και φωτογραφιών μου ανά πάσα στιγμή απαιτεί την προσωπική μου έγκριση (Σύμβαση της Βέρνης). Όποιος μπορεί να διαβάσει αυτό το κείμενο να το αντιγράψει και να το δημοσιεύσει στον τοίχο του η στην αρχική σελίδα του FB . Ετσι έχετε τεθεί υπό την προστασία του νόμου . Αναρτήθηκε προς τη διοίκηση του FB ότι από αυτή τη στιγμή ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ καθε αποκάλυψη, αντιγραφή, διανομή των προσωπικών μου δεδομένων, καθώς και οποιαδήποτε άλλη ενέργεια εναντίον μου με βάση είτε τον προσωπικό μου λογαριασμό στο FB είτε κάθε προσωπικό μου περιεχόμενο.

Το περιεχόμενο του παρόντος προφίλ είναι κάτω από το αόρατο σήμα "PRIVATE" και δεν πρέπει να διαταραχθεί. (UCC 1 1-308-1-103 Κατάσταση Ρωμαϊκή). Όλα τα μέλη καλούνται να δημοσιεύσουν αυτή την προκήρυξη σε αυτή τη μορφή, ή να συμπληρωθεί με νέα στοιχεία σχετικά με την κατάχρηση των δεδομένων η Εγγραφή στο FB και η ιδιωτική αλληλογραφία που υπάρχει για FB επικοινωνία. Εάν η δήλωση δεν δημοσιευτεί στον τοίχο σας, θα ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΣΙΩΠΗΡΑ οτι αποδέχεστε και ΕΓΚΡΙΝΕΤΕ τη χρήση των προσωπικών σας δεδομένων, βιογραφικά στοιχεία, φωτογραφίες και άλλα στοιχεία από το προφίλ σας.

 

 

νευρικαρα

Όποιος δημοσιεύει τέτοιες μαλακίες, θα έπρεπε κάθε επόμενη δημοσίευση του να συνοδεύεται από κορδελάκι "Είμαι πιο ηλίθιος και απ' τις πέτρες".

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σκοπευω να το ποσταρω. Αναρωτιεμαι πόσοι θα το κανουν paste. Αν και δε θα μπορω να ξερω σίγουρα αν ειναι στοκοι ή θέλουν να σπασουν πλακα και αυτοι. Oh well..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΘΗΚΕ ΣΕ ΙΣΧΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FB ΔΗΛΩΝΩ ότι η χρήση των προσωπικών μου δεδομένων και φωτογραφιών μου ανά πάσα στιγμή απαιτεί την προσωπική μου έγκριση (Σύμβαση της Βέρνης, Συμβούλιο της ΗΟΠ). Όποιος μπορεί να διαβάσει αυτό το κείμενο να το αντιγράψει και να το δημοσιεύσει στον τοίχο του η στην αρχική σελίδα του FB η να το εκτυπώσει και να το πρωτοκολλησει στην είσοδο της πολυκατοικίας του. Ετσι έχετε τεθεί υπό την προστασία του νόμου και της αγίας Τριάδος. Αναρτήθηκε προς τη διοίκηση και τις καθαρίστριες του FB ότι από αυτή τη στιγμή ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ καθε αποκάλυψη, επικάλυψη, αντιγραφή, επικόλληση, διανομή, διακίνηση, εμπορία, πλαστογραφία, ταυτοπροσωπία και γελοιογραφία των προσωπικών μου δεδομένων, καθώς και οποιαδήποτε άλλη ενέργεια εναντίον μου με βάση είτε τον προσωπικό μου λογαριασμό στο FB είτε κάθε προσωπικό μου περιεχόμενο στο brazzers.

Το περιεχόμενο του παρόντος προφίλ είναι αεροπσεκαζμένο κάτω από το αόρατο σήμα "PRIVATE" και δεν πρέπει να διαταραχθεί. (UCC 1 1-308-1-103 Κατάσταση Ρωμαϊκή, Ιταλική και Υπογεγραμμένη, Ηνωμένη Ομοσπονδία Πλανητών). Όλα τα μέλη καλούνται να δημοσιεύσουν αυτή την προκήρυξη σε αυτή τη μορφή, ή να συμπληρωθεί με νέα στοιχεία σχετικά με την κατάχρηση των δεδομένων η Εγγραφή στο FB και η ιδιωτική αλληλογραφία που υπάρχει για FB επικοινωνία. Επίσης, συντακτικό. Εάν η δήλωση δεν δημοσιευτεί στον τοίχο σας, θα ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΣΙΩΠΗΡΑ ΚΑΙ ΥΠΟΥΛΑ οτι αποδέχεστε και ΕΓΚΡΙΝΕΤΕ τη χρήση των προσωπικών σας δεδομένων, βιογραφικά στοιχεία, διευθύνσεις, τηλέφωνα, φωτογραφίες, αριθμοί φορολογικών μητρώων, Ε1, Ε3, Ε9, δακτυλικά αποτυπώματα, δεδομένα φωνής, δείγματα κοπράνων, μουσικες ενδυματολογικές και σεξουαλικές προτιμήσεις, πολιτικές πεποιθήσεις, εξορμήσεις στη φύση, και άλλα στοιχεία από το προφίλ σας.

