Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το ιντερνετ


kostis2008

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους! Τον τελευταίο καιρό χρησιμοποιώ το wifi hotspot του ξενοδοχείου που δουλεύω και έχω παρατηρήσει ότι δεν με αφήνει να ανοίξω όλες τις σελίδες στον ιστότοπο λόγο ασφάλειας μάλλον! Επίσης κάποια σάιτ που έμπαινα δεν με αφήνει να μπώ πλέον και αν καμια φορά το url μιας διεύθυνσης είναι μεγάλο το απαγορεύει και αυτό με την μία! Θυμάμαι παλιά είχα βρεί κάποια σάιτ που έμπαινα εκεί και μετά μέσω αυτών έμπαινα στις σελίδες που ήθελα? Μπορεί να μου θυμήσει κανείς κάποιο απο αυτά ή κάποια άλλη λύση?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Τον τελευταίο καιρό χρησιμοποιώ το wifi hotspot του ξενοδοχείου που δουλεύω και έχω παρατηρήσει ότι δεν με αφήνει να ανοίξω όλες τις σελίδες στον ιστότοπο λόγο ασφάλειας μάλλον! Επίσης κάποια σάιτ που έμπαινα δεν με αφήνει να μπώ πλέον και αν καμια φορά το url μιας διεύθυνσης είναι μεγάλο το απαγορεύει και αυτό με την μία! Θυμάμαι παλιά είχα βρεί κάποια σάιτ που έμπαινα εκεί και μετά μέσω αυτών έμπαινα στις σελίδες που ήθελα? Μπορεί να μου θυμήσει κανείς κάποιο απο αυτά ή κάποια άλλη λύση?

Ευχαριστώ

 

Πιστεύω πως το θέμα αυτό ταιριάζει περισσότερο στη κατηγορία Internet (αν δεν κάνω λάθος) και πιθανώς θα μετακινηθεί εκεί.

 

Υπάρχουν site που προσφέρουν ανωνυμία και μ' αυτό το τρόπο επιτρέπουν τη περιήγηση στο χρήστη σε σελίδες που πριν δε μπορούσε (περιορισμός δικαιωμάτων χώρας) όπως το HideMyAss.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...