 

go ahead stormrain.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΤΕΘΗΚΕ ΣΕ ΙΣΧΥ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ FB ΔΗΛΩΝΩ ότι η χρήση των προσωπικών μου δεδομένων και φωτογραφιών μου ανά πάσα στιγμή απαιτεί την προσωπική μου έγκριση (Σύμβαση της Βέρνης). Όποιος μπορεί να διαβάσει αυτό το κείμενο να το αντιγράψει και να το δημοσιεύσει στον τοίχο του η στην αρχική σελίδα του FB . Ετσι έχετε τεθεί υπό την προστασία του νόμου . Αναρτήθηκε προς τη διοίκηση του FB ότι από αυτή τη στιγμή ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ καθε αποκάλυψη, αντιγραφή, διανομή των προσωπικών μου δεδομένων, καθώς και οποιαδήποτε άλλη ενέργεια εναντίον μου με βάση είτε τον προσωπικό μου λογαριασμό στο FB είτε κάθε προσωπικό μου περιεχόμενο.

Το περιεχόμενο του παρόντος προφίλ είναι κάτω από το αόρατο σήμα "PRIVATE" και δεν πρέπει να διαταραχθεί. (UCC 1 1-308-1-103 Κατάσταση Ρωμαϊκή). Όλα τα μέλη καλούνται να δημοσιεύσουν αυτή την προκήρυξη σε αυτή τη μορφή, ή να συμπληρωθεί με νέα στοιχεία σχετικά με την κατάχρηση των δεδομένων η Εγγραφή στο FB και η ιδιωτική αλληλογραφία που υπάρχει για FB επικοινωνία. Εάν η δήλωση δεν δημοσιευτεί στον τοίχο σας, θα ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΣΙΩΠΗΡΑ οτι αποδέχεστε και ΕΓΚΡΙΝΕΤΕ τη χρήση των προσωπικών σας δεδομένων, βιογραφικά στοιχεία, φωτογραφίες και άλλα στοιχεία από το προφίλ σας.

 

 

νευρικαρα

 

 

Αγαπητοί μου φίλοι στο φεισμπουκ προσοχή, η CIA, η KGB, η Stazi, το ΙΚΑ Καλλιθέας και το Σωματείο Καλογρεών Άγιος Φανούριος έχει βρει τρόπο να εκμεταλλεύεται τα προσωπικά σας δεδομένα. Γι αυτό παρόλο που έχετε βγάλει φάτσα φόρα 1.450 φωτογραφίες σας, για να προστατεύσετε τα προσωπικά σας δεδομένα πηγαίνετε Ρυθμίσεις>Πάνω Ρυθμίσεις>Κάτω Ρυθμίσεις>Ναι Θέλω, πατήστε το αριστερό βελάκι, με το πάνω πηδάει και με το δεξιά ρίχνει βόμβες. Όταν βγει κανείς της CIA τον αποφεύγετε με control και στη δεύτερη πίστα βγαίνει miniboss. Αν το περάσετε κι αυτό πηγαίνετε κάτω κάτω, πιο κάτω, αχ έλα, πιο κάτω, ναι εκεί, και πατήστε ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΟ ΙΚΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ.

 

Αν το κοινοποιήσετε αυτό θα δωθούν 50 λεπτά στα φτωχά Χόμπιτ της Middle Earth ενώ αν δεν το κοινοποιήσετε θα σας κλέψουν τα παιδιά, θα πάτε σε μεξικάνικη φυλακή, θα σας βγάλει στη φόρα το ΙΚΑ Καλλιθέας και στις 12 τα μεσάνυχτα θα σας καταραστεί ο Σάρουμαν. Επίσης για κάθε like θα δίνεται κι ένα παστέλι στον Aurelio Buganda από το Gurkaambi ο οποίος πάσχει από Ελλειματικό Σουσαμίτη. Μέχρι στιγμής έχουν δωριθεί 75,000 παστέλια.

 

Εναλλακτικά μπορείτε ν’ αρχίσετε να σκέφτεστε λίγο. Κλικ κάνουν τα ποντίκια στους λαβύρινθους. Οι άνθρωποι σκέφτονται, ή τουλάχιστον έτσι κάνανε παλιά, τώρα δεν ξέρω....

 

 

(Δε βαζω το ονομα αυτου που το εκανα αντιγραφη, μπορει να μη θελει να μαθευτει στο ΙΚΑ Καλλιθεας).

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...